|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
13.3.2008 14:37:19   
tlb
Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo že bil v Istanbulu in če je to primerna destinacija za 2 in pol letnico. Namreč-imam službeni kongres, mož bi šel z mano, sedaj pa ne veva, kako naj se odločiva glede tamale.

Mene je predvsem strah velike gneče, ker naša M je zelo živahna in zelo rada teka (npr. po nakupovalnih centrih) in jo ponavadi moram "kazensko odnest" v avto (ker se dogovoriva, da bo hodila ob meni in da ne bo kar brezglavo tekla naprej-ob tem se niti ne ozre, kje sem jaz in kar teče naprej.....)

Sicer jo čuva moja mami in bi tudi takrat lahko pazila na tamalo, khm, v Sloveniji user posted image  . Res pa je tudi, da še nisem bila ločena od tamale za 6 dni in 5 noči, tolko bi namreč zneslo to potovanje. no, pa to bi že šlo "skozi" ;)

Pa lepa hvala za kakršenkoli nasvet!

Lep pozdrav s Štajerske!

---------------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
13.3.2008 15:10:16   
kristinaj
jaz sem bila tam, sicer pred 6 leti in to samo enih 6 urc, ker smo čakali letalo za domov. ogledali smo si kar nekaj znamenitosti, premikali smo se s taksiji, pa tudi peš smo kar nekaj prehodili in ti povem, da je neverjetna gužva tako na cesti kot na pločniku in vse je zelooo umazano. ker taki mali stikajo povsod, bi jaz našo v takem primeru raje pustila mami doma in bi si z možem v miru privoščila ogled istambula, če bo čas za to.

sicer ne vem v kateri predel greš ti jaz sem bila tam okoli aga sofije...... mogoče boste v urejenem hotelu z notranjim bazenom v prijetnem poslovnem okolju.... ampak se mi zdi, da če ne moreš nikamor s takim malim,ga nima smisla vlačit s sabo......tudi otroci postanejo živčni če so nekam prikovani.....

probaj dobiti še kakšno pozitivno mnenje, lahko tudi na kakšni agenciji vprašaš kako in kaj..

srečno


(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
13.3.2008 15:38:57   
binica
Jaz sem bila lani cel dan v Istanbulu, ko sem bila na križarjenju in je imela takrat moja Lana 2 leti. Imeli smo sicer en voden ogled mesta, potem pa smo šli sami še na ta glavni bazar. Ona je sicer bolj umirjene narave in je pridno sedela v vozičku (ko smo bili na bazarju), drugače je pa tudi sama veliko hodila. Kaj pa vem, jaz ne bi komplicirala in bi jo vzela s sabo, saj tudi jaz nebi zdržala 6 dni brez nje. Mesto se mi je zdelo kar kulturno in ne vidim nobenih ovir za otroke....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
13.3.2008 20:16:46   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tlb

Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo že bil v Istanbulu in če je to primerna destinacija za 2 in pol letnico. Namreč-imam službeni kongres, mož bi šel z mano, sedaj pa ne veva, kako naj se odločiva glede tamale.

Mene je predvsem strah velike gneče, ker naša M je zelo živahna in zelo rada teka (npr. po nakupovalnih centrih) in jo ponavadi moram "kazensko odnest" v avto (ker se dogovoriva, da bo hodila ob meni in da ne bo kar brezglavo tekla naprej-ob tem se niti ne ozre, kje sem jaz in kar teče naprej.....)

Sicer jo čuva moja mami in bi tudi takrat lahko pazila na tamalo, khm, v Sloveniji user posted image  . Res pa je tudi, da še nisem bila ločena od tamale za 6 dni in 5 noči, tolko bi namreč zneslo to potovanje. no, pa to bi že šlo "skozi" ;)

Pa lepa hvala za kakršenkoli nasvet!

Lep pozdrav s Štajerske!

---------------------------------------------


Glede na to, da je stara 2 in pol imaš sabo voziček in jo imaš med sprehodi po mestu, kjer je gneča v vozičku ane. Sej ji bo vse zanimivo, pa bo že zdržala notri. Drugače pa obstajajo posebne vrvice za potovanja, da jo daš sebi in otroku okoli roke, ampak ne vem kje se to dobi.

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
14.3.2008 12:17:35   
binica
No, pa javi nam potem kako se boš odločila!! Boš videla kako lepo mesto je to, ti kar zavidam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
16.3.2008 10:22:05   
tlb
OJ!
Zaenkrat sem prijavila samo moža (poleg sebe) za letalsko karto. Naša M ne bi zdržala v vozičku, preveč je radovedna, pa tudi samo v hotelu mislim, da ne bi hotela biti..... Bom že potrpela ta čas brez nje (upam....), pa še z možem si bova v prostem času lažje kaj ogledala. In se malo več posvečala drug drugemo, kot si sicer vzameva časa v "domovini" user posted image   

HVALA za vse odgovore!

ja, mesto pa je izredno zanimivo, pa nikoli še nisem bila tako blizu "vzhodnjaški kulturi".....

Lep pozdrav s sončne in vetrovne Štajerske!



(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
16.3.2008 12:24:52   
Anonimen
Glede na zivahnost mesta bi sla brez nje. Pa tudi vikend brez tako zivahnega otroka dobro dene. Upam, da bosta uzivala :).

(odgovor članu tlb)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
16.3.2008 20:50:33   
jakaracman
Definitivno bi jo brez slabe vseti pustila doma.Bila tudi službeno 6 dni tam.Komaj preživeli glede prehrane.Samo jaz nisem imela trebušnih težav.Pa smo bili v 5 zvezdic.Pa itak mala nima nič od Istambula.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
17.3.2008 19:44:35   
tlb
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Definitivno bi jo brez slabe vseti pustila doma.Bila tudi službeno 6 dni tam.Komaj preživeli glede prehrane.Samo jaz nisem imela trebušnih težav.Pa smo bili v 5 zvezdic.Pa itak mala nima nič od Istambula.


ojoj! kaka pa je hrana?! ker moram priznat, da sem malo izbircna user posted image .....ponavadi si moram poiskat kak mekdonalds, ceprav doma takega dzanka ne jem

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
18.3.2008 11:14:48   
jakaracman
Jaz sem ful zehiraš in nisem skoraj nič jedla.Imeli smo pa eno slavnostno večerjo, pa so sodelavci navlili na sladice in so vsi sračkali jaz sem pa bila na gin toniku brez leda pa sem bila OK.Pač kot drugje v takih državah.Paziti na vodo,solate sladice itd...

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v Istanbul z 2 in pol letnico?!!!
18.3.2008 19:44:21   
tlb
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

................jaz sem pa bila na gin toniku brez leda pa sem bila OK........


he he! Jaz pa ne bi bila OK na gin toniku user posted image  bi ga tut srackala he he!

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?