|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
15.2.2008 8:40:22   
katjandraž
Mogoče kakšna fajn ideja?

Naša pikica bo že čez 14 dni praznovala, jaz pa še ne vem, kako naj stvar organiziram? Doma nimamo kam dati gostov, da bi 5x delala, mi je mimo, sploh če pomislim, da bi rabili 5 tort user posted image , zunaj je najbrž še prehladno. Čeprav, mogoče kakšna sončna sobota v Bizoviku?! Sin je že 2x praznoval v Gibu in je bilo super, samo se mi zdi, da je mala še premajhna (al pa tudi ne- kaj mislite?), Kolosej mi ni dobra varianta, da tam vsakemu naročim košček torte, ker pikica ful uživa v pihanju svečk in celemu šovu, kaj več pa sploh ne poznam. OK, Atlantis in Pod vodo, samo to pride v poštev čez nekaj let.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
15.2.2008 8:54:30   
Nika v službi
Hotel Mons, restavracija Polna skleda - Martinova soba.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
15.2.2008 11:30:52   
jer.za.
Kaj pa športna dvorana v Medvodah? Bi bilo predaleč?
Tam oddajajo eno sobo v najem za praznovanja, en del so mize in klopi za "ta stare"user posted image user posted image , ta drug del pa so igrala, po tleh blazine, kjer se otroci igrajo. Starši lahko v mitu sedite za mizo, in imate ves čas na očeh otroke.

Če te zanima kaj več mi sporoči.

lp

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
15.2.2008 11:43:14   
Naja31
Madona, pa ne bo tvoja tamala stara že dve leti? Kako čas leti.

No, mi smo drugi RD praznovali v igralnici od Tvojih 5 minut v Merkurju na Rudniku, ampak ta lokal ne obstaja več, tako da ti ne morem pomagati. Sem pa imela isti problem, ker so pri 2eh letih še premajhni za večino organiziranih rojstnih dnevov, pa tudi kakšne hude animancije sploh ne rabijo.

Sem pa že večkrat bila na RD v Monsu in je bilo prav fajn. Za tako stare, ko rabijo samo prostor da norijo in igrače, pa seveda torto in svečke , ne rabiš nič več.

lp, naja

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
26.2.2008 11:11:34   
katkavr
tud mene zanima za kako telovadnico v LJ ali bližini, ki bi se jo dalo najet? Kako je s to v Medvodah, lahko dobim kak kontakt? Moja bo stara 4 leta in bi potrebovali prostor za kakih 15 otrok s starsi seveda.

LP,!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
26.2.2008 11:15:08   
katkavr
V bistvu bi vprasala tebe Nika, kako je s to športno dvorano v Medvodah?

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
26.2.2008 11:51:26   
sazi
Katjandraž - jaz iz lastnih izkušenj poznam izključno in samo varianto Kolosej in smo se imelo obakrat super. Res, da smo mi s tortami malo improvizirali, ampak sem letos in lani Levu pripravila svečke in je veselo pihal. So pa letos z nami praznovali še eni in je punčka imela pravo veliko torto (tisto z Barbiko in krinolino) - zdaj ne vem, ali so jo naročili tam ali kako, pa tudi občutno več jih je bilo, kot nas - so se pa oni ravno odpravljali, ko smo prišli mi.

Nečak bo pa svoja 4 leta praznoval Pod vodo, so pa zelooo zasedeni - se pa strinjam, da je za dvoletnike bolj primerno kaj drugega, kot Pod vodo.

(odgovor članu katkavr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
26.2.2008 12:32:07   
katkavr
za eno, dvo in trletnike predlagam Mons - lahko ste zunaj ali notri, za jest narocis topli bife, prostora za tekat je tudi dovolj. Pa srecno!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
26.2.2008 12:44:37   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: katkavr

V bistvu bi vprasala tebe Nika, kako je s to športno dvorano v Medvodah?


O tej dvorani ne bi vedela nič, o njej je govorila jer.za.user posted image

(odgovor članu katkavr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
3.3.2008 22:20:09   
darja72
Dvorana v Medvodah - kontakt poiščeš pod Zavod za šport in prireditve Medvode.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
4.3.2008 7:52:04   
tinaaja
tud mene zanima za kako telovadnico v LJ ali bližini, ki bi se jo dalo najet?


telovadnica na drenikovi. mislim, da je 100€ in imas animatorja


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu katkavr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Praznovanje 2. rojstnega dne v LJ
4.3.2008 8:48:57   
katjandraž
Evo, praznovanje je mimo. Odločili smo se za GIB Šiška, to je na Drenikoviuser posted image . Stane pa 40 EUR/h (za nečlane 45), vzeti moraš za 2 uri +  pol ure ti pripada za pogostitev, potem te vržejo ven. Je pa v to ceno vključen animator (do 12 otrok), otroci pa se igrajo v 3 različnih telovadnicah. V eni so poligoni ipd. (zraven v garderobi imaš mize, kamor daš hrano in pijačo, skratka plac za čvek staršev), druga je gimnastična, tukaj ponavadi najbolj uživajo, v tretji se grejo pa razne igrice, pa igre z žogo ipd. Naši so vsi ful uživali.

Hvala pa vsem za informacije, kje bi še lahko praznovali. Mogoče kakšno "ponucamo" že čez pol leta, ko bo sin praznoval.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?