|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 10:49:30   
Petra1111
punce mene pa zanima naslednje:
Kako pogosto ste imele  ovulacijo? Jaz imam tak občutek, kot da je sploh nimam. Ali samo klomifen spodbuja ovulacijo? Ali obstaja še kaj drugega?

Grem že sama sebi na živce, ker samo razmišljam kaj vse bi lahko bilo razlog, da ne zanosim. Ma,pa ne gre dugače.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 10:52:49   
Anonimen
Če imaš preveč kg, je lahko tudi to vzrok. Mogoče bi malo pogledala Montignacev način prehranjevanja. Vem, da veliko punc je poskusilo tudi s tem.

(odgovor članu Petra1111)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 11:37:52   
Petra1111
biba, sem že slišala, da je to lahko vzrok, vendar ne pri meni, ker nimam preveč kg, kvečjemu premalo. Zato pa res nevem zakaj je tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 12:01:45   
košuta
Draga moja!
Možen in pogost vzrok, da do oploditve ne pride, je tudi psiha. Bolj se sekiraš, zakaj ni nič in bolj vse planiraš, pozneje porata. Preverjeno... 
Veliko sreče - Avgustovka 08

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 12:58:16   
emaa
Meni ovulacijo spodbudi za kratek čas jemanje KT, po prenehanju imam kake 3-4 mesece ovulacijo, pol pa spet nič. Zdaj po porodu bi znalo biti drugače,  ampak res ne bi vedela. 

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 13:06:16   
Anonimen
Tudi prenizka teža je lahko vzrok.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 13:43:11   
Anonimen
Petra111, s čim pa si preverjala ali jo imaš? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 14:21:18   
Petra1111
z ovul.testom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ovulacija-kaj če je ni
15.2.2008 15:39:27   
Anonimen
Aha, samo ne vem ali so ti 100% zanesljivi?

(odgovor članu Petra1111)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ovulacija-kaj če je ni
16.2.2008 13:06:20   
emaa
Petra ti testi niso 100% zanesljivi, poleg tega je velika verjetnost, da ni bil pravilno narejen. Druga zadeva pa je, da ima ženska več ali manj vsak ciklus O, kakšnega pa ne. Jaz sem obratna , jaz je ponavadi nimam, vsake kvarte pa jo imam. Meni je to ugotovila G z UZ spremljanjem ciklusa. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ovulacija-kaj če je ni
16.2.2008 15:09:44   
YULIAH
Pozdravljene, punce. Jaz sem šele sedaj čutila ovulacijo, je podoben občutek kot čisto rahli krči pred M...Prej je nisem imela, saj so mi v kliniki za neplodnost ugotovili, da imam povišan prolaktin. Sedaj pijem tabletke bromergon, ki mi prolaktin nižajo....mislim, da je to tudi vzrok moje neplodnosti, vem pa ne čist 100%.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ovulacija-kaj če je ni
16.2.2008 15:35:03   
Bethany
Hm, jaz si še nisem merila ali ovulacija je ali ni. Sem pa vsak mesec pozorna, če bi bili kakšni znaki ovulacije (rahli krči, močnejša sluz...) pa nikoli nič izrazitega ne opazim, niti ne čutim ..??.. A je to normalno? Je nujno, da čutiš krče ob ovulaciji? Medtem ko imam menstruacije precej boleče user posted image Ne vem... Bom poskusila z ovul. testi, čeprav veliko slišim kako so nezanesljivi. :S Ampak, ko jih že glih imam doma... user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ovulacija-kaj če je ni
17.2.2008 10:00:22   
crvicek
Tudi jaz kar nekaj mesecev nisem znala ugotoviti kdaj imam ovulacijo, saj imam redne ciluse na 28 dni in po vseh koledarčkih in izračunih se nekje šteje da je ovulacija na sredini, to je 14. dan ciklusa, oz od 12. dne pa nekje do 16. dne. Nakar sem se začela bolj opazovat (značilna sluz), merila sem si bt in preverila z ovul. testi. To sem počela 2 ciklusa in ugotovila, da imam ovulacijo 11 dan, to pomeni, da če sva se z mojim ravnala po ovul. koledarčku, sva vedno začela user posted image prepozno, saj po ovulaciji je ženska plodna le še nekaj ur, pred ovulacijo pa semenčeca preživijo do 5 dni. Tako sva tretji ciklus user posted image od 7. dne dalje in se je prijelo. In pazi samo 1x v ciklusu sva, ker je bil moj na službeni poti. Vprašala sem tudi svojo G in mi je tudi ona rekla, da smo si ženske zelo različne in da ne vse spadajo v ta posplošeni podatek, da ovul. nastopi nekje na sredini. So tudi izjeme.

Tako, da ti svetujem, da se opazuješ nekaj ciklusov. Kaj pa veš, mogoče imaš tudi ti zgodnjo ovulacijo.
Aja pa tudi možgančki na off pomagajo.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ovulacija-kaj če je ni
18.2.2008 8:16:10   
Petra1111
očitno je tudi pri mei tako, da jo imam-če jo sploh imam-zelo poredko.
crviček- so tudi meni rekli, da ima vsaka ženska O različno, vendar sem si ta mesec merila na 11. in 13. dan, pa nič- pa naj bi kazala za dva dni vnaprej, če se ne motim. Ja, očitno je ta mesec ni in bo treba v novi krog. Drugače pa tudi jaz nič ne čutim, da bi me kaj špikalo.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ovulacija-kaj če je ni
19.2.2008 8:08:44   
crvicek
petra1111, jaz čutim zelo močno špikanje, včasih moram celo buscopan vzeti da mi popusti bolečina. To špikanje pa se mi začne že 8. dan ciklusa in najhujše je 11. dan, ko pa se jajčece spusti v jajcevod- takrat nastopi ovulacija, mi nehajo bolečine, ampak šele ko sem se začela natančno opazovati sem vse to opazila. Spomnem se, da sem tudi prej imela špikanje, ampak se nisem tako opazovala in nisem nikoli vedela kateri dan je ovulacija, tako da sva velikokratuser posted image prepozno. Kot pravijo punce je najbolje imeti odnose na 2-3 dni, ma pri naju to ne gre, ker je moj dragi pogosto na službenih poteh.user posted image  

(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ovulacija-kaj če je ni
19.2.2008 15:35:48   
Anonimen
Meni pa se pojavi tista sluz in tako agotovo vem kdaj jo imam. Merjenje BT pa je v mojem primeru brezupno, ker se mi skoraj ne spreminja.

(odgovor članu crvicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ovulacija-kaj če je ni
29.2.2008 16:06:47   
metuLJchy
Še moja izkušnja. Tudi jaz nisem imela dolgo ovulacij iz iztega vzroka kot Yuliah - zaradi povišanega hormona prolaktina (istočasno tudi neredne M.). Če imaš občutek da nimaš O. se morda posvetuj z ginekologom, da ti naredi dodatne preiskave. Si že imela kakšno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ovulacija-kaj če je ni
6.3.2008 11:11:44   
pavlyna
pozdravljena!

sem nova na tem forumu in da te kar takoj potolažim.

do januarja 2006 sem jemala kontracepcijske tablete.potem pa sem rekla, da jih več nebo in bova s fantom samo pazila.
toda kako naj veva kdaj paziti saj sem imela menstre na 30-70 dni.
potem sem vsak mesec 2X delala teste-PA NIČ
Novembra sem šla do svoje ginekologinje , ki mi je naredila UZ in ugotovila PC jajčnike.
res na ekrančku sta bila jajčnika- naokorog pa res-ampak res VELIKO cistic .
rekla ja da bom verjetno težje zanosila,KER NIMAM REDNIH OVULACIJ in naj -če imam možnosti čimprej začnem delati nauser posted image !
in res 3.3.2007 je bil test user posted image !!!!!

NE MOREM OPISAT KOLK SVA BLA VESELA

NO IN SEDAJ IMAVA 4 MESECE STARO PUNČKO- LARISO

UPAM DA BO TUDI TEBI ČIMPREJ USPELO IN BOŠ TUDI TI POSTALA ENA IZMED NAS SREČNIH MAMIC.

LP VSEM


(odgovor članu Petra1111)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?