|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 9:50:44   
Anonimen
S fantom načrtujeva user posted image . Zaenkrat še nisem noseča, fant pravi, da naj hitro diplomiram potem pa se vrževa v akcijo. user posted image  Če bo šlo vse po sreči, bi do konca leta morala diplomirat, ker pa sem nekje brala, da če načrtuješ user posted image , da je fino, da prej poveš ginekologu, da opravi pregled in krvne teste za rdečke. Torej...kdaj povedati ginekologu, takrat ko bom prenehala s tabletkami? Prej? Kasneje?
Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 9:52:25   
aqua77
Po moje je najboljše čim prej povedat. Da ti zna svetovati kako naprej! Pa veliko sreče pri planiranju user posted image .

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 9:57:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Po moje je najboljše čim prej povedat. Da ti zna svetovati kako naprej! Pa veliko sreče pri planiranju user posted image .
ja,pa ti bo svetoval,da začni jemat folno kislino

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 10:08:11   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: *živa*

S fantom načrtujeva user posted image . Zaenkrat še nisem noseča, fant pravi, da naj hitro diplomiram potem pa se vrževa v akcijo. user posted image  Če bo šlo vse po sreči, bi do konca leta morala diplomirat, ker pa sem nekje brala, da če načrtuješ user posted image , da je fino, da prej poveš ginekologu, da opravi pregled in krvne teste za rdečke. Torej...kdaj povedati ginekologu, takrat ko bom prenehala s tabletkami? Prej? Kasneje?
Lp

Živa, če si imela do sedaj redne preglede (bris) in je bilo vse ok, te najbrž G ne bo sprejla (vsaj študentska ne). Jaz imam tako izkušnjo ... sem klicala, da bi se rada naročila in me je že sestra odslovila. Mi je žal, da nisem rekla, da me nekaj boli, ker sedaj ne vem, na čem sem ... Kaj pa ostale, ste bile vse prej na pregledu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 10:16:33   
sazi
Kaj pa ostale, ste bile vse prej na pregledu?


Prav namenoma zato nisem šla h G, ampak ko sem bila tam na rednem pregledu (cca 4 mesece, pred načrtovanjem nosečnosti), sem mu omenila, da nameravam v kratkem zanositi. Vprašala sem ga, če so potrebni kakšni vnaprejšnji pregledi, pa je rekel, da ne, da vse testirajo takrat, ko je nosečnost potrjena. No, pa sem mu še povedala, da je bila sestra pred kratkim na odstranitvi maternične pregrade in da bi bila zelo vesela in pomirjena, če bi preveril, da je jaz nimam. Sva šla na UZ in na mojo nesrečno je našel pregrado, sem šla naprej na pregled in potem na odstranitev, zanosila pa sem točno takrat, kot je bilo že od vsega začetka predvideno.

Kaj pa vem, da bi se posebej naročala zati, ker nameravaš šele čez skoraj eno leto začeti delat na otroku? Če imaš pa pregled vmes, pa le povej.

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 10:20:38   
Anonimen
Ne, razumem. Kako se nisi mogla naročit? user posted image  A ni ginekolog zato, da te naroči, sprejme, te pregleda, in te da na teste (če je to potrebno)? Kakšnega ginekologa pa ti to imaš, da te noče sprejet na pregledn preden zanosiš? 
Brise sem imela lansko leto v redu. Ravno jutri bom spet imela pregled (odvzem brisa). Sicer zase mislim (doma moram poiskati cepilno knjižico) da sem bila že cepljena proti rdečkam vendar, kot praviš ti, rada bi si bila na jasnem na čem sem, kaj moram pred zanositvijo paziti, spremeniti, urediti...

(odgovor članu Athina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 10:21:38   
lex
jaz nikoli nisem bila prej na pregledu

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 10:26:40   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: *živa*

Ne, razumem. Kako se nisi mogla naročit? user posted image  A ni ginekolog zato, da te naroči, sprejme, te pregleda, in te da na teste (če je to potrebno)? Kakšnega ginekologa pa ti to imaš, da te noče sprejet na pregledn preden zanosiš? 
Brise sem imela lansko leto v redu. Ravno jutri bom spet imela pregled (odvzem brisa). Sicer zase mislim (doma moram poiskati cepilno knjižico) da sem bila že cepljena proti rdečkam vendar, kot praviš ti, rada bi si bila na jasnem na čem sem, kaj moram pred zanositvijo paziti, spremeniti, urediti...


Ko v 4. poskusu ni uspelo, sem klicala, da bi se rada naročila za pregled, da delava na user posted image . Je rekla sestra, da šele po enem letu poskušanja naj pridem, da sicer so bili pregledi ok in da ni treba prej hodit ... Sem pa pri G za študente in mislim, da jih imajo ogroooooomno in da so me tudi zato tako odslovili. Sem že razmišljala o menjavi G, ampak kar odlašam s to odločitvijo ...
Če greš jutri na pregled vsekakor omeni ... tako je moje mnenje ... Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 10:30:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sazi
Kaj pa vem, da bi se posebej naročala zati, ker nameravaš šele čez skoraj eno leto začeti delat na otroku? Če imaš pa pregled vmes, pa le povej.


V najslabšem primeru računam na konec tega leta. Upam, da mi bo uspelo "spacati" tele izpite in diplomo do jeseni skupaj.

Hvala vam za odgovore.
Lep pozdravček.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 13:26:01   
Dadi
IZVIRNO SPOROČILO: lex

jaz nikoli nisem bila prej na pregledu


Tudi jaz zaenkrat še ne...sem se zmeraj naročila po pozitivnem testu nosečnosti.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 18:09:02   
Naja30
Niti nisem pomisla, da bi se z G pogovorila prej. Ko sem zanosila, sem se naročila na pregled in to je bilo to.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 18:21:08   
_sanja_*
Pri meni je bla pa glih taka situacija, da sma se mal pred rednim pregledom odločla za user posted image . No in sem ji to povedla, pa ni blo nič posebnega. Običajni pregled, ni mi pregledala krvi, itd..., samo povprašala me je o morebitnih dednih boleznih in svetovala folno. In to je blo to. Tak da se ne splača neki prej naročvat. Itak ti pol k si noseča opravijo vse možne preiskave.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 18:54:03   
K_a_t_j_a
Jaz nisem šla pred tem, ko smo začeli delat na user posted image nič h G. Samo, ko sem zadnjič šla po KT sem rekla, da jih imam namen prenehat jemat, ker mislim zanosit. Sestra mi je samo svetovala naj začnem 3 mesece pred delanjem na user posted image jemat folno kislino (tifol, centramed mami, elevit). To je bilo to.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
10.3.2008 19:16:11   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Pri meni je bla pa glih taka situacija, da sma se mal pred rednim pregledom odločla za user posted image . No in sem ji to povedla, pa ni blo nič posebnega. Običajni pregled, ni mi pregledala krvi, itd..., samo povprašala me je o morebitnih dednih boleznih in svetovala folno. In to je blo to. Tak da se ne splača neki prej naročvat. Itak ti pol k si noseča opravijo vse možne preiskave.


Pri meni je bilo isto. Začni jemati folno kislino tri mesece preden načrtujetauser posted image .
Potem pa ko boš srečkauser posted image  se pa naročiš na pregled.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
11.3.2008 13:45:38   
Tejchy
Jaz svoji G nisem v naprej omenjala, da načrtujeva user posted image  .. ker v bistvu naju je user posted image  presenetil - ga sploh nisva načrtovala. Ko sem izvedela, da sem user posted image  sem se naročila na pregled in takrat mi je potem tudi opravila vse preiskave, ki so bile potrebne.  

Mogoče je res zaradi določenih preiskav pametno, da to omeniš G prej.. pa tudi da že začneš jesti folno. Nič pa ne bo narobe, če začneš, tako kot jaz npr., z dnem ko sem zvedela, da pričakujem.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
11.3.2008 13:52:51   
mani2
zdravo

Predno sem prvic zanosila se tudi jaz nisem nic narocila na pregled ampak sem potem ko sem ze bila noseca sla tja in mi je predpisal tifol pa naredil preiskave. sem se pa sedaj ko zopet delava na user posted image  narocila. in ravno vceraj sem bila tam. nic kaj mi ni rekel, nahitro me je pregledal in to je bilo to. pa svetovl mi je jemati tifol. tako da jaz mislim da se sla tja cisto brez veze.

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
11.3.2008 14:02:47   
Splet.Ka
Jaz sem to G omenila na rednem pregledu maja, user posted image  smo pa začeli delati decembra. Me je skrbelo, ker sem ves čas krvavela. Takrat so mi rekli, da krvavim zato, ker sem nehala jest KT. No, ko smo delali na tem, se je pa izkazalo, da imam na MV en ogromen polip.

Zdaj sem bila pa tudi na pregledu jeseni, pa sem že kar povedala, da bomo, ko se nam bo zdelo, da smo na to pripravljeni, začeli delati na novi bebici.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
11.3.2008 14:34:36   
giotti
Sama sem bila pred nose;nostjo samo enkrat piri g. za odvzem brisa. Niti pomislila nisem, da bi bilo treba pred nosečnostjo h g. Nato sem zanosila, vendar pa tudi zelo hitro slavila. Na urgenci, kamor sem šla zaradi krvavitve, je ugotovila pregrado (ki pa ni nujno povzročila splava, ker je bil le ta tko zgodenj, pregrada ponavadi povzroči splav kasneje). Vsekakor si zdaj glih ne upam še enkrat zanosit preden te smotke ne odstranim. Si pa tudi to ne upam user posted image  Mah, se bom že odločila enkrat.  

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
11.3.2008 14:47:13   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Sama sem bila pred nose;nostjo samo enkrat piri g. za odvzem brisa. Niti pomislila nisem, da bi bilo treba pred nosečnostjo h g. Nato sem zanosila, vendar pa tudi zelo hitro slavila. Na urgenci, kamor sem šla zaradi krvavitve, je ugotovila pregrado (ki pa ni nujno povzročila splava, ker je bil le ta tko zgodenj, pregrada ponavadi povzroči splav kasneje). Vsekakor si zdaj glih ne upam še enkrat zanosit preden te smotke ne odstranim. Si pa tudi to ne upam user posted image  Mah, se bom že odločila enkrat.  

Čim prej, tem boljš!! Se boš veliko bolje počutila, ko boš to breme dala dol iz bremen!  Potem pa veselo user posted image !! Pa veliko sreče!! user posted image


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj G povedat, da načrtuješ nosečnost
11.3.2008 20:06:28   
ajam27
Jaz pa kar priporočam, da se naročiš pri G in mu omeniš, da načrtujeta user posted image . Če drugega ne ti bo razjasnil/a kakšno vprašanje. Vsak G bi te moral sprejeti.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?