|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posegi v Izoli
3.2.2005 13:29:42   
enci
Cez 14 dni sem narocena na LEKO (laparoskopska elektrokoagulacija jajčnikov) in me zanima, ali je morda katera od punc iz obale imela laparoskopijo v Izolski bolnišnici???
Namrec slisala sem, da vse posiljajo v Lj in sem malce v dvomih ....
HVALA!

lp
enci:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   posegi v Izoli
3.2.2005 13:32:49   
billa
pozdravljena,
a ti je ravnikar rekel, da ti jo bodo delali v izoli?
Jaz sem ga namreč razumela, da se leko dela v Lj.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   posegi v Izoli
3.2.2005 13:42:08   
enci
Ja v torek sem bila pri njemu in me je kar narocil za 17.2. (priprave; kri in to) potem pa 18.2. poseg.
Pa sem ga vprasala, ce delajo to v Izoli in je rekel, da ja, in ce mi bo naredil on je rekel tudi ja.
Sicer sem z njim zelo zadovoljna, me je pa zdaj malo panika zagrabla?!
Kaj pa je tebi ugotovil??
lp
enci:metulj:

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   posegi v Izoli
3.2.2005 13:47:44   
billa
midva sva še bolj na začetku.
V torek sva kontrolirala izvide krvi in urina in je vse ok. Dragi je imel danes 1. spermiogram in imava 15. rezultate.
Meni je pa dal napotnice za merjenje hormonov na 7 in 23 dan menstruacije.
Tako, da je rekel, da bi mogli 1.3. imet vsaj približno jasno stanje.
Jaz morem rečt, da mi je on tudi zelo všeč, ker je direkten in nič ne okleva. Tako, da če ti je rekel, da te bo delal on bi se jaz počutla še bolj sigurno kot, da me pošlje v Lj.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   posegi v Izoli
3.2.2005 13:54:58   
enci
Ja morda imas pa prav. Jaz odkar sem pri njemu sem vsaj naredila par korakov naprej. Drugce sem hodila k Rozicevi, ampak upam, da mi ne bov ec potrebno k njej, saj sem pri njej samo cakala!!!! Po HSG-ju, ko so mi ugotovili PCO je ona rekla, da ni to in mi rekla, naj pocakam 3 mesece ... potem pa ko je sel moj na spermiogrm sem sla z njim in od takrat sem v amb. za sterilnost pri Ravnikarju. Z mojim je vse OK, tako da sedaj hodim sama gor. Meni je tudi naredil hormonske teste in potem kar hitro dolocil kako in kaj. 2 meseca sem imela Klomifen + inekcijo, ampak je sedaj po 2 ciklusih spoznal, da pri meni to ne deluje im me takoj narocila na LEKO.
Upam, da bo vse OK.
Hvala za vzpodbudo, danes sem malce na tleh :(!
lp
enci:metulj:

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   posegi v Izoli
3.2.2005 14:05:43   
billa
Boš vidla, da bo vse rešil. Malo sem govorila z zaposlenimi v bolnici in pravijo, da kar se njegove ambulante tiče je ena boljših v slo. Tako, da sva v dobrih rokah in bova sigurno kmalu najsrečnejše nosečke.
Mene se njegov optimizem še 14 dni po pregledu drži, tako, da sem zdaj res vesela in povna volja...torej če sem ti lahko v vzpodbudo kar z veseljem.
A sva se videli v torek? Si blond z očali? :)

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   posegi v Izoli
3.2.2005 14:23:40   
enci
Tudi mene nafila z energijo, ki jo potem crpam skozi mesec ...
Ja, blond z ocali ... pa celo revijo Moj malcek sem prebrala ... ker se gor vedno ful caka - ma to si vrjetno opazila :)
A ti si bila s tovjim? Bila sta 2 para ... katera si pa ti?
Kdaj pa gres prihodnjic? Jaz sedaj ne vem tocno, ker mi je rekel, da se bova po leko vsedla dol in pomenila za naprej. Nekaj je omenjal, da bi potem dobila se Klomifen za 3-6 mesecev ... ?!
lp
enci:metulj:


(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   posegi v Izoli
3.2.2005 14:38:09   
billa
:bravo: :bravo: sem si mislila, da si ti, ampak sem potem rekla, da si sigurno :nosecka: ker si moj malček brala.
Upam, da je bilo to malo preroško in da se naslednjič srečava na drugem koncu čakalnice...
Midva sva sedela nasproti tebe...zraven vrat v ordinacijo.Jaz imam tudi blond (falše)lase pa čop, dragi pa očala.
Jaz se bom z ravnikarjem vidla 1.marca, ker imam prej preiskave kar na ginekološkem oddelku.(zgleda, da bodo pravi dnevi za hormone med vikendi)

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   posegi v Izoli
3.2.2005 14:49:02   
enci
Drzim pesti, da bodo vsi hormoni OK.
Jaz sem se sicer spomnila, da si pisala da bos 1.2. gor ... pa sem si mislila, da si moda lahko ti :)
Moj malcek sem pa brala, da je hitreje minil cajt :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
H kateremu gin pa drugace hodis?
Sej te hormonske preiskave ... ti samo kri vzamejo ... Jaz sem imela tudi .. enkrat me je poslala Roziceva potem pa se Ravnikar ... izvide sem dobila pa potem pri njemu.
lp
:metulj:


(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   posegi v Izoli
3.2.2005 15:09:00   
billa
Ma Rožičeva je tista za katero pravijo, da pije?
Jaz sem pa tudi drugače pri Ravnikarju in mi je super, tako, da če ti pri njej ni najboljše se pomojem lahko zmeniš z njim, da prideš k njemu.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   posegi v Izoli
3.2.2005 15:18:23   
enci
A da pije??? BO?! Ne bi vedela ...
Sem pa ze razmisljala, da bi ga po posegu vprasala ce bi lahko hodila k njemu tudi naprej. Samo, ko sem gor je vedno kaka sestra zraven in mi je potem nerodno sprasevati. Po leko se bom po mojem kar zmenila z njim.
lp
:metulj:


(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   posegi v Izoli
3.2.2005 15:25:14   
rebeca
Enci, mislim, da nebi smelo bit nobenega problema glede zamenjave ginekologa.
Jaz sem prej hodila v zdrvstveni dom v Koper, potem pa ko sem enkrat prišla do Ravnikarja sem pri njemu tudi ostala.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   posegi v Izoli
3.2.2005 15:41:09   
enci
Koliko casi si pa ze pri njemu?
A te je potem kar on narocil v ambulanto za sterilnost?!

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   posegi v Izoli
3.2.2005 15:49:56   
billa
v bistvu mi je rekel, da ko imam zadosti poskušanja in :sloncek::sloncek::sloncek: brez:modri::roza: naj pridem v torek zjutraj gor:)
Drugače je pa moj ginekolog malo več kot 2 leti, prej sem bila pri Lovšinu, ki je tudi uredu.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   posegi v Izoli
3.2.2005 15:56:04   
rebeca
Jaz sem pri njemu ze 1 leto in pol in on mi je uredil do sedaj vse, kar je bilo potrebno.
O njemu sem slišala že dosti kritik, ampak jaz sem z njim zelo zelo zadovoljna.

Naslednjič ko greš k njemu, mu povej, da bi rada ostala kar pri njemu.

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   posegi v Izoli
3.2.2005 16:01:46   
enci
Ja tudi sama sem zanj slisala veliko kritik, tako da me je bilo kar strah it k njemu. Odkar hodim gor 3 mesece pa sem naredila vec kot prej v enem letu.
Sej bom kar tako naredila, ja.
HVALA PUNCE!!!!
Sedaj sem boljse volje :bravo::bravo::bravo::bravo:
Eno :rozica: za obe.

lp
enci:metulj:

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?