|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 14:44:36   
Una
Zanima me, od kdaj so vaši :duda: spali sami v svoji sobici? Naš bo namreč 9 mesecev, pa še vedno spi v najini spalnici (čeprav smo najprej rekli samo za en mesec). Ponoči se namreč še vedno zbuja 1x do 2x. Pa niti ni lačen.

Kaj pravte?

Una:racka::racka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 15:15:41   
M&P
Naša spi v svoji sobi od 7 meseca naprej.Prej je bila pri nama v spalnici, v svoji postelji in se je skoz nekaj zbujala.Odkar pa je v svoji sobi,spi celo noč:angel:Tudi mene je bilo strah jo dati v svojo sobo in sva kar odlašala,zdaj pa vidim,da je veliko bolje,lepše spi in mi je žal,da je nisva dala že prej.:sloncek:
lp,:rozica:

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 15:30:04   
Blink1
Naša spi v svoji sobici že od 3 meseca...

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 15:53:30   
NinKa
Najin misko pa spi v svoji sobici ze od dne ko smo prisli domov iz bolnisnice.

Od zacetka mi je blo hudo, ampak se je na ta nacin, da je bil sam naucil, da je v sobici mir in je kar hitro sam zaspal in spi ze od 2 meseca po celo noc. Ok, zbudi se 1x vmes, ker hoce caj, ampak to je tut vse.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 15:58:34   
ZARA
oj...Una...

Zara spi v svoji sobi od 3.5 meseca!
pa-paa

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 16:14:16   
Gina
Naš od takrat, ko ni šel več v košek...

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 16:34:21   
Tinna
Naš spi v svoji sobici od 2.5 mesecev, ko mu je bil košek premajhen. Zbudi pa se enkrat ponoči ali pa sploh ne.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 16:36:23   
Annny
Pa otroke dojite? kako to, da vam prespijo celo noč v svoji sobici?

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 16:54:07   
Tinna
Mi smo se do pred enim tednom dojili zdaj pa mu zvečer okrog osmih dam mleko in se zbudi okrog štirih, ko mu spet dam mleko in zaspimo do sedme-osme ure. Je bilo pa enih štirinajst dni ko je tudi nočni obrok izpustil a zdaj ga spet zahteva. Ampak v svoji sobici spi že dva meseca in od takrat dalje se tudi zbuja samo enkrat na noč. Tako, da je mož vstal in mi ga prinesel v posteljo, kjer sva se podojila in potem sem ga jaz nesla nazaj v svojo sobico.

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 17:03:42   
jaz99
Tukej ste pa vse zgodne. Jaz sem mojo Anito dala v svojo sobo pri 20 mes. se pravi skoraj dve leti ,pa sem imela ful slab občutek da je to prezgodaj. Od kar pa imamo Tino pa v Anitini sobi spi Očka,tako da spet ni sama. Res pa je da v sobi zaspi sama

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 17:50:47   
Gina
To da je nočno spanje odvisno od dojenja oz. umetnega mleka ni res. Moja dva fanta sta bila dojena in sta spala celo noč od 14 dni oz. 1 meseca starosti. Deklica ni bila dojena in ni nič spala ponoči. Poleg tega otrok po 3. ali 4. mesecu, če le ni presuh, ponoči večinoma v resnici ne potrebuje več dojenja oz. hrane, ampak se v glavnem crklja. Sem pa tudi že razmišljala, če s tem, ko sem imela deklico v svoji postelji nisem še pripomogla k nespanju, saj je čisto možno, da sem jo motila(jasno pa mi je bilo po drugi strani lažje, če mi ni bilo treba vstajati in hoditi v drugo sobo).

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 18:37:27   
mika
Joj jaz pa Lucije ne upam dat niti v posteljico, ker poliva in ji včasih gre tudi skoz nos in me je ful strah. Pa še nemirno spi in jamra, ko pa jo vzamem k nama v posteljo pa spi ko :angel:.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 19:32:56   
HuAnita
Pri nas ni otroške sobice... Dokler ne bomo imeli hiše (načrtujemo jo čez nekaj let, realno pa okoli leta 2050), bo :muca: spala z nama v spalnci, pa še upam da kakšna :duda:.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 20:09:55   
Maxica
Pri nas Max tudi spi v najini spalnici, no, po pravici povedano, od tretjega meseca, ko se je začel ponoči zaradi suhega zraka v stanovanju zbujati in hotel piti, je mamici lažje, da je kar v najini postelji. Ah, bomo že. Meni tudi tako čisto paše:ups:.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 21:04:16   
buča
Ah,naša je tud še pr nama.načrtujeva pa letos,da ji bova uredila kšno lepo sobico.Tako pa sva eno stranico od posteljice dala dol in jo prislinila zraven najine,francoske.Pa ni učinka.Še vedno spi na najini,jaz pa ponavadi še mau na njeni(upam,da se nau enkrat sred noči podrla:zmeden:)Drgač pa kr nebi mogla dat Pike v svojo sobico od rečmo 2 mescev.Mi srce nebi pustilo...:ups:Jaz bi kar vedno spala ob njej(tja do rečmo 40 leta):)-:)-

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Od kdaj sam v svoji sobici?
2.2.2005 21:50:28   
Anja167
Mi tudi spimo skupaj in bomo še kar nekaj časa, ker druge sobe nimamo. :muca:

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?