|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sekundno lepilo na mizi-pomoč
3.2.2010 16:02:53   
Martinčka
heja..

na klubsko mizico-leseno z visokim sijajem sem dobila sekundno lepilo in ne vem kako ga naj dol spravim? mi lahko katera kaj svetuje če je že doživela kaj podobnega? bojim se kaj eksperimentirat da ne bi miza tam zgubila sijaja ali celo pobledela...

prosim za kakšen nasvet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sekundno lepilo na mizi-pomoč
3.2.2010 16:07:33   
K_a_t_i
Tažka bo... Če ne bi napisala, da imaš mizico z visokim sijajem (predvidevam, da gre za lakirano mizo?), bi ti predlagala alkohol/aceton. Tko pa ne bo šlo user posted image . Sorry, nimam ideje. Zanima pa tud mene, k slej ko prej se bo tudi nam zgodilo.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.2.2010 22:21:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sekundno lepilo na mizi-pomoč
4.2.2010 14:00:43   
moja malenkost
Jaz imam sekundno lepilo na kuhinjskem pultu in sem poskusila že marsikaj, pa brez uspeha. Tudi z nožkom za keramično ploščo ni šlo.
Če pa kaj pogruntaš pa prosim sporoči.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sekundno lepilo na mizi-pomoč
4.2.2010 15:52:14   
Martinčka
ok bom jutri ko ne bo moža poskusila na nogicah od mize pri tleh kaj naredi aceton na tej mizi pa sporočim...
vem pa da se mi je na vikendu razlil aceton po podobni jedilni mizi in imam tam zdaj svetlejši flekec... sam nekaj časa nisem opazla da se je razlil...
poročam kaj bo..

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sekundno lepilo na mizi-pomoč
4.2.2010 15:53:35   
m_o_i
NE acetona tja, kjer je kakrsenkoli lak!!!!!!!!!!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sekundno lepilo na mizi-pomoč
4.2.2010 15:54:17   
7lina7
rešitev problema bi tud mene zanimala.... user posted image user posted image


mi nekak ne potegne, da si dam kaj odspodaj...

_____________________________

Lin@


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 16:02:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 7lina7)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sekundno lepilo na mizi-pomoč
7.2.2010 11:25:23   
Martinčka
drage  moje ni mi uspelo ničesar sprobat, ker so me delavci prehiteli in pohištvo pospravili v eno sobo (ker renoviramo). Sedaj samo upam da potem ne bo prostora za to mizico ker je precej visoka, in bova kupila eno čisto nizko:) user posted image

mah jaz sem imela kao celo mizo zavarovano ko sem delala poročna vabila ampak je iz enega papirja prišlo na mizo ko sem ga nekot prekucnala.. ne me sprašpevat kako, ker mi mož vztrajno trdi da sem hujš kot otrokuser posted image ... jah kaj čmo, so pa vsaj vabila bila lepauser posted image

če se katera česa spolne pa naj napiše... kaj bi se pa zgodilo če dam gor krpo in gor likalnik? a bi se lepilo kaj zmehčalo in bi se prejelo na krpo (kot vosek?) ali bi se zaradi toplote spet spremenila struktura mize? hm..

pozdravček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?