|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hipoalergijsko mleko
19.3.2008 19:51:59   
Anonimen
Pozdravljene.
Mene pa zanima, če ste dajale hipoalergijsko mleko tistim user posted image , ki so bili alergični na kravje mleko in če je bilo kaj zboljšanjapo tem mleku; npr ni bilo izpuščajev in podobno. Po kolikem času, ko ste šle na Prgomin, je bilo videti izboljšanje? Ali dajo Pregomin na recept že pri kožnih testih, če pokažejo pozitivno? LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hipoalergijsko mleko
19.3.2008 20:15:37   
biga
Mi smo Pregomin dobili na recept pri  user posted image  6. tednih, ko so mu v bolnišnici zaradi hudih krčkov in joka ugotovili alergijo s krvnim testom. In tudi pozneje smo ga dobili na recept na podlagi krvnega testa. Lahko pa ti ga odobrijo tudi na podlagi kožnega testiranja. Mi bomo tega prvič opravili zdaj, ko bo user posted image  star 10 mesecev. Imaš pa tudi provokacijsko testiranje in če otrok negativno odreagira (z izpuščaji, bruhanjem, drisko idr. znaki alergije), lahko dobiš to mleko na recept. Pri meni so iz NM bolnišnice, kjer sva bila hospitalizirana, poslali izvide v Lj. na alergološki oddelek Pediatrične klinike, od koder nam je komisija poslala odgovor. Glede tega, če je Pregomin pomagal, da se je stanje izboljšalo, pa tole: s tem mlekom oz. sojinim pripravkom ne zdravimo bolezni, kot je alergija, ampak se izognemo težavam, ki bi jih otrok imel, če bi pil mleko na kravji osnovi (Aptamil ipd.). Torej, drugega mleka pač otrok ne sme, razen še Allernove in mogoče še kakšnega. Še vedno pa moraš umakniti iz njegove prehrane (ko je že večji) oziroma svoje (če dojiš) vse mlečne izdelke, mleko in druge izdelke, ki vsebujejo mlečne sestavine. Dieta je precej huda, marsičemu se mora user posted image  odreči, odvisno na kaj vse je alergičen. Alergija je pač stanje, ki ga lahko obvladuješ, če se izogibaš alergenom, ki škodijo. Pregomin pa je le hrana za dojenčka, ki ne sme drugega mleka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hipoalergijsko mleko
19.3.2008 22:10:00   
Anonimen
Vem, samo zanima me, ko si začela dajati Pregomin, v kolikem času so izzvenele težave, en dan ali več, ker jaz bom poskusila s Pregominom pa me zanima, koliko časa traja, da se telo ščisti kravjega mleka npr Aptamila. LP

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hipoalergijsko mleko
21.3.2008 10:29:09   
biga
Tako kot sem povedala, mi nismo imeli nekih specifičnih težav zaradi alergije na KM. Edino krčke je imel in je fino jokal par dni. Potem ko sem začela dieto, so se napadi krčev nehali. Pa začel je piti Pregomin. Mislim, da se telo dojenčka "čisti" kake tri tedne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?