|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtost
18.3.2008 14:03:52   
novopecena
ojla
moja sestra ima 5 mesecev staro štručko pa jo zanima kako je z redčenjem blata? mali se fula napenja ko kaka in je skoraj da ne zaripel v obraz ko tišči ven pa valda joka in ostale nevšečnosti. kaj ji lahko svetujete da mu da za eno hrano? že nekaj časa mu po malem daje gh. ful bo vesela vsakega nasveta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtost
18.3.2008 14:20:46   
MADMAX
- lahko daješ po žlički sadni ali zelenjavni sok
- ali pa lahko daješ en- do trikrat dnevno dve do štiri žlice mlečnega sladkorja, raztoplenega v čaju. Ampak previdno mlečni sladkor ( laktoza ) lahko pri dojenčkih napenjanje. Če se to dogaja vašemu dojenčku, morate zaprtje zdraviti drugače.
Koliko časa pa je pozaprta? Pokliči pediatrinjo

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtost
18.3.2008 14:40:42   
kristinaj
jaz bi vprašala v lekarni, če imajo za take male kakšno zdravilo-odvajalo oz. naj kar pokliče pediatra, ker je zaprtje huda reč, boli, revčke male....

naj proba prekinit z uvajanjem gh, da vidi, če je za zaprtje kriva gh.

mi s tem nimamo problemov a sem ji enkrat, da ne je eno in isto skuhala suho marelico..... naša, stari smo 11,5m, kaka redno 3x dnevno, po marelici pa se je to kar povečalo in je bila pokakana samo, da je malo prdnila....

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtost
18.3.2008 15:24:28   
novopecena
sm ji sporočila in se res zahvaljuje pa vas lepo pozdravlja. se je pa smejala ko sem ji sporočila tvojo štorijo kristinaj glede marelice hahaha

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaprtost
18.3.2008 23:21:24   
december06
Podobno kot marelice delujejo tudi slive, suhe ali sveže. Pa še preluftan donat, pa probiotični jogurt (ko bo večji) in seveda sladke kamilice.....

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaprtost
19.3.2008 10:47:41   
Tende
Naši petmesečnici pomaga tudi par žličk fejst sladkane prekuhane vode. 2 do 3 so dovolj...

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaprtost
19.3.2008 11:12:28   
baja*
pomaga par žličk malo bolj sladkanega kamiličnega čaja al pa skuhana suha sliva - pa vodo, v kateri se je kuhala, ji naj da večkrat za pit

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaprtost
19.3.2008 21:26:08   
tudiII
Nam pomaga frutek Sliva.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?