|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz sem za on pa ne
19.3.2008 21:33:56   
Principeska_
Dober večer punce,

zelo si želim otročička. Želja se mi je skoraj izpolnila pred slabima dvemam mesecema ko sem zagledala + ampak na žalost se je vse skupa končalo z SS. Fant je takrat bil navdušen, sedaj pa ko bi lahko ponovno šla v nove boje, bi on rad počakal. Moja želja po  pa je tako velika, vem, da sem pripravljena na otročička, strah pa me je, ker morda kasneje ne bi mogla zanositi, saj imamo že gensko težave v družini z zanositvijo. Vem, da ne smem biti sebična in upoštevati le to kaj si jaz želim, ampak ne morem vam povedati kako zelo rada bi skrbela, nosila, carla, ljubila, ... to malo bitje. Z fantom se veliko pogovarjava, včasih se po pogovoro počutim tako potrto in majhno, ranljivo, zavedam se da za otroka morata biti oba pripravljena in če eden ni za to ne gre. Sama ne vem kako si naj pomagam, da bo ta nepotešljiva želja se zmanjšala, ker ne morem več tako, veliko jočem, ko sem sama, ko pa hodim po ulici in srečam srečne mamice z otročki, se mi trga srce, ko vidim kako so srečne, jaz pa sem tako žalostna z svojo veliko željo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Principeska_ -- 19.3.2008 21:34:40 >


_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz sem za on pa ne
19.3.2008 22:39:40   
Anonimen
Ta stavek mi je zelo pri srcu:

"Če v življenju naletiš na pot brez ovir,
tedaj bržkone ne pelje nikamor… "


Mogoče ima fant zavoro zaradi ss, pusti mu še malo časa, da se stvari v njem umirijo, prav tako tudi v tebi. Vem kako je hudo, ko bi tako srčno rad k sebi stisnil user posted image , pa ga kar ni in ni... Ampak prišel bo čas tudi za to. Za ene prej, za druge malo kasneje. user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Principeska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz sem za on pa ne
20.3.2008 5:58:34   
tweety83
Jutro!

Poskusi fantu razložiti glede teh težav, ki jih imate v družini; naj se poskusi postaviti v tvojo kožo in te poskuša razumeti, da si zares želiš to malo bitje, ki bo del vaju obeh.
Sicer hiteti se ne splača in za vsako ceno zanositi - raje se oba umirita in se pogovorita še o SS in vajinih občutkih glede tega. Morda bo pa pomagalo.

Želim ti veliko sreče pri pogovoru in ko bo čas za user posted image  ti želim lepo nosečnost in zdravega otročička.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz sem za on pa ne
20.3.2008 6:55:07   
lelaval
Verjetno je izguba praizadela tudi njega. Pogovori se o tem prej z njim.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz sem za on pa ne
20.3.2008 7:29:23   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Ta stavek mi je zelo pri srcu:

"Če v življenju naletiš na pot brez ovir,
tedaj bržkone ne pelje nikamor… "


Mogoče ima fant zavoro zaradi ss, pusti mu še malo časa, da se stvari v njem umirijo, prav tako tudi v tebi. Vem kako je hudo, ko bi tako srčno rad k sebi stisnil user posted image , pa ga kar ni in ni... Ampak prišel bo čas tudi za to. Za ene prej, za druge malo kasneje. user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image


Jaz sem tudi istega mnenja. Mogoče ga je preveč prizadelo in se boji, da bo šlo tudi pri naslednjem kaj narobe. Pusti mu še malo časa, pa pogovori se z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz sem za on pa ne
20.3.2008 15:14:04   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Verjetno je izguba praizadela tudi njega. Pogovori se o tem prej z njim.
se strinjam,mogoče ti niti ne bo priznal-moški ego dela svoje.vrjamem pa ,da je zanj tud bilo težko.vsak se boji izgube in pusti grenak priokus.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz sem za on pa ne
21.3.2008 14:58:20   
Principeska_
Hvala punce, sva se pogovorila, on je mnenja, da boljše, da je bill SS kot pa da bi bilo z otročičkom kaj narobe, po eni strani se tudi sama strinjam, ampak tudi če bi bilo kaj narobe z njim bi ga imela iz srca rada.

Tako, da bom zgleda, da še morala počakati, če bom hotela biti kdaj mamica, morda mi bo pa enkrat le usojeno, če pa ne bom pa tudi mogla preživeti, upam na najboljše.

Pa še enkrat hvala vam user posted image

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz sem za on pa ne
23.3.2008 9:58:13   
mojca345
principeska, glavo pokonci. user posted image

sej vem, da ti ni enostavno. upam, da bo tvoj fant kmalu prišel do tebe in ti povedal, da ne bi več čakal.

user posted image  lubčke.......   te čist razumem....

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Kdo je izbral ime?
Erin

Kdo je bil tisti, ki je dokončno odločil o imenu otroka?

mati (22%)

oče (10%)

skupaj (68%)


Število vseh glasov: 285

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!