|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:14:19   
naja78
lep pozdravček.zopet odpiram vprašanje,tokrat v zvezi s samo prevzvišeno gospo vsak mesec prihajajočo FRANCO.:)-
no zadva je taka:meni skos mami pravi,da ko imam :hudicek:,naj se ne kopam v banji-namakam,ker to ni uredu.baje s te strani,ker si zmenjšaš za kak dan krvavitev in se v tem primeru ne ščistiš do konca.meni se zdi to mimo,čeprav opažem,da ima po eni strani prav.no,rada bi si bila na jasnem zato sprašujem,kaj ve mislite.:zajcek:

druga stvar,je ta,danes sem v LISI prebrala,da ženske s povišanimi kg lažje zanosijo.ravno zato to pišem,ker smo malo nazaj debatirale glih obratno.:ups:

vidim da se seznam veča in upam,da gremo me proti vrhu.matr nas je veliko.

no lepo mi preživite vikend in se beremo ter pišemo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:16:51   
KIRA
naja, to pa po mojem niti no ne drži.

če se z M koplješ se sam laže s kako bakterijo okužiš, G priporočajo da se samo tuširaš tačas.
glede močnejših žensk in zanostive pa sem že en cajt nazaj v eni reviji brala, da težje zanosijo, ne lažje.

če bi to držalo, kaj v lisi piše, bi jaz bila že supermama, ker jih imam okrog 100 kg.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:22:14   
mujcek
moji dve prijateljici pa imata obe kar nekaj kg preveč pa jima je v prvo uspelo:angel: bi kar hitro verjela Lisi! Glede M in kopanja pa ne vem, jaz s tem nimam težav ker imamo samo tuš:zajcek:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:24:22   
Anonimen
Da naj bi kopanje škodilo prvič slišim, ker kolikor vem, se lahko med M tudi kopamo v bazenu ali morju, le tampon moramo uporabiti.In ker sem to že večkrat prakticirala (živim na morju) in sem še vedno živa in zdrava ne vem, zakaj se nebi smeli.Morda je to res samo razmišljanje starejše generacije:zmeden:

Sem pa že večkrat slišala, da ženske z malce več kg lažje zanosijo v primerjavi z tistimi, ki jih imajo premalo.Ampak o malo več govorimo o teži do 10 kg nad idealno težo in o premalo o tistih, ki jih imajo 10 kg ali celo več pod idealno težo.

Radi se imejte, Srček

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:25:48   
KIRA
men je tko G reku. tamponi so pa po mojem tko boljši, ker nič mimo ne uide.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:33:23   
naja78
o hvala punce.vem da ta Lisa ni nič kaj no,mislim preveč znanstvena revija,ki ji moramo verjeti.
ampak mislim,pa da bo držalo,da tiste,ki imajo premalo kg,kot pravijo punce res držalo,da imajo probleme z zanositvijo,ampak je to pomoje odvisno tudi od odsebe do osebe.
glede infekcije pa res,da jo lahko fašeš.no jaz se veselo namakam,3 dan od prihoda france.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 19:39:02   
Lunca1
Oj!

Kar se :hudicek: tiče, se meni ne paše kopat, ker potem pride kri v to vodo, v kateri sediš. Je pa to samo moj predsodek.

Kar pa se teže tiče, sem pa jaz s povišano težo primerek zanositve v prvem poskusu. Pa imam kar nekaj plusa.

lp Lunca

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 20:01:45   
Jančika_
Ko sva se prvič trudila naredit :duda:, sem imela idealno težo. Šest mesecev ni šlo, sedmi mesec pa sem se zredila 2 kg in sem zanosila. Ne bi si pa upala trdit, da je bilo to od teh dveh kil:). Zdaj imam pet kil več kot takrat, ko sem prvič zanosila, in tokrat niti poskušala nisva, pa se je prijelo:)-. Mogoče je pa res kaj na tem8).

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 20:06:52   
Sisy
jaz mam tud mogoče kakšno preveč-recimo kakšnih pet, pa se nič ne prime....:( tako da po mojem glih ta teorija ne drži....:ups:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:06:11   
mujcek
Sisy jaz mam tudi kakih 5 kg preveč, ampak meja je 10 kg preveč; to pomeni, da lahko še malo papcama:bravo: no jaz že celo zimo delam na tem papcanju in počasi bi se moralo prijet:)-

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:12:09   
wawa
Ej kdaj sploh lahko rečeš, da maš kaj preveč kil ali pa premal, a se vam zdi da za to sploh je merilo ali pa je merilo naše dobro počutje, jaz se to skozi sprašujem?:zmeden::zmeden:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:14:55   
Sisy
:)-:)-:)-

ta je dobra ja....

ampak ne smexa štartat s prevelikim plusom kilogramčkov da ne bova preobilne nosečke :)-

želim ti čimpreje :modri:

podravček

S.:)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:17:09   
Sisy
wawa, jaz dost športam, tko da mam tud Polarjevo uro, ki izmeri na podlagi vseh vnešenih podatkov, kok je tvoja idealna teža in me tale mojo Polarček opozarja da bi bla loh kakšna kilca manj:)-

Če bi se pa počutju ravnala bi pe rekla da sem glih ta prava....:)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:18:00   
Sisy
joooj kok napak pr tipkanju, kot bi bla na pol pismena...:ups:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:19:47   
wawa
Ja če jih imaš že prej malo več, pa pol še kakšen ostane, je pa že res kar nekej.....

Mene prov zanima ko punce pravijo kakšen apetit majo v nosečnosti, jaz mam že itak fulll apetit, kaj bo šele pol +10kg +20kg +30kg = BUMMMM:)-:)-:)-

Uživejte!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 21:22:26   
wawa
Sisy tud men moj Polar pravi, da sta ene dve preveč, pa mal bolj vesel bi bil če bi lahko vsak dan delu, zdaj pa zaradi pomankanja časa dela ene 4x na teden, pa so šli tudi kg. gor---:)-:)-prov mi je!!!:)-

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   nekaj zanimivosti
4.2.2005 22:05:51   
mujcek
Zmenimo se tako: od sedaj naprej se lahko zredimo za največ 2 kg, dokler ne zagledamo:modri: Potem pa se ne bomo več sekirale za kg ampak bomo srečke:nosecka:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   nekaj zanimivosti
5.2.2005 12:06:47   
bambi
No, da še jaz povem, kako je s temi kg.... Jaz sem bila zmeraj bolj med suhimi, če si merim idealno težo, sem pri podhranjenih, čeprav se meni to ne zdi..... Ko sem prvič zanosila, sem pa res bila prava prekla, od same zaljubljenosti in nenehnega ponočevanja sem bila res kot trlica, pa sva se z mojim odločila za :duda: in je ratalo takoj.... no, pa še spila sem kakšnega preveč, nobene zdrave prehrane itd...... Zdaj pa ko zopet želim zanosit, pa pazim na hrano, nekaj časa tudi nisem pila alkohola, moje kile so šle malo gor.....in kaj je rezultat...... že 1 leto NIČ :((:((, tako da mislim vse te kg nimajo prav velike veze. Poznam pa zelo debelih žensk, ki so noseče kdaj se jim pač zazdi in par zelo suhih, ki so prav tako zanosile, ko so hotele....
Jaz mislim, da je vse skupaj stvar narave.....

LP BAmbi

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?