|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudna M
24.3.2008 16:25:37   
tinkatinka
Pozdravljene!
Zdaj sem čisto zmedena. Nisem pričakovala M 14.3. pa sm jo dobila 17.3., test nosečnosti je bil negativen 15.3. V petek mi je M končala, danes pa se spet nekaj pojavlja. Test sem vseeno opravila in sedaj je rahla črtica.
Kaj bi lahko to pomenilo? Ali je test lažno poziviten, ali sem morda kljub krvavitvi še vedno user posted image . Ima morda  katera od vas podobno izkušnjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čudna M
24.3.2008 17:25:40   
onur
odvisno od tega ali gre prav za krvavitev ali samo za madež, ali imaš redne/neredne menstruacije (lahko bi šlo za vgnezditveno). Srečno, če si user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tinkatinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudna M
24.3.2008 17:44:31   
glen
Tinkatonka,nevem kako naj ti svetujem.
Jaz je nisem pričakovala 30.3,pa sem jo dobila 22.3,user posted image kar se mi v življenju ni zgodilo,da bi jo dobila prej,zmeraj imam M na najmanj 30 dni pa tam do 35,ponavadi bolj 35.
Me pa moti tudi to da ni tako zelo močna kot ponavadi in je ful svetlo rdeča kri.
Tudi jaz sem v dvomih in upam nauser posted image ,sam sem v glavi se že prestavla med aprilke

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudna M
24.3.2008 20:22:46   
Anonimen
V takšnem primeru ti svetujem krvni test, ki bo razjasnil vse dvome.

Srečno!

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudna M
24.3.2008 22:04:03   
mojca345
ja lahko si nosečka, kljub krvavitvi. naredi še en test. test kr tko ne pokaže dve črtici. pol  že more biti to to. kljub temu, da je šibka črtica. če je črtica je črtica. ampak kupi raje še enega ali pojdi dat kri. izračunaj si na ringaraji, koliko tednov si noseča, pa opazuj če imaš kake znake. javi nam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čudna M
25.3.2008 10:57:11   
tinkatinka
pozdravljene
še vedno mam rahlo krvavitev, test je bil zjutraj še vedno rahlo pozitiven. Nisem trenutno doma, sem na počitnicah, pa me je malo strah, da ni slučajno IMN. Bolečin nimam nobenih, razn da me mal boli križ.
Upam, da bo tudi ta krvavitev kmalu mimo in da se bo pokazalo kaj točno je.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čudna M
25.3.2008 11:35:49   
little angel
ce je test pokazal rahel plus si nosecka!!!vsaj jaz mislim tako upam pa da bo vse ok!!!

(odgovor članu tinkatinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čudna M
25.3.2008 17:17:06   
mojca345
tudi jaz mislim, da si nosečka in da si lahko čestitaš. lahko, da je vgnezditvena. kaj pa veš ? vedno je še kej k ne vemo. amapk test za nosečnost meri če imaš hormon, ki se izloča pri nosečnosti. in če sta obe črtici, potem je dovolj tega hormona, kar pomeni da si  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

juhuhu !!!

ti čestitam......user posted image user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čudna M
25.3.2008 17:25:18   
CIPRESA
tinkatinka, jaz sem imela IMN in ti lahko povem iz lastnih izkušenj da boli ko user posted image .  Lahko jo ima vsaka, nikoli ne veš pred pregledom ali imaš ali nimaš IMN. Krvavitev je lahko karkoli, jaz sem v prvi nosečnosti tudi krvavela pa je bilo potem vse vredu, drugič pa je bilo vse vredu od začetka pa me je v 7t začelo tako boleti da ni bilo več za zdržat in sem imela IMN.

Ti pa predlagam da obiščeš G čimprej, ker vsaka krvavitev če ti test pokaže pozitivno oz. če si nosečka je lahko nevarna - ni normalna. Vgnezditvenma krvavitev je praviloma kak teden pred M in ne po M kolikor jaz vem.user posted image

Srečnouser posted image




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čudna M
25.3.2008 17:45:03   
mojca345
tinka, nisi povedala, ali prav krvaviš ali samo rjavo ? maš blago ali močno ?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čudna M
25.3.2008 17:46:12   
mojca345
jaz sem prejšnji mesec imela prvo rjavkasto,potem pa krvavtitev. in sem mislila da imam mesntro. je bial pa ovulacija. tko, da svašta. prvič se mi je to zgodilo.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čudna M
25.3.2008 19:11:09   
Martinčka
Meni se je tudi prejšnji mesec zgodilo, da sem začela krvavet met ovulacijo, pa čist narahlo ampak podobno menzi.. pa imam šele drug teden pregled tako da bomo videli kaj bi lahko bilo. ker sicer jemljem tabletke pa je rekla gin da lahko da jih je telo zaćelo odklanjat ampak mi je full čudno da bi jih po pol leta odklonilo... potem sem normalno dobila M, ki je bila dosti krajša in ta mesec je zaenkrat še vse vredu.  Naša telesca si kr nekaj namišljujejouser posted image ...

Vsekakor pa ti čestitam, če si morda nosečkauser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Kdaj je vaš otrok shodil?
uršula83



pred 9. mesecem (12%)

pri 10. mesecih (15%)

pri 11. mesecih (15%)

pri 12. mesecih (22%)

pri 13. mesecih (15%)

kasneje (21%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!