|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spremembe po KT
6.2.2005 19:11:40   
Anonimen
Živijo punce!

Dajte mi povedat ali ste pri sebi opazile kakšne spremembe po nehanju jemanja KT?
Morda v teži,želji po :sloncek:,spremembi kože,lasišča,volje,...
Sprašujem zato ker sem jih pred kratkim nehala jemati in sva z dragim še takoalitako v fazi pazenje prve tri mesece, ampak jaz bi pa kar naprej :sloncek::sloncek::sloncek:, kar mi prej, ko sem jemala Kt ni skoraj nikoli pasalo.Vem tudi po tem, ker sem že prej kdaj imela pavze med jemanjem Kt in je vedno bilo tako.Je pa tudi, da se mi lasje naekrat katastrofalno mastijo (moram jih prati vsak dan) in me zanima, če se katera od vas spomni kakšnih sprememb ko ste jih nehale jemati???

Lepo vas pozdravljam in radi se imejte, Srček:love:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spremembe po KT
6.2.2005 19:32:04   
gaja*
:bravo::bravo: (hehe)
Zdaj pa samo zavihat rokave in delat :duda:

LP, :muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spremembe po KT
6.2.2005 19:33:17   
Snoopika
Živjo
Pri meni je bilo zelo podobno, ko sem leto in pol nazaj nehala jemati tablete. Sicer sem jaz željo po :sloncek::sloncek::sloncek: mela skoz, ampak sprmembe na koži - poslabšanje, mastno lasišče...vse to se je vrnilo nazaj. Pa sem se navadla tudi na to. Ampak od naslednjega meseca dalje sem spet na tabletih - zadebeljena sluznica, tako da me je kar strah kakšne bojo spet spremembe.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spremembe po KT
6.2.2005 19:37:19   
Jančika_
Jaz sem jih jemala čisto kratek čas pred več kot desetimi leti, spomnim pa se, da sem med jemanjem imela joške kot zdaj med nosečnostjo in dojenjem, obupne glavobole in da mi seks niti slučajno ni dišal. Pa sem jih nehala jest in je bilo takoj vse po starem. Mastne lase pa imam z in brez tablet:).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spremembe po KT
6.2.2005 22:26:12   
Spark
jest pa sem kar naenkrat fasala mozolje po obrazu, hrbtu, in po dekolteju. Lasje so bili nonstop mastni. Pa zmešan menstrualni ciklus. Menstruacijo sem imela enkrat na dva al pa tri mesece.
:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spremembe po KT
7.2.2005 8:55:53   
Nyah*
Tudi pri meni so spremembe po jemanju KT zelo velike. Ne jemljem jih že skoraj leto in pol, lasje se mi mastijo, da je noro, mozolje sem dobila, da jih še v puberteti ni blo toliko, M so totalno neredne (en mesec po prenehanju jemanja je bilo se kul, zdaj pa kar na 30-39 dni, kakor kdaj), huh, pa se :duda: se trudiva naredit, tko da zmerej upam, da bo kej, potem pa kaksen 38 dan pride :hudicek: in vse pokvari!

Kaj moremo, ce bi se dalo drugace, bi ze, tko pa vse potrpimo za :duda: a ne ;)

LP vsem :nosecka: in tistim, ki to se bodo:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spremembe po KT
7.2.2005 10:07:35   
Anonimen
Uh te tablete.Najprej jih jemljemo ker nam tako nič drugega ne preostane.Potem pa ko jih nehamo pa je cel:hudicek:.
Tudi jaz sem imela vedno ful močne glavobole, sem kar nekajkrat menjala tablete.Pa je bilo kmalu spet isto.
Sedaj pa, ko sem nehala pa so se mi kar neki mozolji spustili-prave gnusobe:grrr:, istočasno imam ful mastno in suho kožo in lase si operem zjutraj in sem že zvečer ko tisti iz reklame, ko mama vse poboža po glavi z mastno roko.Fuj.
Me že kar zanima kaj se mi bo zgodilo z M, ki je bila že prej na dolgih razdaljah(35-40 dni).
KAKO DOLGO JE PRI VAS RABILO, DA SE JE STANJE NORMALIZIRALO?

Lp, Srček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spremembe po KT
7.2.2005 10:44:42   
tinkamiška
Srček, sama sem jemala tablete 10 let, sedaj jih ne jemljem 4 leta. Želja po:sloncek::sloncek::sloncek: se mi je zelooo povečala, ko sem jih nehala jemat, tam spodaj na koncu sploh ni hotelo bit nič vlažno:ups:, pa se je tudi to po prenehanju spremenilo. Koža, hm, na začetku se mi ni nič poznalo, šele po kakšnem letu, sem dobila mozolje po obrazu, hrbtu in včasih celo po vratu. Pred parimi meseci mi je uspelo popraviti kožo in zdej se mi naredi kakšen mozolj le pred M:bravo::bravo:. M sem pa imela ves čas na 28-30 dni. Glavobole imam še sedaj, ampak to je zaradi nizkga pritiska. Ja, tudi pritisk se mi je močno znožal, verjetno tudi, ker sem pred skoraj 4 lrti prenehala tudi s kajenjem.

Ampak, ti nič zdej študirat o spremembah, ti zdej sam:sloncek::sloncek::sloncek: in čimprej :modri::roza:!


Tinka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spremembe po KT
7.2.2005 13:45:50   
TANTRA
Ojla, tudi jaz po 10 letnem jemanju na istem. Mastna koža, kar kakšen mozoljček zacveti kot pubertetnici. Lasje še slabši. Sem si dala preliv, da se mi bolj svetijo in šampon od Vicy za mastne lase. Perem si jih bolj pogosto.
Menstruacije že nimam 67 dan, vendar imam kljub temu jutri ovulacijo - šla sem na ultrazvočni pregled!
Merim si bazalno temperaturo, da bom bolj na tekočem.
Po drugi strani pa se počutim krasno, boljše volje sem, tudi do :sloncek: mi je nenadoma več, nehala sem se potiti ponoči. Bolj sem umirjena in manj nervozna.

Torej vsekakor drži, da je mati narava najboljša. Meni je ginekologinja rekla, da če ne bova sedaj uspešna naj pridem na merjenje ravni hormonov, da bova videle kje sem...
Veliko sreče, boš videla z ljubeznijo se bo vse uredilo...:rozica:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




telegram
Lelly28 RR

Ali ste bile/ bi bile v porodnišnico vesele telegrama ob rojstvu otroka?

da (100%)

ne (0%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!