|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj?
29.3.2008 0:55:19   
Anonimen
koliko casa po zanositvi test pokaze +?men zamuja ze 5 dni test je pa negativen
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj?
29.3.2008 7:44:33   
Tanik
najboljše da greš na krvni test, vsaj tako punce pravijo, če kdo kaj takega sprašuje ali pa delaš test z CB, naj bi bil bolj zanesljiv.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj?
29.3.2008 10:43:27   
*erika*
meni danes zamuja ze 7 dan in test je bil u sredo negativen sem pa nardila clearblue.in ne vem kaj bi lahko bilo

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj?
29.3.2008 13:26:35   
mojca345
včasih je treba počakati malce več časa. nekatere tukaj so čakale 14 dni ali več, pa se je potem pokazal plusek. mogoče je pozna zanositev, tik pred mensto.

ene pa ki takoj po končani menstri ovulirajo, jim pokaže seveda preje. ene ki imajo res ful ful točne, vedo tudi točne dneve ovulacij, čeprav jaz osebno mislim, da se tok skoz malce spreminja. pri tistih, ki imamo pa neredne pa še toliko bolj, ker imaš vsakič drugačno dolg cikel.

držim pestke

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj?
29.3.2008 13:41:00   
silvya
Tako kot je že Mojca napisala traja tole tudi 14 dni. Tako je bilo nazadnje pri meni. 

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj?
29.3.2008 19:37:03   
zall
ja men zamuja že tut 6 dni pa mislim jutri test delat. Sm ga pa delala takoj 1. dan izostanka pa ni pokazalo nič. Mogoč pa to ni najbolj pametnouser posted image Bom spet ful zmedena če bo negativno.....Ma ga bom vseen naredla pa bomo vidlikaj bo, upam na najboljš. Kak je stresno tole vse skup ko ne veš al je al ni. A se strinjate!!!user posted image
Upam da vse ki si želite user posted image to tudi dobite čimprej in s čim manj stesauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj?
29.3.2008 21:38:45   
mojca345
zall, ene ga delajo še pred pričakovano, pa jim pokaže plusek.. tko, da tudi sama ne vem več v čem je fora.

(odgovor članu zall)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?