|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suhe slive in kalijev sorbat
6.4.2008 22:47:04   
MissLady
Živjo!

Danes sem za mojega 6 mesečnika user posted image kupila suhe slive. Na embalaži pa piše, da vsebujejo konzervans kalijev sorbat. user posted image Kakšnih brez tega konzervansa pa nisem našla. Za ta konzervans naj ne bi bili znani kakšni stranski učinki in naj ne bi bil škodljiv.

Zdej pa nevem... a je to lahko kaj škodljivo zanj, glede na to, da ni še nobenega konzervansa pojedel (vsaj ne da bi vedela user posted image ) A je možna kakšna reakcija?

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
7.4.2008 8:04:39   
thumbelina
Jaz kupujem suho sadje izključno brez konzervansov, se tudi dobi, samo malo bolj pobrskat je treba. Utegne ga napenjat ali kakšne pikice dobit, pa tudi brez kakšnih vidnih posledic ni glih fajn to dajat.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
7.4.2008 9:08:56   
Anonimen
Men je do sedaj ratalo dobit le marelice brez konzervansov.Zdaj grem v nove boje še za slivami,ker obstajajo tudi brezuser posted image

(odgovor članu thumbelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
7.4.2008 9:29:52   
Anonimen
evo, tole je brez, jst vedno te kupujem....majo pa tušu in v šparu, pa merkator tud po mojeuser posted image

TUKAJ

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
7.4.2008 12:31:11   
piko12
seeberger al kakor koli se že napiše ima tud slive brez konzervansov. Sem kupila v DM.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
7.4.2008 21:29:11   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

seeberger al kakor koli se že napiše ima tud slive brez konzervansov. Sem kupila v DM.


kakšen bolj založen Mercator jih tudi ima, preverjenouser posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
7.4.2008 21:34:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

evo, tole je brez, jst vedno te kupujem....majo pa tušu in v šparu, pa merkator tud po mojeuser posted image

TUKAJ



Jaz imam tudi te. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: suhe slive in kalijev sorbat
11.4.2008 8:31:37   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

evo, tole je brez, jst vedno te kupujem....majo pa tušu in v šparu, pa merkator tud po mojeuser posted image

TUKAJ



Jaz imam tudi te. user posted image


jaz tud in cene je tud znosna


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?