|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacijska krvavitev?!
14.5.2006 10:45:09   
Nasy
Pozdravljene! Saj niti ne vem, kam naj to temo uvrstim, tu bo verjetno še najbolje. Zadnje tri mesece, no vmes en mesec ni bilo tega pojava, sem na sredini ciklusa-ko naj bi bila ovulacija, opazila rjavkast izcedek, kot začetek oz. konec menstruacije. Pred približno mesecem dni, ravno v času tega izcedka, sem bila na ginekološkem pregledu in ginekologinji povedala, pa je rekla, da to ni nič posebnegauser posted image Ko se mi je prvič to zgodilo, je trajal ta izcedek do menstruacije, naslednjič pa le nekaj dni..in kot kaže, bo ta mesec spet trajalo...kar sem uspela sama najti, naj bi šlo za ovulacijsko krvavitevuser posted image ki pa se naj nebi ponavljalauser posted image
Se je kateri že to zgodilo, naj me skrbi? Pa še to, pred enim letom sem imela abrazijo, zdaj pa se trudiva za bebico..te dni  sicer neuser posted image ker se bojim in mi ni do tega

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacijska krvavitev?!
14.5.2006 10:57:12   
iwa
Meni se je to tudi že parkrat zgodilo, ampak ponavadi se mi to naredi enkrat na leto, naslednja ovulacija pa je normalna, tko da nism nič G spraševala. Mi pa v tistem ciklu M zamuja za kak teden ponavadi. Upam da bo mela katera druga več izkušenj s tem in kak pametn odgovoruser posted image Pa ne se sekirat, kej hudga že ni, lahko da gre sam za hormonsko neravnovesjeuser posted image Bi pa jest vseen normaln delala na user posted image !
Pa lep dan!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacijska krvavitev?!
14.5.2006 11:16:48   
lučka 25
Nekje sem že omenila, da imam tudi jaz tak izcedek približno 2 dni. Ko sem vprašala ginekologa o tem, mi je povedal, da je to ovulacija in, da naj takrat pridno user posted image . Mi je pa zanimivo, da se mi to ne pojavi vsak cikljus, vendar takrat, ko se mi, je le-ta dolg 32 ali 33 dni, drugače pa se podaljša. Najbolje bo, da greš na temo ovulacija, kjer sem prilepila en link, ki ti malo več pove o vseh teh spremembah.
Ti pa tudi jaz, tako kot iwa, predlagam da pridno delata na user posted image .

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacijska krvavitev?!
14.5.2006 14:57:26   
Maj78
Nasy isto se je tudi meni zgodilo, obiskala svojo G in jo o tem povprašala in je rekla da je to normalno in da je to del ovulacije in naj kar pridno takrat delava na pikici.


LP

_____________________________

Naj vam v srcu vsak dan sije sonček, pa čeprav zunaj še tako dežuje!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacijska krvavitev?!
14.5.2006 19:34:31   
Nasy
Punce hvala, malo ste me potolažileuser posted image ampak čudno mi je, ker se mi to nikoli prej ni zgodilouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Maj78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?