|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacije ni
4.4.2008 11:05:20   
Anonimen
Prosim vas za mnenje; 2.4. ko naj bi mi prisla menstruacija sem na hlackah opazila kri oz. svetlo rdec madez. Tudi trebuh me je grozno bolel in sem imela obcuek, da se mi bo ulila. Vendar uceraj in danes ni ne duha ne sluha o user posted image  ? Joske me ze skoraj 3tedne ful bolijo, najbolj bradavice, zdaj par dni sicer ne vec tako mocno, vendar se zmeraj. Problem pa je naslednji; namrec zdravim se zaradi gljivic in 1. dan user posted image  moram spit eno tabletko, in nato se 4. dan. Torej v soboto moram spit ta drugo, vendar ker user posted image  ni, me je strah, da nism slucajno user posted image , in da si bom s tem skodila.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 11:13:57   
Pikica5
Podji po test in ga naredi, pokliči G in jo vprašaj za mnenje. Pa vso srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 11:17:35   
kristinaj
ma kej je na tem forumu več "anonimnih" ..... in eni so noseči, že proti koncu nosečnosti, druga je nekje v prvem trimesečju.... ta sedaj pa ne ve ali je ali ni ????!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 11:23:03   
Vali 81
kaj je pa ta butast izbruh, kaj pa te moti če je anonimna ima že svoje razloge za to.
pa brez zamere

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 11:30:30   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ma kej je na tem forumu več "anonimnih" ..... in eni so noseči, že proti koncu nosečnosti, druga je nekje v prvem trimesečju.... ta sedaj pa ne ve ali je ali ni ????!!!!!!


user posted image user posted image user posted image  kaj sem pa jaz potlej k mi 3 tedne zamuja, pa je test negativenuser posted image . mah sej ne vem al nej se smejim al jokamuser posted image


Punca res najbolje, da narediš test, pa boš videla pri čem si. Držim pa pesti, če želiš bit user posted image  stikam pesti za + . Če pa piješ tabletke, pa sploh moraš narest takoj test, da ne boš še kakšne vzela in se posvetovala z zdravnikom.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 11:59:39   
katja_p
Tud js predlagam, da narediš test in potem pokličeš svojo G. Men se je naredilo podobno, da sem namesto M imela samo rahel rdečkasto-rjav izcedek, samo en dan. POtem pa nič. In men je test pokazal user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 12:13:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ma kej je na tem forumu več "anonimnih"


Normalno, da je lahko več anonimnih, saj si to možnost lahko vsaka izbere, ki ne želi odkriti prave identitete. Ona že ve zakaj. Jaz imam na primer drug nick za forum zanositev, da ne bi spet vsi vrabci čvekali, da spet delamo, pa da nam spet ne gre... veš, ljudje so lahko preklemano žleht!


Anonimna, tudi jaz bi ti svetovala, da narediš test. Pa srečno!

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 12:55:02   
Anonimen
še ena anonimna user posted image .
hm, kot bi opisovala svoje stanje. user posted image  pričakujem te dni (med včeraj in jutri) in je še ni. že dva dni pa imam take drobne izcedke svetle barve. pa v trebuhu me že ene tri dni šraufa, kot da jo bom glih zdej dobila. in vsake tolko se mi res malo ulije (ne urin, nek tak prozoren izcedek). slabosti imam pa že enih 10 dni. vsak dan približno ob istem času. danes sem nardila test (po prigovarjanju možeka) in je bil negativen. bomo še malo počakali. če tečke ne bo, se bom spet testirala.
tebi bom pa močno držala pestke. in obvesti nas o rezultatu.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 13:43:33   
aqua77
Držim pestke za vas dečve moje!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ta vesec bo vse polno rozik boste vidle!!!user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 14:48:52   
Anonimen
Hvala za odgovore in lepe zelje. Tdi jst upam, da sem noseca!Bom jutr nardila test, pa javim.

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacije ni
4.4.2008 15:03:29   
Rakica_80
Držim pesti, da bo ratalouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?