|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdaj mi pa nekaj povejte....
11.4.2008 23:45:48   
Samrela
Zvečer sta prišla k nam moja sestra in njen fant. Moška sta nekaj pila in čvekala midve po svoje.... malo po dnevni sobi s tamalima dvema. Potem dam jaz spat najprej enega, nato še drugega otroka in pridem nazaj ven, nakar začne moja sestra, da če bi šle midve v disko. Jaz nisem bila na nobeni zabavi od jeseni 2006, ker sem potem zanosila, rodila, dojila...pa saj veste kako to gre. Skratka sem totalno OUT of scena a me je zelo mikalo. Cincala sem in cincala, pa kaj bi oblekla, pa mam mastne lase...pa bi šla, pa ne bi.... Skratka eno uro sem cincala in potem sem se ODLOČILA, da ne grem, ker enostavno tako na hitro nisem pripravljena. Vmes se je še tamala zbudila in ko pridem od nje nazaj v družbo mi obelodanijo, da ker ne grem jaz, grejo pa oni.
Povesila sem šobo a kaj sem hotela... Sestra mi je rekla, da priložnost zamujena...in so šli. In zdaj sem sama, brez žura (ker nisem imela jajc) in brez moža k kateremu bi se stisnila. Malo sem šokirana in ne vem kaj naj si mislim. Ali imam sploh pravico bit užaljena, ker je šel, glede na to, da me je prej silil naj grem. Ampak vseeno se mi vse skupaj zdi malo hinavsko. Kako bi ve odreagirale v moji koži in kaj naj mu jutri rečem?

Zmedena 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
11.4.2008 23:59:54   
baguSka
Ah... sej bi lohk sla, pa nisi hotla!? Nimas kej surle zdej vlect pa bit uzaljena... Jaz tvojemu nebi cisto nic drugega rekla, kot da ga imam rada, pa ce se je lepo imel in da drugic mogoce bom pa jaz tud zbrala dost jajc in sla.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:01:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ah... sej bi lohk sla, pa nisi hotla!? Nimas kej surle zdej vlect pa bit uzaljena... Jaz tvojemu nebi cisto nic drugega rekla, kot da ga imam rada, pa ce se je lepo imel in da drugic mogoce bom pa jaz tud zbrala dost jajc in sla.


Tako nekako tudi jaz razmišljam..

Hvala baguSka, da mi ni bilo treba pisati.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:04:14   
baguSka
Hvala baguSka, da mi ni bilo treba pisati.


Malenkost. Vse zate draga.user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:04:40   
rija
hinavsko se ti zdi?

pa saj te je silil da idi....in če bi šla ti, bi on sedel doma....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:05:03   
Samrela
Aha, dobro.... sej v bistvu tud jaz tako razmišljam, čeprav mal me pa le srbi surla . user posted image  Ampak, če pa še ve pravte, da je to tako, pol je pa že, he he.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:06:32   
Samrela
Jaaaaa Rija, pa saj vem....... pa mejte mal empatije, madona!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:08:21   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Samrela

Aha, dobro.... sej v bistvu tud jaz tako razmišljam, čeprav mal me pa le srbi surla . user posted image  Ampak, če pa še ve pravte, da je to tako, pol je pa že, he he.


To je logično, saj je ranjen tvoj ponos, ker si pač pričakovala, da ob dragi ostal ob tebi. Pa saj bo bolje. In ne pozabi nase....Včasih je mogoče res malo težje, da se za to človek odloči, vendar koristi...

Sedaj pa se lepo "pripravi" in ga "spodobno" pričakaj. Bo imel dvojno veselje. Odhod od doma in "voljno" ženico, brez dolge surle.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:09:06   
rija
ti pa se pobrigaj malo za svojo rit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:18:27   
* Mateja *
Če te je prej on silil da pejdi bi mogla it. ker nisi tela, je šel on, logično ko pasulj!!!!
Drugič pa ti pejdi, al pa se zmente za varstvo in pejta skupej mal žurat!! vem kako je bit doma in nič it ven, meni se meša!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:21:29   
baguSka
in ga "spodobno" pričakaj


predvsem to, sem se naucila tud sama... jaz sem namrec ZELO velika zapeckarica, moj gre pa kr vsak petek vn... (tud zdele ga se ni iz sluzbe user posted image  ).. na zacetku veze, mi je slo to kr malo v nos... da nisem bla z njim in bla bla... dons se sama sebe ne stekam vec cist kaj sem hotla.. user posted image  pol sm pa uzgala taktiko, da picim spat predno on pride domov, da ga ne vidim pod gasom, zjutri ga pa z lubckom zbudim.. user posted image  pa deluje!! ne on ne jaz nisva vec tecna... user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:24:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in ga "spodobno" pričakaj


predvsem to, sem se naucila tud sama... jaz sem namrec ZELO velika zapeckarica, moj gre pa kr vsak petek vn... (tud zdele ga se ni iz sluzbe user posted image  ).. na zacetku veze, mi je slo to kr malo v nos... da nisem bla z njim in bla bla... dons se sama sebe ne stekam vec cist kaj sem hotla.. user posted image  pol sm pa uzgala taktiko, da picim spat predno on pride domov, da ga ne vidim pod gasom, zjutri ga pa z lubckom zbudim.. user posted image  pa deluje!! ne on ne jaz nisva vec tecna... user posted image


Bravo, baguSka, tako se dela.....Sem podobnih nazorov. Več prinese na dolgi rok...več lepega in manj nepotrebnega stresa.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:25:11   
Samrela
Sedaj pa se lepo "pripravi" in ga "spodobno" pričakaj. Bo imel dvojno veselje. Odhod od doma in "voljno" ženico, brez dolge surle


A ti misliš, da ga bom do 3h, 4h vsa voljna čakala, da mi bo prismrdel po stopnicah.user posted image  Veš kaj mu bom jutri rekla:priložnost zamujena....user posted image user posted image user posted image
Ja, čutm, da prihaja čas, ko bom morala mal začet mislit tud nase. Še vedno sem na porodniški in svet se mi vrti le okrog otrok. Ampak...bo boljše...gotovo takrat, ko bom šla v službo.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:27:49   
baguSka
Več prinese na dolgi rok...več lepega in manj nepotrebnega stresa.


tocno tko... prvo pravilo je delat na sebi... drugega pravila pa itak ni... user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:29:10   
Samrela
Hvala pupe! Ni mi žal, da sem se malo skihala tle gor. Spet se smejim in surla je izginila. No, saj do jutra itak bi, ker mi je rekel preden je šel, da če mislim jutri surlo met raje sploh ne gre. Ma ne...saj mate prav....res mate prav!!!!user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:30:01   
baguSka
da če mislim jutri surlo met raje sploh ne gre


a ves kako se temu rece??user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:31:46   
Samrela
Reci!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:34:02   
baguSka
Hotel ti je dati obcutek krivde... na koncu bi bla ti kriva za vse. Bi ti blo tko boljse?

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:35:30   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Samrela

Hvala pupe! Ni mi žal, da sem se malo skihala tle gor. Spet se smejim in surla je izginila. No, saj do jutra itak bi, ker mi je rekel preden je šel, da če mislim jutri surlo met raje sploh ne gre. Ma ne...saj mate prav....res mate prav!!!!user posted image


Super..jutri se bo hiša tresla.....od veselja...BOš videla, kako bo vesel....in boš videla, da bo drugič z veseljem prišel domov, pa še prej, kot boš pričakovala....In veš zakaj? Ker ga doma ne čaka dolga surla, temveč zado"voljna" ženička.user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:38:53   
baguSka
....in boš videla, da bo drugič z veseljem prišel domov, pa še prej, kot boš pričakovala....


ja mogoce res.. ni pa nujno.. user posted image  vsaj pr mojemu glede tega ce sem flegma to ne igra nobene vloge.. pride ko mu postane dolgcas.. al pa kaj pa jst vem kdaj.. ker vedno rece, da je su prvi domov od klape.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:41:01   
Samrela
Hotel ti je dati obcutek krivde... na koncu bi bla ti kriva za vse. Bi ti blo tko boljse?


Ja itak, da se potem nihče od naju ne bi fajn počutil. Vseeno pa bi lahko šlo skozi tudi brez tega stavka. Ah..naj mu bo. Sej jutri bo pa ves meden.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:42:17   
baguSka
Vseeno pa bi lahko šlo skozi tudi brez tega stavka.


ja verjetno si ze bla kdaj surlasta, pa te je ze vnaprej opozoril..

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:42:56   
Samrela
Moj gre malokrat ven, a takrat ko gre, ponavadi tud pometa. user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:42:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

.. pride ko mu postane dolgcas.. al pa kaj pa jst vem kdaj.. ker vedno rece, da je su prvi domov od klape.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, dolgčas po tebi in ko vidi, kako lepo je doma, ob tebi. Saj pri mojem je isto. Pa ta stavek, da je šel med prvimi ali celo prvi domov, je pri nas tudi na tapeti.user posted image Pa se ne sekiram, če je res ali ne. Najbrž na takšne način moški izrazijo, da so si želeli domov, k nam.  Tisto, s "prvim iti domov" zveni pač bolj "strokovno"..user posted image  Ja, ti naši možeki.

Mi je kar toplo pri srcu, ko pride mož domov, in reče, da je bilo fajn in lepo zunaj, vendar najlepše je pa doma. TO je zame kompliment.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zdaj mi pa nekaj povejte....
12.4.2008 0:44:01   
Samrela

ja verjetno si ze bla kdaj surlasta, pa te je ze vnaprej opozoril..


Dobro si me "skužila" Baguska user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?