|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP pliko swich
4.4.2008 13:02:23   
milkajelesic
Kupila sem ta voziček,ki se da šprtni del v čisto raven položaj, namesto košare. Zdej pa ne vem kaj naj z unimi varnostnimi  pasovi za zavezat, to je verjetno mišljen ko sedi, a jih moram dol snet,ko bo ležal noter user posted image ???

Sej ga ne rabim vezat ko leži dojenčekuser posted image user posted image user posted image

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP pliko swich
4.4.2008 13:27:47   
zvončica sandra
O ja,kar zaveži tudi če spi.Za tvoje in user posted image  dobro.
Varnost je na prvem mestu !user posted image

(odgovor članu milkajelesic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP pliko swich
4.4.2008 13:28:56   
Čmrlika
Hojla!

mi smo tud ta vozižek kupili, in sem se s podobnim ukvarjala, ...nisva še sicer tega nardila, ampak se jih da odšraufat...sledi pasu pod podlogo ob ohišju pa boš videla...
Midva bova verjetno tako nardila, razen za onega spodnjega nisem prepričana če greuser posted image  ampak tisti tako ne moti tolko...

Upam, da sem ti kaj pomagalauser posted image

Lp

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu milkajelesic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP pliko swich
4.4.2008 13:34:47   
kristinaj
otroka veži od prvega dne in to zato, da bo navajen, da mora biti privezan. ker se zna zgoditi, da ko bo moral bit privezan bo cel vik in krik ker tega ni navajen....

čez paske daš eno brisačko, rjuhco in ga lepo zvežeš.......


(odgovor članu milkajelesic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP pliko swich
4.4.2008 13:37:27   
milkajelesic
A v košarah so tud  te pasovi za pripenjat?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP pliko swich
4.4.2008 16:51:21   
ježek
Jaz imam čez dekico, tako da skrijem pasove in se jih sploh ne čuti. Ni mi pa jasno kako ga bom vezala kasneje. Se mi zdi bolj toplo v rito, če leži na dekici. Bom mogla reskirat eno dekico in naredit luknjice za pas. user posted image Za drugo rešitev nimam pojma.
Aja, pa še nekaj v zvezi s tem pasom. Kolegica je zamenjala voziček, ker je zgornji del pasa samo zataknjen za trak. ( ni fiksiran skozi na naslonjalo ) in se ji je tamala izmikala iz pasu in se nagibala naprej.Razmišljam, če bi bila kaka varianta, da se to fiksira. Ve katera kako to rešit? LP

(odgovor članu milkajelesic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP pliko swich
5.4.2008 16:42:01   
Anonimen
Jaz sem kupila tisti trdi vložek za v voziček iz kokosa in bombaža in ga položila čez pasove.

Če katero zanima, ga ugodno prodam.

Več na ZS.

(odgovor članu ježek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP pliko swich
5.4.2008 19:31:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ježek

Kolegica je zamenjala voziček, ker je zgornji del pasa samo zataknjen za trak. ( ni fiksiran skozi na naslonjalo ) in se ji je tamala izmikala iz pasu in se nagibala naprej.Razmišljam, če bi bila kaka varianta, da se to fiksira. Ve katera kako to rešit? LP



To tudi mene zanima, ker je naš začel telovaditi v vozičku. user posted image

(odgovor članu ježek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PP pliko swich
6.4.2008 20:38:09   
rozica984
Živjo!
Tudi midva sva bila odločena, da bova kupila PP uno, ampak ga zdaj 100% ne bova ravno zaradi teh pasov. Sva tudi zvedela od ene punce, ki uporablja PP voziček, da je ravno zaradi teh pasov popolnoma nezadovoljna z njim, in da če bo še imela kakega otroka, da kupi nov voziček.
Sem bila prav slabe volje, ko sem se tudi sama v trgovini prepričala, da se pasovi z lahkoto staknejo ven. Pa že vse sva se odločila, tudi kakšne barve bova kupila. Zdaj bova pa na žalost morala kupiti drugega, in ne PP. user posted image
Videla sem pa tudi, da ima PP skate ravno tak način za pasove. Ni mi jasno, kako imajo lahko tak zopr način za pasove!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?