|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvni test
10.4.2008 12:54:41   
pattaya
Hojla.

Mene pa zanima če hočeš it na krvni test rabiš napotnico od G. ali lahko greš kar v laboratorij in rečeš da bi ga rad naredu. Še nimam s tem izkušenj.

Lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvni test
10.4.2008 13:27:00   
_sanja_*
Ja, to mene tud zanimauser posted image user posted image user posted image Verjetn ne morš kr it v laboratorij.

A nisi napisala včeraj, da si dobila user posted image ?

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvni test
10.4.2008 13:28:00   
jagodinka
Brez napotnice gres lahko kot samoplačnik.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvni test
10.4.2008 13:28:11   
mojca345
pokliči svojo doktorico za sure, ker ponavad ti vedno da uni listek ta rdeč, ne


sam pomoje bi lahko kar tako prišla in prosila, da ti nardijo

če greš pa samoplačniško pa itak ni panike, ne

držim pestkeuser posted image

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvni test
10.4.2008 13:29:55   
Anonimen
Na test beta hcg greste lahko samoplačniško, vendar ga ne opravljajo povsod.
V Ljubljani je to v Adrialabu in na Šlajmerjevi pri stri porodnišnici.Sigurno je še kje v Ljubljani.
Na Gorenjskem je v Jeseniški bolnici in v Kranju-zdravstveni dom.Cena je od 7-12 evrov, odvisno.

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvni test
10.4.2008 13:38:04   
pattaya
_sanja_*

sem jo dobila včeraj ja tisto grdobo smotano, samo kr tak vprašam ker me zanima, mogoče bom pa kdaj v prihodnosti rabla, pa sem pač vprašala. Seveda pa grem v nove boje že ta mesec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvni test
10.4.2008 14:00:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Na test beta hcg greste lahko samoplačniško, vendar ga ne opravljajo povsod.
V Ljubljani je to v Adrialabu in na Šlajmerjevi pri stri porodnišnici.Sigurno je še kje v Ljubljani.
Na Gorenjskem je v Jeseniški bolnici in v Kranju-zdravstveni dom.Cena je od 7-12 evrov, odvisno.


Kako pa je v Celju in okolici? Ali ve katera? Sama imam namreč G v Žalcu, pa ne vem, ali je mogoče narediti krvni test v tamkajšnem ZD.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvni test
10.4.2008 14:00:46   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: pattaya

_sanja_*

sem jo dobila včeraj ja tisto grdobo smotano, samo kr tak vprašam ker me zanima, mogoče bom pa kdaj v prihodnosti rabla, pa sem pač vprašala. Seveda pa grem v nove boje že ta mesec.


Držim pesti za čimprejšnji user posted image user posted image !!

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?