|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test in kg
11.4.2008 18:56:19   
Anonimen
Hoj.

Mene pa zanima zakaj enim test pokaže pozitivno že prvi dan izostale menstruacije, drugim pa šele 14 dni ali več po izostali menstruaciji. Je to mogoče povezano kaj s telesno težo (npr. če si močnejši nosečniški hormoni dlje časa rabijo) ? Jaz sem v času menstruacije imela manjšo krvavitev (ne tako kot ponavadi, trajala je samo dva dni,  bolj je bila podobna vgnezditveni) zdaj je od tega že 2 dni pa je bil test še vedno negativen, sem pa močnejše postave.

ČAW
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test in kg
11.4.2008 18:58:13   
Anonimen
Aja pa imam vse znake za nosečnost (slabost, utrujenost, občutljive prsi, lulat hodim non stop), tega pri menstruaciji ali pred njo nikoli ni bilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test in kg
11.4.2008 19:09:42   
glen
To je zato, ker nimamo vse ženske v enakem času ovulacijo.Ene jo imajo takoj po končani M, druge nekje med eno in drugo M spet tretje tik pred naslednjo M.
In če si med tistimi ki imajo pozno ovulocijo, seveda pride tudi kasneje do oploditve in zato tudi kasnjeje test pokaže user posted image .
Želim ti,da bi tudi ti čimprej zagledala user posted image .
Mislim pa, da telesna teža ne vpliva na to.
Srečno.LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test in kg
11.4.2008 19:13:46   
Rakica_80
Ciao,....
Jaz ti priporočam da počakaš še par dni, če seuser posted image  ne pojavi naredi še enkrat test, če pa si v dvomih hodi do Dr..
Mislim da ni važno če si bolj močna, jaz sem bolj bi se reklo normalne postave, pa mi vseeno hormoni laufajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test in kg
11.4.2008 20:01:10   
uršika***
Se strinjam z Bebi. Če te skrbi, pojdi na test k zdravniku- punce veliko pišejo o tem, da gredo na krvni ali urinski test, ki baje pokaže prej kot ta domači. Držim pesti!!!!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test in kg
11.4.2008 20:03:59   
Naja30
Kg-ji nimajo veze. Važno je, kdaj si imela O in s tem povečevanje nos. hormona.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test in kg
12.4.2008 8:11:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Kg-ji nimajo veze. Važno je, kdaj si imela O in s tem povečevanje nos. hormona.
se podpišem.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?