|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zajtrk in večerja
2.4.2008 7:47:42   
nina166
Dajte mi malo povedat, kaj jejo vaši malčki za zajtrk in kaj za večerjo? Meni se zdi, da je samo eno in isto. Za zajtrk poje kako jajčko, hrenovko, kaj na kruhu namazano potem pa se že ustavi. Za kosilo je zraven naju, kar pač imava midva, za večerjo pa kakšno kašico, mogoče kak gris in potem je tudi konec. Kaj pa jejo vaši zjutraj in zvečer?

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zajtrk in večerja
2.4.2008 7:59:24   
Volga
Mc Donalds.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zajtrk in večerja
2.4.2008 9:04:40   
lelaval
Moji vsi 3-je za zajtrk in večerjo najraje jedo čokolešnik ali kosmiče (ali oboje skupaj user posted image ).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zajtrk in večerja
2.4.2008 9:26:28   
aluš
Ja, saj po moje vsi približno enako. Ma če imamo ob 16,00 uri kosilo, ne mislim še zvečer zrezkov delat. Pri nas se je: pašteta, eurokrem, salama, sir - na kruhu, ribe (iz konzerve), jajce na oko ali kuhano. Pa kosmiči- corn flakes, čokoladne kroglice, zelo malokdaj čokolešnik, jogurt, hrenovke. Za zajtrk pa tudi eno izmed teh zadev. Včasih, če kaj  pametnega od kosila ostane, pa tudi to. Npr. pohani zrezki+krug, golaž+kruh.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zajtrk in večerja
2.4.2008 14:51:54   
jer.za.
Za zajtrk ponavadi jesta jajca, ribe, kruh in salamo, pašteto, hrenovke.

Za večerjo pa margarino in marmelado, evrokrem, šmoren, kašo, čokolešnik, žgance in mleko. Pa vedno zvečer spijeta tudi kozarec toplega mleka.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zajtrk in večerja
4.4.2008 19:11:57   
Anonimen
Kdaj ste pa začele dajat hrenovke in pašteto?

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zajtrk in večerja
4.4.2008 21:18:37   
K_a_t_i
Zajtrk - čokolino ali kaj podobnega, kruh z margarino, marmelado, nutello, pašteto,... (večino zajtrkov ima tako v vrtcu)
Večerja - namazan kruh (marmelada, margarina, pašteta, sirni namaz), jajčka, hrenovka, skuta s sadjem, jogurt in kruh, sir, razne salame,... Največkat kar tisto kot jaz, je najbolj njami user posted image .
+2dl mleka

Pašteta in hrenovka - pri 13h mesecih. Odkar je v vrtcu, ne gledamo več "česa ne sme" (ok, razen to, da se mu ne zaleti - arašidi ipd.).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zajtrk in večerja
4.4.2008 21:24:45   
N _ B
Zajtrk: kruh z maslom marmelado ali medom, nutello, čokolino kroglice, čokolino, mlečni gres, toast.

Kosilo: kar je pač tisti dan na jedilniku.

Večerja: toast, pašteta, hrenovke, salama, sir, jajce, palačinke, šmorn, mlečni gres.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zajtrk in večerja
6.4.2008 20:28:29   
Naja30
Moja mala ima pa zelo rada mleko in najraje pije mleko tako za zajtrk kot za večerjo. Zraven ji dam pa kak kos kruha s čem namazanega (maslo, pašteta za otroke, evrokrem, sirni namaz) ali s sirom, salamo. Včasih je jajčko, redko hrenovko, čokolino, gres, corn fleks, kruh v mleku, jogurt, skuto, mlečni riž.
Ni važno ali za zajtrk ali večerjo, ampak težjo hrano (kot je jajčka, hrenovka...) ji dajem samo zjutraj.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zajtrk in večerja
6.4.2008 20:33:50   
janca
Tudi pri nas zmer isti zajtrk. Za znort vedno isto jajčka, hrenovka, pašteta. Mlečnega ne mara nič. Se mu kar dvigne itak pa tut ust ne odpre, če mu ni všeč. Star je 20 mesecev. Za večerjo mu pa kuham razne zelenjavne juhice. To je to.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zajtrk in večerja
9.4.2008 12:38:43   
zojaB
Pri nas imamo pa zjutraj vedno
-Kašica od milupe s sedmimi žiti mešana s sadjem (jabolka in borovnice),
-jabolko, banana in ovseni kosmiči z jogurtom (zmiksano)
Zvečer pa vedno je  polento z mlekom, in se prav čudim, da se še ni prenajedel.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zajtrk in večerja
10.4.2008 23:54:46   
frufru
naš ma ful rad ovsene kosmiče, pa jogurte, kruh in marmelado, šmorn, čokolino, hrenovko, proseno kašo, mlečni riž. Pri nas je bolj problem kosilo, ker mali noče jest nobene zelenjave, tudi krompirja neuser posted image  

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zajtrk in večerja
11.4.2008 16:07:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frufru
Pri nas je bolj problem kosilo, ker mali noče jest nobene zelenjave, tudi krompirja neuser posted image  


Frufru, naj te potolažim - naš noče nič jesti. Le kozje mleko mu gre v rit. Kruha je vseh mesecih pojedel kvečjemu vsega skupaj eno rezino, pa še to sem veliko napisala.

Zajtrk - okoli 6-7 dobi flaško mleka 2dl, potem pa okoli 10 ure poje kakšen gres, mlečni riž, ali pa 2 skutki
Večerja - čokolino ali kaj podobnega

Je veliko mlečnih izdelkov, ker se tu še najmanj kregamo, da kaj poje. Za kosilo gledam, da ima zelenjavo in meso (2x tedensko), popoldnaski obrok pa je sadni.

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zajtrk in večerja
15.4.2008 20:19:37   
soncnica07
za zajrtk velikokrat poleg že vsega naštetega kakšen jogurt ali skuto in noter zmešano sveže sadje, malo kasneje, za malico pa tudi kakšno polento s sadjem, recimo kuhanim jabolkom. To ima ful rada.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




odvajanje
Lelly28 RR

Kdaj ste začeli otroka odvajati od plenic?

z 11 meseci (32%)

1-2 letih (37%)

2-3 letih (32%)


Število vseh glasov: 19

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!