|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj mi kdo pove...
4.3.2011 16:19:05   
Anonimen
Pozdavljene. Vrjetno že je kje podobna tema ampak jaz je žal nisem našla...
Torej imam nekaj vprašanj;

Od "osemenitve" user posted image je minil prb. en teden. Vrjetno mi nekatere znake podtika tudi psiha ampak vseeno...
Sploh še ne vem ali sem user posted image ali ne. Sicer me špika v desnem jajčniku, kar me pred M nikoli ne, prsi se mi zdijo malo "težje" in malenkost bolj občutljive. Beli tok se mi je povečal.
Vem, da ni nujno kriva nosečnost za vse simptome, ki jih imam ampak me vseeno zanima mnenje, saj bom drugače znorela user posted image . Testa še ne bom delala, ker mi ne bi ničesar pokazal.. user posted image
Zanima me tudi ali je možno da mi je "že" slabo (vrjetno ne, ali pač?)?
Hvala za vaš čas in odgovore.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj mi kdo pove...
4.3.2011 16:28:19   
sončnica14
Ne preostane ti drugega, kot da počakaš, tko pač je.

Kakršno koli  naše mnenje o DA ali NE je čisto ugibanje in špekuliranje.  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj mi kdo pove...
4.3.2011 18:35:03   
hmm...
Po mojem mnenju ti slabo res še ne more bit. To je verjetno psiha.
Drugače pa počakaj in test.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naj mi kdo pove...
4.3.2011 19:22:34   
Najaa
Ne boš verjela, meni je bilo sdabo še preden mi je zamujala M. In vrtelo se mi je pa na splošno sem se slabo počutila... Sam dokler nisem testa naredila, pač nisem bila sigurna. Tak da... počakaj še kak dan in boš vedla.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj mi kdo pove...
4.3.2011 19:56:10   
Anonimen
Hvala. user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj mi kdo pove...
4.3.2011 21:32:18   
Anonimen
Tu anonimna2 user posted image : Naja, ti pa si me zdaj malo prestrašla... S temi tvojimi vrtoglavicami predvsem in počutjem... 

Že nekaj dni se mi,še posebej ob jutrih vrti, smrdi mi skoraj vsa hrana, boli me spodnji del trebuha - včeraj so me jajčniki boleli, da sem se komaj premikala en čas...  Skratka kar nekaj!?!   In zdaj si mi dala misliti..... 

V bistvu je pri meni stanje takšno, da otroka sicer ne načrtujema, ker na nek način se ne upam odločit za (enega 2,5 letnika imamo doma), ampak zaščitena pa spet nisva - grema se one varijante pazi... Ja saj vem, spet bote nekatere pljuvale, ampak tak pač je user posted image in normalno, se zavedam, da ostaja riziko in da lahko kljub temu zanosim - to sprejemam, drugače se za pazi varjanto ne bi odločila (ker pa kljub vsemu pri samo 1 otroku ne boma ostala)...

Pa vendar...  Malo se bojim imet še enega, čeprav ne vem od kod ta strah sploh izvira!?!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naj mi kdo pove...
7.3.2011 14:46:58   
Jada82
Hehehe, obe anonimni, poročajta. user posted image
Jah, slabo ti tako zgodaj še sigurno ni. Ko je dovolj hormona, da pokaže user posted image  na testu, takrat ga je baje dovolj tudi za kakšne znake.
Jaz ti povem, sem imela polno nekih znakov, pa nisem bla noseča .... večkrat. No, takrat ko sem bla, pa sem rekla, da sploh ne bom upoštevala nobenih znakov, ker mam dovolj. Tako da ne vem, pomoje jih tud nisem mela. Me je pa vikend preden sem delala test bolela maternica. No, to je bil pomoje edini tak znak, da se ga spomnim. NO ja, sam bi bil kamot tud znak za M ... tko da .. ma ne morš vedet, dokler ne narediš testa ... žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naj mi kdo pove...
9.3.2011 20:44:12   
_Mavrica_
Midva sva sicer spočela "naravno"....ampak so bile nenavadno povečane in boleče prsi prvo kar sem opazila že vsaj en teden preden mi je zamujala, je bilo pa nekako drugače, bolj opazno kot pa ponavadi (so bile pred M vedno nekoliko bolj občutljive)....slabo mi pa ni bilo nikoli....
Me pa tudi zanima kakšen je bil rezultatuser posted image


_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?