|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sonce
21.4.2008 9:55:52   
sju
mene pa zanima kdaj začnete vaše malčke mazati s kremami za sonce in jim dajati razne kape in klobučke na glavo???

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sonce
21.4.2008 10:05:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: sju

mene pa zanima kdaj začnete vaše malčke mazati s kremami za sonce in jim dajati razne kape in klobučke na glavo???

LP


Ko pridemo na bazen ali na morje. Poleti. Klobukov pa ni nikoli maral niti kap ne, senca na vozu je bila dovolj.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sonce
21.4.2008 10:48:22   
Anonimen
Ja sedaj ne,ko je močenješe sonce.Vsaj po obrazu,ki je izpostavljen prvim sončnim žarkom.klobučke,samo,če otrok jih trpi,drugače je pa sterah od vozička,pa marela,če jo montiraš.Na uhlje ne pozabi.Jaz sem čist uhlje spustila,pa je revčka kar fajn sonce v njih prijelo.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sonce
21.4.2008 15:04:01   
petra a
naša je bla čist rdeča 2 tedna nazaj,pa sploh ni blo ne vem kaj sonca...v pon.smo mele pa dohtarja,če bi me napizdila bi ji rekla,da jo je babi sprehajalauser posted image ,tko da pri nas bodo laufale kreme in klobučki že zdaj...in ne bomo pozabili na uhljeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sonce
21.4.2008 22:00:17   
Naja30
Zdaj počasi, ko bo vedno močnejše sonce.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sonce
21.4.2008 23:14:56   
* Mateja *
Običajno ne delam tega. Poleti če greva na sprehod mu dam klobuček, al pa na morju. mažem ga pa samo na morju.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?