|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3letnik in avtosedež
8.5.2008 23:28:32   
maja&m
naš 3letnik bo kmalu prerasel svoj sedež (9-18kg, concord tirmax).Pa me zanima kateri sedež bi mi priporočale-s katerim ste zadovoljne,kakšne so vaše izkušnje?

Hvala in lp

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 0:17:14   
fraa
če se ne motim je trimax do 36 kg. Moj sin bo letos 4 leta in je raje v jahaču,  kot ravno v tem sedežu. . Velikokrat ga še damo v avto, ravno za daljše poti, da lahko med vožnjo lažje spi. Jaz bi raje vidla da je v sedežu kot v jahaču. Samo moj sin v sedežu protestira, tko da potem mal kombiniramo.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 1:43:10   
Lunc_a
Imamo kiddy-a in smo zadovoljni

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.5.2008 8:11:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 9:44:34   
maja&m
fraa-naš concord je od 9-18kg.Sem še emkrat preverila. Jaz sem bila tudi najprej navdušena nad jahačem,pa mi je ena prodajalka rekla,da jahači niso varni.Nimajo opore za hrbet. Je pa dejala,da se dajo dobiti takšni sedeži,ki se razstavijo v jahača z oporo.
lukrecija-a mi lahko kaj več podatkov daš o tem sedežu,kakšno fotko...

Hvala in lp

Maja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 10:32:13   
žarnica
Mi imamo namen kupiti maxi cosi rodi,ki naj bi se tudi razstavil do jahača.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 11:54:47   
vesel
Maxi Cosi Rodi xr--zelo zadovoljni


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 13:57:52   
frutka_
Absolutno Romerja s isofixom, če imaš možnost priključitve v avtu. Prodaja jih BC. Cena je okrog 200eur.
Sicer pa imamo mi Maxi Cosija in je super medtem ko se je Cocordov potrgal na ročajih in zgleda prav bednouser posted image .

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 21:36:21   
rainbow
Romer je krasen, po moje. V babycentru poglej.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 21:39:13   
rainbow
sem šla gledat, torej Romer Kid ali Kid plus. Kid plus so malo dražji.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3letnik in avtosedež
9.5.2008 23:45:24   
Errai
Mi smo pred kratkim nabavili Roemer Kidfix. Sedež je super, mali je zelo zadovoljen, jaz pa tudi. Všeč mi je, da ima isofix, zaradi varnosti, pa tudi zato ker je sedež fiksiran v avtu tudi, ko sina ni zraven.


Pa še to - mi smo sedež kupili preko interneta: http://www.pingpong-online.de/osc/product_info.php?cPath=46_56_60&products_id=1850 in se res splača. Dali smo okoli 170 Eur (sedež je 175, dajo 5%popusta, poštnina pa 6,25 EUR), v Baby centru je enak 220 EUR. Dobili smo ga v enem tednu, firma ki dostavlja je tudi zelo OK. Se da zmenit za čas dostave ali pa greš paket sam iskat.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3letnik in avtosedež
10.5.2008 23:11:51   
tinatona
Škoda ker to nisem že včeraj videla. No pa saj je vseeno. Jaz sem v BC kupila Römerja Kid Plus in sem zelo zadovoljna z njim.

Mi je pa močno odsvetovala kombiniranega 9-36 - je rekla da takoj izgubijo na varnosti.

LP Tina

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?