|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje
26.4.2008 21:58:27   
novopecena
ojla

mi zna katera povedat kako veš kdaj ti začne primanjkovati mleka? trenutno se polno dojimo in lepo redimo, se mi pa zdi, da mali prehitro konča s hranjenjem pa tudi napetosti v dojkah ni več take kot je bilauser posted image


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje
26.4.2008 22:03:36   
Naja31
lepo redimo


To je edino pomembno.
Vse ostalo, tvoj občutek, da manj poje, da so dojke prazne, da...., ni pomembno, dokler otrok lepo napreduje, dovolj kaka in pleničke so vedno polulalne.

Ko se dojenček okrepi, postanejo tudi podoji krajši in se lahko v petih minutah že naje, na začetku pa je to npr. trajalo pol ure. to zato ker je močnejši in bolj aktivno sesa. Dojke pa niso vedno polne in napete, to imaš samo dokler se ne uravna ponudba in povpraševanje.

Čim manj se obremenjuje s tem, pij veliko tekočine, probaj kaj počivati, pa bo mleka dovolj.
Če se dojenček ne bo redil, ti bo že pediater to povedal.


(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje
26.4.2008 22:07:03   
zima22
Če maš premalo mleka, mali joka po podoju ali pa je pogosteje lačen in ne napreduje. torej  glede na tvoje pisanje imaš mleka dovolj. Če se hočes prepričati, pa po podoju stisni bradavice. če bo kaj priteklo, ne skrbi. če pa ne bo, pa pogosteje pristavljaj. meni je 3x  zmanjkalo mleka, vsaj jaz sem tako mislila, pa sem več počivala, več pila in več pristavljala. V par dnevih se je vse uredilo. Lp

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje
26.4.2008 22:12:16   
zima22
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31


Ko se dojenček okrepi, postanejo tudi podoji krajši in se lahko v petih minutah že naje, na začetku pa je to npr. trajalo pol ure. to zato ker je močnejši in bolj aktivno sesa. Dojke pa niso vedno polne in napete, to imaš samo dokler se ne uravna ponudba in povpraševanje.





ja, točno tako, in če ti dojenček prej poje kot ti je prej in po tem ni videti siten, potem bodi res brez skrbi.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje
26.4.2008 22:31:13   
novopecena
ja mogoče sem mal panična, sam moj malček je star komaj 16 dni in se mi zdi da po 10 minutah sesanja ne more še bit sit. smo imeli že par dni dojenje na 3h, sedaj pa spet po eni uri išče bradavicouser posted image

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu zima22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje
26.4.2008 22:53:39   
zima22
ti kar pogosto pristavljaj, v kakem tednu se bo sigurno uredilo. pa probaj čimveč počivat. Pri nama z mojim sinkom se je vse uredilo po dobrih treh tednih, takrat se je tudi začel hraniti samo po dobrih deset minut, eno joško mi je čist spraznil, drugo pa je sam mal načel. držim pesti

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje
27.4.2008 5:29:07   
Lunc_a
In zakaj ne bi bil sit po 10 minutah sesanja user posted image Moj se je dojil samo 5 minut in manj,pa je bil sot,je dovolj pojedel.Torej če ne bi bi začel hujšati.In to da hoče biti po 1 uri na joški,a je to kaj nenavadnega  user posted image -ne ni.otrok se hoče pri materi crkljati

(odgovor članu zima22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?