|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ribe v pečici
29.4.2008 22:11:03   
biga
A je katera že spekla file osliča oz. pange v pečici? Kako pripravite ribe na tak način? Rada bi s kako prilogo in solato, bo pa jedel z nama tudi 11-mesečnik. Lahko dobim kak recept? Sem brskala po forumu, pa so večinoma recepti za brancin, orado, postrv ipd. ribe, ne pa tudi za našteta fileja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ribe v pečici
29.4.2008 22:15:01   
vesel
Mogoče ti bo pomagal tale link,ko sm tud js spraševala za ribe.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2637883

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ribe v pečici
30.4.2008 22:55:31   
andie
Najbolj enostavn način- sem ga zvedla od kuharja, ki dostkrt pripravlja ribe- v pečici pečena panga je men najbolj všeč tko narejena, da daš file v alufolijo, pokapaš z olivnim oljem, dodaš rezino limone, česen,por, lahko pa tut blitvo. Folijo zapreš, pečeš 20min. Pa še smrdi nčuser posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ribe v pečici
1.5.2008 22:52:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: andie

Najbolj enostavn način- sem ga zvedla od kuharja, ki dostkrt pripravlja ribe- v pečici pečena panga je men najbolj všeč tko narejena, da daš file v alufolijo, pokapaš z olivnim oljem, dodaš rezino limone, česen,por, lahko pa tut blitvo. Folijo zapreš, pečeš 20min. Pa še smrdi nčuser posted image


Se čisto strinjam. Samo jaz bi dala zraven še krompir na krhlje narezan pa pride ven tako dober pečen.

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...
Recept: Zelenjavna lazanja
photo
Če še nikoli niste pekli lazanje, ker ste prepričani, da je priprava preveč zahtevna in zamudna, preverite ta preprost r...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?