|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novalac proti krčkom
3.5.2008 21:19:22   
kajajaka
A katera za sigurno ve, če se ga v lekarni v vaši bližini dobi?

Kolegica ima 4 teden starega fantka, ki ga krči dajejo, pa pri nas in v okolici ni Novolaca proti krčem na zalogi v nobeni lekarni.
Poskusila je v lekarnah Ribnica, Kočevje in nekje v LJ.
Hvala za informacijo. lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 6:31:23   
jajula
v nobeni izpostavi lekarne ljubljana ga nimajo, pa tud nekaj privatnih sm preverla pa ga niuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 8:14:36   
miškot
zdravo kajajaka,

mislim, da imava skupno kolegico in tudi jaz sem že spraševala zanjo naokoli pa presnete reči očitno res nikjer nimajo!!! Ni za verjet, če bi takrat, ko smo mi imeli enak problem zadeve zmanjkalo, bi najbrž kar znorela - samo to nam je namreč pomagalo.
Kako si pa ti?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 15:00:19   
łiłi
OJLA.NOVALEC IT ZA KRCE IMAJO PRI NAS V SKOFJI LOKI V LEKARNI

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 15:15:37   
jajula
oznaka za novalac proti krčem je AC, IT je s povečano vsebnostjo laktoze za lajšanje in preprečevanje zaprtja

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 16:40:03   
łiłi
JA EJ ZDELE SM VIDLA DA SEM NAROBE NAPISALA.JAZ SEM SVOJI BEBICI TUD KUPILA PRI NAM V LEKARNI

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 16:45:28   
kajajaka
hvala za odgovore. Ji bom javila. lp

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novalac proti krčkom
4.5.2008 20:49:53   
amaya
Jaz ga že 3 tedne kupujem. V Kopru ga tudi namreč nimajo. Kot sem razumela prodajalko, so ga naročili pa ga ne dobijo...verjetno težave z uvozom

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novalac proti krčkom
5.5.2008 0:23:22   
jajula
jst sm tud že na Medis poklicala, pa so rekl da so neke komplikacije v proizvodnji, ker so menjal formulo in da bo v roku parih dni že v lekarnah (to je blo cca 1 mesec nazaj). v našo lekarno so ga res dobili, ampak samo eno pošiljko, potem pa spet nič. sem spet preverila prejšnji teden in so rekl, da nimajo niti zabeleženo kdaj ga dobijo, ker so spet problemi pri distributerjuuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novalac proti krčkom
5.5.2008 14:42:23   
makyslo
mogoče že malce prepozno ampak mi imamo 3 ac1 in 1 ac odveč. smo jih preprosto preveč nakupili.
več zveš na
http://www.bolha.com/oglas3282861 ali pa če me kar pokličeš na 041725921 (boris). dostavim lahko tudi kje v ljubljani (vem kako težko je z otrokom okoli skakati).

lp

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novalac proti krčkom
5.5.2008 16:38:05   
jajula
makyslo,
pošljem ZS

(odgovor članu makyslo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?