|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašice
19.4.2008 13:18:12   
Nacka
Katere kašice kupujete svojim 7 mesečnikom in starejšim? Nš je star 7,5m, pa imamo včasih še riževo ali pirino kašico, na kateri piše po 4m. Ali bi mu mogla dajat samo tiste, na katerih piše po 6. Mogoče je butasto vprašanje, ampak ne vem, ali so tiste po 4m za starejše user posted image  že premalo močne??? Naš se namreč ponoča prebuja ob 3h, prej pa je spal celo noč. Sem ga pustila eno uro, ker sem mislila, da imamo samo preblisk, da ga matrajo zobje... Po eni uri sem mu dala za jest in je pojedel 200ml mleka, potem pa takoj zaspal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašice
19.4.2008 14:13:31   
anju
jaz še vedno jem riž, pa sem že velikauser posted image
preveri kalorično vrednost. danes je pa res na skoraj vsakem izdelku zapisana tabela. lahko mu daš preprosto več.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašice
19.4.2008 15:16:03   
andie
naša tam od 8mesca naprej noče niti ene kašice večuser posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašice
19.4.2008 15:22:41   
cuma
Lahko mu daješ kašice, ki so primerne od 4. meseca ... lahko pa tudi kaj novega. Poskusi polento user posted image , lahko tudi krompirček (pire) ... Glede količine pa tako, kot so ti že druge napisale, povečaj in boš videla koliko bo pojedel, lahko pa tudi malo bolj zgostiš.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašice
19.4.2008 15:56:07   
biga
Pri nas se vseeno ponoči vseskozi zbuja, čeprav je veliko čez dan in tudi zvečer se fino naje, tako da mislim, da nima veze, kakšno kašico mu pripraviš pred spanjem. Seveda pa mu lahko daš tudi tiste od 4m naprej. Jaz mojemu 11-mesečniku tudi še kdaj dam kako Hippovo kašico, ki je od 4. meseca dalje.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašice
4.5.2008 0:08:17   
Eva*
Kaj pa razlika potem med dvema istima kašicama, iste firme. na eni piše od 5 mesecev dalje, na eni pa od 4ih?




_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašice
4.5.2008 15:33:46   
Naja30
Preberi sestavine, verjetno je tista za 5m močnejša kot tista za 4m. Ne vem.

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašice
5.5.2008 12:07:28   
birdy
Običajno je tko, da po šestem mesecu je kašica z glutenom, po štirih mesecih pa brez glutena.
Mislim, pa da ni nč bolj močno, sam ta gluten je finta, pa mogoče če delaš kašico na vodi, da je umetno mleko notr enkrat enka enkrat pa dvojka. Sam mlek lohk itak skoz daješ sam enko, vsaj po mojih izkušnjah.

Kaj pa razlika potem med dvema istima kašicama, iste firme. na eni piše od 5 mesecev dalje, na eni pa od 4ih?

Pojma nimam, mogoče glih ta gluten, čeprov kako iz istih sestavin lohk naredijo eno glutensko in eno grezglutensko kašico mi pa ni jasen. Al pa je sam kako novo označevanje, eno je pač starejše, drugo novejšeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?