|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mirena
2.4.2009 22:14:35   
2005gl
drage mamice, mene pa zanima kakšne izkušje imate vi s tem?
JE VREDU ALI NI !!!
Kaj mi priporočate,ker namreč user posted image sedaj nebi imela več-trenutno.
ali to kaj boli,ko ti vstavijo?
jaz imam namreč nizek rang bolečin-zdaj po porodu.
Kaj mi svetujete in kakšne so vaše izkušnje?
lp in hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mirena
2.4.2009 22:41:46   
kaja02
jaz jo mam od 19.2. dalje, zaenkrat mi je vredu,
na začetku sem imela kak teden malo rjavega izcedka, danes sem pa dobila menstruacijo, sam v zelo blagi obliki; ponavadi je kar lilo iz mene, sedaj mam pa kar dnevni vložek

bolečina ob vstavitvi- hm ne bi te rada strašila, sam mene je bolelo, sem zgubila zavest, mi je pa P povedala, da zaradi tega, ker sem imela že dost operatvnih posegov in je tam dol vse bolj boleče, me je potem bolel še ena 2 dni ( zelo malo, kot eni krči) od takrat dalje pa nimam nobenih težav

hočem povedat , da vsaka drugače občuti, in sploh ni rečeno, da boš pri vstavitvi kaj čutila, povedala sem samo svojo izkušnjo in če bo od sedaj menstruacija tako šibka, bi še enkrat šla oz. bom ko bo potekla veljavnost le te

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mirena
3.4.2009 8:08:01   
maja&m
Pri meni bo že skoraj leto dni od vstavitve. Kaj naj rečem? Meni je prav. hehehe
Bolečine pri vstaviti so bile minimalne, bolje rečeno neprijeten občutek. Je pa res, da me je potem še kakšen teden bolel trebuh-krči kot pri menstruaciji. Izcedek je bil tudi minimalen, rjavo packanje (kot temu tudi pravijo). Prvič je trajal kar nekaj časa, vendar v minimalni količini. Potem pa dolgooooo časa nisem imela nič. Proti koncu lanskega leta se mi je zopet pojavilo (za kratek čas in v minimalni količini). Od takrat naprej pa nič več (moram potrkat).
V glavnem-jaz sem zadovoljna. Zelo.

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mirena
3.4.2009 8:13:36   
CUKRČEK
jaz jo imam že dobro leto in sem zadovoljna. Pri vstavitvi me ni bolelo.....čutila sem le toliko, da se pač nekaj "dogaja" tam doli.
M  imam minimalne, včasih sploh nimam.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mirena
3.4.2009 8:20:57   
CatJa
Imam jo šele dva meseca, vstavitev ni boleča, samo tak zoprn občutek. Prvi dan sem imela rahle krče, izcedki se mi pojavljajo še zdaj.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mirena
3.4.2009 8:39:59   
KOKICA32
A je res, da je le-ta po novem  (oz. že kakšno leto dni) dobavljiva na recept? user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mirena
3.4.2009 9:55:26   
jonna
Ja, res.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mirena
3.4.2009 21:04:37   
tea78
Mirena je brezplačna, jaz jo imam vstavljeno že dobro leto, počutim se vredu, nobenih težav zaenkrat nimam z njo, res pa je, da sem imela dolgo čuden rjav izcedek, mislim da je to trajalo, tam nekje 5 mesecev, zdaj pa imam res blage menstruacije, če lahko temu tako rečem.
Pri sami vstavitvi mirene pa me je kar bolelo, ginekolog jo je hitro vstavil, da kar nisem mogla verjet ,da je konec. Če bi se še enkrat odločila, bi se odločila za mireno.
Pa le pogumno.
Edino kaj mi je bilo prav hecno, mi je bila embalaža, ki je tako ogromna, kajne?
Pozdravček

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mirena
3.4.2009 21:08:53   
blaža
Mene pa zanima, če maste kaj glavobolov pri Mireni?

jaz sem imela Logest, pa so mi delali glavobole, pa sem šla na Jarino, pa sem imela migrene.user posted image Me je glava bolela 48 ur skupaj in sem prav bruhala od glavobola. Drugače jih pa nikoli nimam in sem prekinila, tako, da sem zdej en mesec brez zaščite.

ne vem kaj bom nardila, bom vprašala mojega G za Mireno kaj mi priporoča.

Me skrbi, ki je veliko žensk zanosilo z spiralo. To si niti pod razno ne želim.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mirena
6.4.2009 9:57:33   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: tea78


Edino kaj mi je bilo prav hecno, mi je bila embalaža, ki je tako ogromna, kajne?
Pozdravček



jaa, embalaža je tolikšna, kot bi bila notri cela maternica z že vstavljeno mirenouser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mirena
15.4.2009 1:21:51   
črticaa
ja jz jo mam tud zj 1 tedna,...
mal je neprijeten občutek k ti jonot dajo že zarad tega k je to mede Muser posted image
pr men so mogle poj res tla pomivatuser posted image

sam poj je muka s temu izcekdam, kdaj se je nehal po vaših izkušnjah


P.S:  mene je mal strah zj za prvi sexk, ker ne vem kako je z uno nitko???
tamponov nej ne bi uporablau da jo spučajno ne potegneš, a sexašm pa lah tko normalno,...
tko k u določenih pozah je vse na tesno,...

hvala za odgovor

lp

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mirena
15.4.2009 15:18:21   
tjasssa
pozdravljene,

sama nimam izkušenj lahko pa samo povem da je moja dobra prijateljica zanosila kjub Mireni, z  otročkom je zaenkrat vse okey, septembra ima rok..........
povem samo zato da boste vedle da tudi  to še vedno ni 100% zaščita.....


lp

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?