|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče v avtosedež in voziček
5.5.2008 10:47:56   
biga
Naš user posted image  je star dobrih 11 mesecev in zadnje dni se dogaja, da skoraj nikoli noče v avtosedež ali voziček, celo za v stolček za jesti se krega. Prej ni bilo nikoli težav, zdaj pa se preteguje, hoče dol, kriči in joka sto na uro. A se  tudi katerim to dogaja? Ne vem, zakaj noče. V glavnem, potem ga moram večkrat na silo noter dat in mi je hudo, ker se še nekaj časa fino joka. Skušam ga zamotit, ko ga dam sedet, pa ne deluje. A mislite, da je to le obdobje in ga bo minilo? Sicer se potem rad vozi z vozičkom, samo noter noče. Tudi v avtosedežu je potem priden, redko siten.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče v avtosedež in voziček
5.5.2008 10:51:00   
Aja32
Pri nas se že kot dojenček ni hotel voziti v vozičku, kaj šele biti v lupinici oz. potem v avtosedežu. Okoli leta in pol pa se je situacija spremenila - zdaj bi bil pa non-stop v avtu in se vozil naokrog, če vzamemo voziček s seboj za mlajšo, pa on leze vanj... user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče v avtosedež in voziček
5.5.2008 11:02:05   
kristinaj
naša kakšenkrat noče v voziček..stari smo 13 m in ko jo dam enkrat ven jo s težavo spravim nazaj noter...in ona hodi in hodi, ko je utrujena jo vzdignem in nesem in verjamem, da ji je lepo na visokem, ker vse vidi ampak jaz v 4m je ne morem večno nosit in potem jo na kakšno finto spravim v vozička...npr...glej tam ptičke ali pa muco tudi motor gre pali....... jo hitro zvežem in potem je mir...malo se protivi a vidi, da ni izhoda, hitro ji ponudim čaj in to je to....

z drugimi "sedeži" pa nimamo težav.....

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče v avtosedež in voziček
5.5.2008 11:24:18   
srki
Ja, je obdobje, pri nas je bilo tako tudi pri teh letih, ko je začel hodit v vrtec. Včasih sem se tudi 10 minut s tem ubadala, da sem ga dala v avtosedež. Če ni šlo lepo, je šlo pa "zgrda", tudi če je jokal, se je že pomiril.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče v avtosedež in voziček
5.5.2008 15:37:21   
rose
Pri nas ta večja ni hotla it v voziček ko je začela hodit user posted image  Ne in ne!!! Tako, da smo imele sprehode blizu doma user posted image  Z avtosedežem pa ni bilo problema.

Ta mala (10m) pa že od začetka se krega in joka, ko jo damo v avtosedež. saj potem, ko jo pripnem in ji dam igračo, je vse ok. Enako z vozičkom. Ko jo odložim, je jok, ko se začnemo premikat, vse ok. V svojem stolu pa tudi ne sedi kaj dolgo. Ko jemo, sedi pri mamici v naročju user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče v avtosedež in voziček
5.5.2008 22:18:15   
Naja30
Tudi moja se je okoli 10m začela upirat vozičku, avtosedežu pa niti ne. V glavnem sem jo zamotila tako, da sem ji dala kaj zanimivega v roke (npr.mobitel ali ključe) in to je ponavadi palilo. zdaj, pri 17m ko že sama na veliko laufa okoli, pa je treba še kaj bolj zanimivega najti, da jo lahko damo v voziček user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?