|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:31:36   
Špelka
Tud jest, podobno kot Baguška porivam pikico na drugi tir.

Pri meni je razlog drugje: pojavile so se namreč močne bolečine v hrbtenici, in potem še išias. :(

No, in kar pravijo, da se lahko tako stanje v nosečnosti še poslabša, bom pač mlo počakala, čeprav je želja tkoooo močna....

Ampak tud jest vam bom še brala, in čprav tud do sedaj nisem ne vem koliko sodelovala (gužva v službi), vas berem redno!

Za vse, ki čakate, držim pesti, da boste končno dočakale!

LP in veliko novih nosečk želim temu forumu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:36:09   
Skye
čakajoča :(:(

Tud jaz imam probleme z hrbtenico, pa so mi zdravniki rekli ravno nasprotno, da nosečnost ni ovira in da se celo stanje lahko izboljša, v kolikor zanosim:zmeden:

No zate upam, da se bo zadeva čim prej uredila, kajti zdravje je pa le najpomembnejše in da bo projekt :duda: čim prej zopet na 1 mestu;)

:rozica::rozica::rozica:
zate

Skye

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:38:01   
Špelka
Oh, Skye, hvala za tolažbo!

Jest že prou mal obupujem z mojo hrbtenico. Kaj maš pa ti?

Bolečine so se mi pojavle ene 2 meseca nazaj in nezginejo. Zdaj hodim h kiropraktiku in upam na najboljše!

Upam tudi zate, da se zdeva uredi!


(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:38:30   
mujcek
Kaj ali razhaja kakšen nov virus danes:(:( potem pa ni čudno, če smo slabe volje, ko bodoče:nosecka: kar odhajajo:((:((:((

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:42:28   
Skye
jaz imam že 2 leti probleme, ker me v kolku boli...oziroma noge ne morem zravnati....imam občutek kot da imam prekratke mišice in da me nekaj vleče. Pa so ugotovili da je vzrok v hrbtenici...imela naj bi eno vretenco več kot je normalno:zmeden: Je zdravnik rekel, da sem očitno padla z marsa;)

No zdaj pa čakam, da grem v Valdoltro, da me še tam podrobneje pogledajo, kajti vsi zdravniki v MB in okolici mi do zdaj še niso znali pomagati. Bomo videli kaj sem jaz za en čudež:zmeden2:

Na kiropraktika pa jaz še nisem pomislila....mogoče tud to ni slaba ideja.

:miska::miska::miska::miska: zate da ti bo pomagal.

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:48:57   
Špelka
Hvala!

Ja, včeraj sem bla prvič, je kr pokalo med vretenci. Je rekel, da sem mela kar 6 vretenc bolj ali manj premanjenih.:(

>Zdej bom pa nehala na tem forumu morit s podrobnostmi, da ne bo katera rekla, da to ni forum za take debate.

Tud jest ti držim pestke da te poštimajo. :miska:


(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 14:51:26   
Anonimen
Zdravje je na prvem mestu!!!
Bodoča nosečka naj bi bila v čim boljši kondiciji,da bo vse gladko potekalo.Upam si mislit,da tvoje težave ne morejo bit prehuda ovira za:nosecka:

Zato premisli in poišči še druga mnenja,če si želiš otročka.Želim ti da čim prej urediš sama s seboj in svojimi težavami in da nas presenetiš z dobro novico.
Lp Neva:)-:love:

(odgovor članu Špelka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   sprememba plana 2 :(
15.2.2005 21:30:23   
miska2004
Čakajoča, tudi jaz ti želim, da se ti zdravje čimprej povrne, in da bo :duda: kmalu spet na prvem mestu - ter seveda da čimprej zagledaš :modri::roza:

Vse dobro! Naj bo :angel: s tabo!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?