|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   z dojenčkom na morje
10.6.2008 12:28:44   
potepinček
Vse, ki boste (ali ste že) rodile v juniju ali juliju, ali boste odšle z dojenčkom na morje? Koliko časa po porodu se lahko kopaš v morju (če nimaš posebnih problemov)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: z dojenčkom na morje
10.6.2008 19:06:07   
Anonimen
Mi gremo ja. Rok imam 24.6. pa gremo 16.8. v Zadar user posted image  Seveda če bo po prvem pregledu vse ok...

Načeloma naj bi bila slana voda ok, bolj je zoprna klorirana sladka voda (ko izpiraš sol z malega).

Za mami pa - mislim, da dokler je čišča ni pametno tišat v vodo, potem pa go for it - morska voda je zdravilo za vse user posted image

< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 10.6.2008 19:07:22 >

(odgovor članu potepinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: z dojenčkom na morje
10.6.2008 20:27:13   
Anonimen
Koliko časa po porodu se lahko kopaš v morju (če nimaš posebnih problemov)?


Naceloma je fajn pocakati pregled v sestem tednu po porodu.

Jaz sem se isti dan skocila v morje in je pasalo FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL.  Tko fajn je bilo, da se moram kar dret...user posted image

(odgovor članu potepinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: z dojenčkom na morje
11.6.2008 20:41:31   
lunca2
Jaz sem lani rodila 17.6 pa smo šli septembra na morje. Smo uživali in se imeli lepo. Prvi dan ko smo prispeli je bilo malce hudo, da se je user posted image privadil a naslendnje dni ni bilo hudo.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: z dojenčkom na morje
12.6.2008 12:18:25   
Inigo
mi imamo rok 2. julija in bomo šli v sredini septembra na morje. seveda, če bo vse ok in po planu user posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: z dojenčkom na morje
19.6.2008 8:10:46   
simin
moja prvorojenka je bila stara 6 let, rojena konec maja in smo takrat  šli sredi avgusta v južno Dalmacijo (8 ur vožnje). Vročino je super prenašala, pa saj takrat, ko je najbolj vroče, si v APP ali kje na hladnem, zjutraj in pozno popoldne je pa prav luštno za sprehajat, veliko bolj, kot pa v mestu, sredi asfalta...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?