|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:16:17   
filipinka
... ne vem, mogoče pretiravam, ampak vseeno... Torej muči me, ker moj F. ne čeblja ne vem koliko! Prvič se je nasmejal pri 5 tednih, potem nekje pri dveh mesecih se e oglašal s samoglasniki AAA, ooo, in posnemal usta, če si se z njim igral. Potem je to izginilo, niti ne vem kdaj. Zdaj je star skoraj 4,5 mesece in njegovo oglšanje zgleda takole:
-ko je jezen ful cvili in se krega,
- ko se igramo se glasno nasmeji kake 4-krat
- ko se sam igra pod mostom dela gggg
Pa še več stvari bi lahko naštela, ki jih že zna.
Ampak, glede oglašanja, se mi vse to zdi premalo, če se z njim igram se večinoma smeje in ful brca, pa še z rokicami udarja, oglaša pa se ne, nevem kaj.
Skrbi me zato, ker včasih preberem o vaših :duda:, kako že pri 3 mesecih čebljajo. Kako sploh to zgleda?
Mislite, da me upravičeno skrbi ali pa pretiravam? Saj veste, da sem samo MAMA!
Potolažite me malo!:sloncek:
V.
V.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:22:40   
PIAF
Moj je star 5 mesecev in se enako oglaša kot tvoj, nič kaj več.
nikoli se nisem sekirala, mislim, da je to normalno pri tej starosti!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.2.2005 10:23:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:24:10   
.ču
Po moje je to se ful prezgodaj za kakrsne koli skrbi;)
Smo ze ne vem kolkrat povedale,da so:duda:si razlicni.
Eden prej ,drugi kasneje.Mogoce bo pa tvoj zelo zgodaj hodil,kaj pa ves.

Sama bi rekla,da to oglasanje sedaj ni noben pravi pokazatelj kako bo v prihodnje z govorom.

Tko,da mami bodi brez skrbi9nebesa

Ena:rozica:zate,lp

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:28:13   
Jančika_
Ah, nikar ne skrbi. Ima zdaj drugega dela dovolj, pa se mu ne da še čvekat zraven:). Naš je en čas glasen in zgovoren ko sam vrag, potem pa tri tedne ne bu ne mu. In potem spet znova.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:31:45   
malika
Ah, pa saj veš, da so eni vunder kindi in pri nem letu znajo že poštevanko :)- .Tvoj je pač normalen in isti kot večina ostalih :bravo:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:42:26   
nejcko
Naša je stara 7,5 mes pa tudi samo vriska, brbra, se smeji, skratka nič posebnega. Sin je pa v tej starosti že pel. So si pač različni, nič ne skrbi.

Ko se bo hotela poročiti, ti bo že povedala, haha.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tako me skrbi...
16.2.2005 10:43:47   
nejcko

Ups! Zadnji stavek spremeni v moški spol.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tako me skrbi...
16.2.2005 12:21:22   
Pikca
Tudi naša ni ne vem kako zgovorna; oglaša se podobno, kot ti pišeš. Pa tudi ni vsak dan enako. Zadnjič en dan je začela govoriti "ku-ku", sem bla že čisto navdušena, zdaj pa ji očitno to ni več zanimivo al pa je pozabila. Sem si tudi jaz oddahnila, ko vidim, da je več takih.
Lp, Pikca

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tako me skrbi...
16.2.2005 12:49:12   
mehurčica
David je star 13 mesecev in tu pa tam reče ata, včasih pa mu med baba uspe tudi mama. Zelo redko. Bolj čeblja v tri krasne ali pa od veselja kriči in hkrati nori po stanovanju. To je vse. Pa se sploh ne sekiram. Enkrat bo že.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tako me skrbi...
16.2.2005 14:51:10   
puri
Naš je začel govoriti šele pri dveh letih, potem se mu je pa kar naenkrat odprlo in zdej čveka non-stop:)

Do enega leta ni govoril nič, od enega do dveh, pa mu je včasih ratal rečt mama, tata, več pa ne!

Tako, da ni panike, bo že začel!:)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?