|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če kašica ostane?
27.5.2008 15:02:08   
Srečic@
Če vam kašica (sadna, zelenjavna) ostane ali jo shranite in ponudite kasneje ali celo drugi dan?
Jaz ne vem, če lahko dam našemu sončku "postano" kašico?

Hvala.
Lp S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 15:22:00   
kristinaj
jaz kar naša ne poje vržem v smeti... še malo jo poskusim zamotit, da bi pojedla a takoj vidim, da ji ne gre, pa tudi po porciji, če sklepam, da je dovolj pojedla je ne silim....

...tudi nisem tiste sorte mama, ki poje za lastnim otrokom, jaz tudi ne pokušam, kaj ji naredim... preverim le, če ni prevroče.....in pa če vidim, da ji ne gre se potrudim in pokušam, da preverim okus...

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 15:22:03   
Naja30
Misliš kupljene ali narejene? Kupljene lahko hraniš v hladilniku do nasl.dne.

Jaz sem ji sama delala in če je ostalo, sem jih tudi shranila do nasl.dne.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 16:06:47   
Srečic@
Mislila sem doma narejene...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 17:27:21   
lili8
Jaz kar ostane zavržem, ker pride v stik s slino, in se mi ne zdi dobro, da bi to še enkrat pogrela. Zakaj pa ne narediš kašice in ji daš npr. pol, če pa ima premalo pa še dodaš? Tako bi po mojem ostanke brez problema shranila za naslednji dan.
Saj ti, če  bi npr. samo pol krožnika juhe pojdela tudi ne bi ostale polovice shranila za naslednji danuser posted image

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 17:34:59   
mateyka
pri nas mama poje kar ostane user posted image

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 17:44:32   
Solero
Če kašica ostane, kar se zelo redko zgodi, jo navadno pokrijem in zaprem (ali v lončku na pokrovček, ali pa z alu-folijo), ter dam v hladilnik, pa tudi zunaj pustim kdaj kako, na sobni temperaturi, če vem, da jo bo pojedel kmalu.
Je pa odvisno, kaka kašica je.
Sicer pa tisti dve žlički, ki ostaneta, jaz pojem. Pri nas ne mečemo hrane v smeti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 21:22:25   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pri nas mama poje kar ostane user posted image


Pri nas je bilo tud tako...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če kašica ostane?
27.5.2008 23:31:34   
nananaja
kar je bilo sadja, sem pojedla, sem komej čakala, če bo kaj ostalo, al pa naredila večjo količino. včasih sem tud zelenjavo pojedla. itak, če meni ni blo dobro, nisem dalaa mali. 

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če kašica ostane?
28.5.2008 1:58:01   
Margareta
Kašico shranim v hladilniku in jo zamešam v skuto. Pazim na to, da ne preteče, več kot 8 ur, na primer. Se pravi, kar dopoldne ne poje, dobi popoldne. 

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če kašica ostane?
28.5.2008 9:49:32   
tanci29
kar ostane nikoli ne dam še enkrat malemu za pojest, vržem stran ali pa sama popapcam.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če kašica ostane?
28.5.2008 21:03:03   
ThinkPink
Ponavadi ostanke pojem sama, kar mi sploh ne dela težavuser posted image . Včasih pa ostanek sadne dopoldanske malice shranim v hladilnik in ponudim po kosilu kot sladico. Ali pa konča v košu. Do drugega dne pa ne šparam nič.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?