|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spermiogram
21.5.2008 20:49:15   
punsha
Pozdravljene!
Zanima me glede spermiograma, kdaj so vaši dragi dobili izvide? Ali je res treba čakati pol leta in jih dobi, ko gre tja še na pregled? Se jih prej ne da dobiti? Moj fant jih je šel iskat, pa mu jih niso dali (da bi lahko prej preverila kakšni so izvidi...saj veste da smo pač firbčni), so rekli, da bo že takrat izvedel kako je. Imate ve tudi takšne izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spermiogram
21.5.2008 20:57:29   
andrej77
mi smo dobili rezultat v mesecu dni, ko smo bili naročeni na "ogled" rezultata in pregled

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spermiogram
21.5.2008 21:00:48   
Anonimen
Kje pa so vaši dragi delali spermiogram?
Moj je dal spermiogram zjutraj ob 7 in ob 11 dopoldne je bil izvid in hkrati tudi pregled pri njegovem ginekologu.

(odgovor članu andrej77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spermiogram
22.5.2008 17:07:42   
boob
hey,

mi smo tud mogli čakat mesec dni da smo dobili rezultate.. . v Lj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spermiogram
22.5.2008 18:28:45   
gupika
Moj jih je dobil po enem mesecu, ko je prišel na pregled h andrologu.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spermiogram
22.5.2008 18:31:52   
boob
a mi prosim poveste kako poteka ta pregled pri andrologu

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spermiogram
23.5.2008 12:43:45   
taši84
izvide je dobil po dobrem tednu. ko pa je šel k andrologu (en mesec po tem) pa ga je videl in tut dobil za domov.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spermiogram
23.5.2008 16:25:15   
gupika
Pregled pri andrologu:
moj pravi, da ni nič tazga. Prgledal je izvide od spermiograma in mal pogleda tamalga. Brez dotikov, samo pogleda. in to je to.

Lp

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spermiogram
23.5.2008 17:05:13   
boob
mojga panika prijema, ker mora tja :)  

pa hvala za odgovor. . . .

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spermiogram
23.5.2008 18:03:04   
sonček85
moj je bil na spermiogramu in je dobil rezltat v roku tedna,potem sem pa to samo svoji G nesla in je pregledla in to je to.k nobenmu andrologu ni šel.pa je rekla da je v redu in da ni ne najboljši  in ne slab.da je glih prav vse ok.




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spermiogram
23.5.2008 18:43:15   
lana08
Boob, midva sva šla k andrologu skupaj, razložil nama je izvid spermiograma in možu malo pretipal jajčka in to je to.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spermiogram
24.5.2008 10:39:43   
boob
moj je že enkrt bil na spermiogramu, pa sm jaz dobila izvide pri moji G, zdej mora pa še enkrat ker neki ni bilo uredu (niso bili 'prave oblike' . . samo 10% morali bi bit pa vsaj 14%)  zdaj mora pa še enkrat in pol še k andrologu, pa mu kar ne diši da mora pol še na pregled user posted image    . . .ampak.......

lp

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!