|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj me čaka - umetna oploditev
19.5.2008 19:13:59   
pika.po
Pozdravljene!

Tule na forumu sem čisto frišna. Imam pa kar nekaj vprašanj, na katere bi prosila da mi odgovorite tiste, ki o teh stvareh kaj več veste.

Pri partnerju so ugotovili, da je njegov spermiogram zelo slab in bi bila oploditev po naravni poti pravi mali čudež.
Torej je edina možnost umetna oploditev.

Z mano naj bi bilo vse B.P. Do sedaj sem dala kri za analizo hormonov, čaka me še UZ v juliju.
Nato, če je vse OK gre menda cela zadeva na komisijo.

Koliko časa traja, da komisija postopek odobri?
Kako časovno potekajo stvari potem, ko je postopek odobren oz. kdaj lahko realno pričakujem začetek postopka?
V kratkem bi prosila še za opis postopka oz. celo proceduro, kaj me čaka?

Trenutno imam malo zmede v glavi user posted image

Hvala, hvala,hvala

In da bi bile čimprej vse srečke nosečke user posted image




< Sporočilo je popravil Eja RR -- 19.5.2008 22:01:47 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj me čaka?
19.5.2008 19:17:46   
sonček33
Pika.po ojla.

Kje pa si na GK Lj?
Priporočam ti, da se preseliš na sosednjo temo IVF-ICSI. tam smo same babe ževe, ki se s tem ubadamo. Dobila boš odgovor prav na vsako vprašanje, ki ga boš zastavila.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj me čaka?
19.5.2008 19:18:22   
sonček33
Pik.po - smo na Upajmo skupaj.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj me čaka?
20.5.2008 10:41:10   
pika.po
Na GK v Lj pri dr. Drobniču.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj me čaka?
26.5.2008 20:46:29   
vitae
Živjo.

Lahko ti ponudim dokaj natančne zadnje podatke. Mene so v mesecu aprilu dali naprej na IVF. Z nama sicer ni nič hudega narobe (a to je dolga zgodba) in po vseh drugih izčrpanih možnostih je ginekolog dejal, da naju ne bo več matral. Prav tako ga imam jaz tudi v LJ.
Zbrana je bila vsa dokumentacija, ki so jo dali na komisijo. Na moje veliko začudenje sem dobila čet dobra 2 tedna pošto, naj se prijavim za postopek. Ko sem se šla prijaviti (dobiš čakalno št.), sem ugotovila, da ni čakalne dobe. Skratka, ko naj bi imela prvo user posted image  naj bi se nato oglasila po terapijo, vendar sem se zaradi številnih razlogov (službena odsotnost, potovanje, ...) odločila, da pridem šele septembra. Sestra mi je tudi povedala, da se lahko zgodi v sept. da bo potrebno malce počakati (ampak bistveno je, da imaš številko), ker čez poletje ne delajo.

Kar pa se tiče procedure, pa imaš le to že opisano pod postopki. Pri IVF imaš terapijo, s pomočjo katere ti stimulirajo folikle. Vmes te spremljajo z UZ. Ko naj bi bili folikli zreli, sledi punkcija. Takrat da tudi moški spermije in najboljše združijo s folikli, to nato vstavijo tebi. In čakaš... Na kratko...
Pri ICSI je postopek malce drugačen.

Želim ti, da čim hitreje prideš na vrsto.

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?