|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponovitev IMN
23.5.2008 21:15:59   
polnaluna
Oj

Popolnoma sem prestrašena. Pred tremi meseci sem imela IMN. Odstranili so mi jajcevod. Sedaj sva z mojim pridno user posted image  in menstruacija bi morala priti v ponedeljek. Ni znakov, da pride. Ampak kar mene na smrt skrbi je to, da me v predelu jajčnika, na levi strani ful boli. Isto kot me je prvič, pri IMN. Ali je možno, da bolečina ob IMN pride tako zgodaj?

Hvala za vse kar boste napisale ker se kar tresem od vsega ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponovitev IMN
23.5.2008 23:07:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polnaluna
Ali je možno, da bolečina ob IMN pride tako zgodaj?

Sama IMN nisem imela in upam, da tud en bom... Pravijo pa, da čutiš bolečine šele nekje v 7. tednu, ko sta gv, plod že malo večja.

(odgovor članu polnaluna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponovitev IMN
23.5.2008 23:35:00   
tintin
Jaz sem imela IMN in me je stran, kjer sem jo imela, bolela še kake pol leta...user posted image Najbrž je bila samo psiha...zanosila sem kar kmalu (pol leta nisem smela, ker sem dobila methotraxat, niso me operirali), po 3 mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponovitev IMN
25.5.2008 15:53:37   
Hator
Jaz sem imela nekaj dni nazaj imn. Boleti me je začelo v začetku 5. tedna, pa ni bila hudo močna bolečina, kot naj bi bilo drugače značilno za imn. Tudi krvavela nisem ali kaj podobnega.
Stiskam pesti zate, da bo vse ok, ker vem, kako je grozno. Po mojem je tudi psiha. Jaz imam na čase še vedno občutek, da me v tistem predelu boli.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponovitev IMN
26.5.2008 13:50:14   
jagodinka
Tudi sama sem imela IMN.
Psiha je delala svoje in bolečine na levi strani so bile vseskozi prisotne, ampak IMn se na srečo ni ponovila.
Sem pa morala en teden po izostanku menstruacije in po pozitivnem testu na pregled, da so se prepricali, da ne gre ponovno za imn.
drzim pesti, da bo vse kot mora biti.
Lp.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponovitev IMN
26.5.2008 15:47:57   
pavlyna
pravijo,da se IMN nosečnost rada ponovi, če razširjeni jajcevod ni bil odstranjen.
čene pa ni večje možnosti,kot pri tistih,ki je niso imele.

je pa možno,da bi se bolečina pojavila tam nekje po 5. mesecu ---baje, ti pa si v četrtem (če si) ?nevem in nočem biti pametna,naredi test in če nebo bolje pojdi do ginek.,

< Sporočilo je popravil pavlyna -- 26.5.2008 15:48:30 >

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponovitev IMN
26.5.2008 22:10:17   
polnaluna
Baje je vnetje, čeprav po krvnem testu ni bilo vidno. Bom počakala na menstruacijo: urinski test je pokazal negativno nosečnost. Malo sem zblojena. Ne vem kaj je in kaj ni in kaj si naj mislim: Dva zdravnika v nem dnevu sta različno povedala. En da mam povečano maternico, drugi da imam normalno maternico. Kdo bi se znašel??

Hvala za spodbudo.
Aja, meni so jajcevod odstranili.

Polnaluna

(odgovor članu polnaluna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?