|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   da ne boste rekle..
29.5.2008 8:00:14   
Blejka26
par dni nazaj se je ob cesti na mrežasti ograji lepo sončila kača..jaz je niti ne bi opazila,pol je pa moj nekaj skakal tam okrog in jo je zagledal..nato pa jo je hotel ubiti,sam ni vedel kako,da če bi bila strupena da ga neb pičla..no pol pa bližje pogledam in vidim da ni modras in ne gad,tko da sem mu rekla nej jo pusti in kača se je lepo odplazila nazaj..bil je progasti goš..in vidite nisem morilka nestrupenih kač..za strupene pa ne trdim da nisem,..ne vem kaj bi storila..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:03:27   
Marogica
Ja, lepo no.....Upam, da se ne bo sedaj zoper razvila ena klobasasta tema, kaj je prav in kaj ne, ker smo to brali pred ca. 1 mesecem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:11:11   
kristinaj
ma ti se pa spoznaš na kače........ zame je kača kača, le slepca ločim :=)))). jaz bi se raje na drugo stran umaknila user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:11:45   
nuala
Ne bomo razvijali debate, vsaj upam da ne.
Ampak jaz moje otroke učim, da žival lahko ubijemo samo, če je nujno ( torej, če nas napade npr. komar ) ali če jo potrebujemo za hrano.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:40:15   
ZmajTolovaj
ali če jo potrebujemo za hrano.

Ahaaaaaaa, tole je pa provokacija za drugo debato, tko da ena garant pade user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:42:28   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Ne bomo razvijali debate, vsaj upam da ne.
Ampak jaz moje otroke učim, da žival lahko ubijemo samo, če je nujno ( torej, če nas napade npr. komar ) ali če jo potrebujemo za hrano.


lepo napisano.

Jaz ravno prepričujem Julijo, da je čebelo, oso in co. veliko bolj strah nas, kot obratno. Samo kaj, ko pa nekatere osebe zraven nje ob eni čisto nedolžni osi dobijo histerični napad. user posted image  - da ne bo pomote, noben od nas nima kakšne alergije (preverjeno). Imam filing, da ravno nekontrolirano mahanje zdraži te živalce in ni čudno, da pičijo.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:43:13   
Blejka26
če se ubija se ubija in tud če je sam za hrano.ni razlike v tem..vsi smo morilci razen tisti ki so ta hudi vegeterjanci..je tako al ni

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:47:01   
muška
Tudi ta hud vegi, bo počil komarja ali še kak drug mrčes. Torej?

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:48:22   
Blejka26
vsi smo morilci od a-ž.!user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:48:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

če se ubija se ubija in tud če je sam za hrano.ni razlike v tem..vsi smo morilci razen tisti ki so ta hudi vegeterjanci..je tako al ni


Ta je pa bolna. Ubijanje iz zabave al pa ubijanje zarad tega ker nas žival napade al pa ker jo ubiješ za hrano nekak ni isto. Ubijanje v obrambi ali za hrano je čist naravno, naravna selekcija pa to. Ubijanje zato ker se pač nekaj sonči in ti nočeš tega gledat je pa izživljanje. Si že kdaj vidla žival da bi ubijala iz zabave? Žival ubije če je lačna al pa se brani. Sam ljudje mučijo in ubijajo iz zabave. Bolano. Pa če bi meli možgane bi se zavdali da s tem padejo dosti nižje kot vsaka žival. Sam taki ljudje majo itak manj mozga k ta dotična kača k nobenmu nič noče, da o čustveni inteligenci ne govorim. Pol se majo pa še za civilizirane in bolj inteligentne od živaliuser posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:52:42   
Blejka26
jaz še nikoli nisem ubijala iz zabave in nikoli ne bom..strupeno kačo bi ubila zaradi varnosti,pa še to je verjetno neb sama..za hrano ne ubijam sama,temveč v mesnici..če počim komarja,ga počim refleksno ko me zbode..ali potem ubijam iz zabave??mislim da ne..pohodim mravljo ki je ne vidim..sem jo hladnokrvno ubila..joj bolje da ne hodim..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 8:58:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

jaz še nikoli nisem ubijala iz zabave in nikoli ne bom..strupeno kačo bi ubila zaradi varnosti,pa še to je verjetno neb sama..za hrano ne ubijam sama,temveč v mesnici..če počim komarja,ga počim refleksno ko me zbode..ali potem ubijam iz zabave??mislim da ne..pohodim mravljo ki je ne vidim..sem jo hladnokrvno ubila..joj bolje da ne hodim..


Komarja počiš da te ne bo pičil-samoobrambauser posted image
mravljo pohodiš ker jo ne vidiš-nesrečauser posted image
kačo ubiješ ker se sonči-umoruser posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 9:03:33   
Blejka26
kačo ne bi ubila sama-se pravi bil bi naročen umoruser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 9:08:48   
deja27
ali imam samo jaz tako srečo,da komarja počim ko me že pičiuser posted image ponoči pa mi brenča okoli glave,ga pa user posted image ne vidim in maham okol sebe k norauser posted image user posted image user posted image .ja pri kačah je pa tko,jaz sem jo na morju pohodila in vrjamem,da reva ne bo več tam ležala,ker je dobila skorej 60 kg na glavouser posted image user posted image user posted image ,pa tud jaz se bom bolj pazila,kje so,da ne pride do umora oz,samoobrambeuser posted image user posted image .za vegije,pa grem glavo stavit,da usekajo po komarju ali še po čem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 9:57:06   
CatJa
za vegije,pa grem glavo stavit,da usekajo po komarju ali še po čem.


Kakšnih črvih v češnjah ....

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 10:01:33   
caillou
Blejka, vsaka ti kvakauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 10:48:46   
snake
jaz bi user posted image ko šajeta

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 10:52:35   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: snake

jaz bi user posted image ko šajeta

---------------------------
Malo izven teme- kaj pomeni šajeta user posted image ?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: da ne boste rekle..
29.5.2008 11:11:44   
caillou
šajeta je lahko raketa; tako je naš mali dolgo časa govoril

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?