|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lj. ali jeseniška
4.4.2005 21:59:11   
teja21
zanima me kje je boljša porodnišnica lj ali jesenice, kje so boljši zdravniki kje lepše poskrbijo zate??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   lj. ali jeseniška
4.4.2005 22:15:30   
Anonimen
jaz sem rodila v jeseniški in nimam nič za pripomniti-vse je bilo ok

(odgovor članu teja21)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   lj. ali jeseniška
4.4.2005 22:36:52   
tši
ojla, jaz sem lani septembra rodila v ljubljani in sem bila zelo zadovoljna. Moram reči da res nisem imela ene slabe izkušne niti v porodni sobi, niti na oddelku. Jaz sem za Ljubljano!!! :)

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   lj. ali jeseniška
4.4.2005 23:34:05   
polona2
Jeseniška porodnišnica je, razen kakšne sitnobe med med.setrami(te pa se najbrž najdejo povsod), čisto o.k., sploh dr. Macunova in dr. Sredanovič sta :bravo:,
kaj pa če ne boš imela možnosti izbire? Ne se sekirat, saj sta obe dobri, poišči malo z iskalnikom, srečno :rozica:!

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   lj. ali jeseniška
5.4.2005 9:50:19   
puncica
Ja verjetno bodo na vsaki strani dobre in slabe strani, nevem pa če je katera v obeh rodila. Jaz sem v lj in sem bila super zadovoljna, z babico in oddelkom kjer sem bila. Tako da jaz ti priporočam LJ. Kako je pa v Jeseniški pa ne vem.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   lj. ali jeseniška
9.4.2005 9:28:55   
Iren@
jeseniška,
je manj gužve; ne gre kot po tekočem traku,
e.a.,
strokovnost.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   lj. ali jeseniška
19.4.2005 12:04:19   
Annny
V Jes. porodnišnici se ti posvetijo, vedno dobiš EA (če se odločiš roditi tako), osebje je zelo prijazno in pripravljeno pomagati (ker ni take 'mase' mladih mamic, kot je to v LJ). In seveda STROKOVNOST!!
Rodila sem na Jesenicah z EA in sem jim hvaležna za tako lepo izkušnjo.

lp

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   lj. ali jeseniška
22.4.2005 14:43:00   
branka-11
povsem enako kot alja.

lp
Branka

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?