|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izčrpano mleko
12.7.2008 14:55:16   
novopecena
v kaj naj shranim mleko? namreč če hočem dat vse v svojo flaško jih zmanjka v trgoviniuser posted image in kako je pol z odmrzovanjem?

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izčrpano mleko
12.7.2008 15:26:07   
kaja02
v lekarni ali v specializiranih trgovinah ( tudi tam, kjer lahko kupiš črpalko), prodajajo takšne vrečke za shranjevanje mleka, katere potem brez težav odmrzneš. Ti pa ne priporočam shranjevanja mleka za dalj časa, saj se kalorična vrednost mlaka s starostjo otroka spreminja, in tisto, kar si shranila naprimer  na začetku je  čez kakšen mesec premalo kalorično za otroka- razlaga moje pediatrinje

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izčrpano mleko
12.7.2008 19:49:14   
Annny
Jaz sem imela posebne Aventove vrečke za shranjevanje/zamrzovanje, vendar moram reči, da mleka nisem niti enkrat rabila in sem po nekaj časa vsega vrgla stranuser posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izčrpano mleko
12.7.2008 20:07:17   
novopecena
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

Jaz sem imela posebne Aventove vrečke za shranjevanje/zamrzovanje


in kje si jih nabavila?


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izčrpano mleko
12.7.2008 20:24:26   
Annny
Takrat, pred 3,5 leti, sem si nabavila Aventovo črpalko po nemškem Ebayu in so bile te vrečke zraven. Mislim, da se drugače lahko kupijo v škatli posebej!Preveri, mogoče to še obstaja (tudi pri nas)!So pa to take prozorne vrečke, na katerih je označena količina v ml, zaprejo pa se z nekakšno ščipalko. Lp

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izčrpano mleko
13.7.2008 20:37:13   
Ayo
Obstajajo tudi Aventovi loncki, naprodaj prav za shranjevanje. Lahko pa se jih uporabi tudi za GH, posebno fini so za prenasanje user posted image
Vprasaj v lekarni, kjer prodajajo Aventove crpalke, bi morali imeti tudi loncke za shranjevanje...

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izčrpano mleko
14.7.2008 12:24:59   
nia5
Jaz sem ga shranjevala v kozarce za vlaganje, ker mi je čez čas postalo predrago, da bi za vso mleko kupovala lončke v lekarni, pa se je čist vredu obneslo.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izčrpano mleko
14.7.2008 21:27:22   
mogant
Jaz sem oktobra lani spraševala po vseh mogočih trgovinah o teh vrečkah za zamrzovanje mleka in je bil povsod odgovor, da jih ne delajo več, no in sem potem kupila navadne polivinilaste vrečke za zamrzovanje hrane...
da bi pa zamrzovala v lončkih ali kozarcih, prvič predrago, drugič preveč prostora vzame, jaz sem v treh mesecih napolnila štiri predale v skrinji, naslednje tri mesece sem pa vse porabila do zadnjega deci...imam pa trojčke, ki bodo stari 10 mesecev in jih še vedno dojim, s tem, da sem zamrzovala mleko sem prihranila veliko denarja, tako, da sem praktično zelo malo dodajala.
To je res, da se mleko prilagaja otrokovim potrebam, ampak to še ne pomeni, da ne bi bilo uporabno, še vedno sigurno boljše kot umetno in seveda veliko bolj poceni, zamrznjenega pa imaš lahko do 6 mesecev. 

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izčrpano mleko
14.7.2008 21:33:26   
mogant
Aja odmrzneš pa tako, da pustiš na sobni temperaturi, da se odtaja, ko je odmrznjeno je pa uporabno še 24 ur v hladilniku, za uporabo ga segreješ in porabiš, ne smeš ga pa potem pogrevat, taka navodila so meni dali v laktariju v LJ porodnišnici.

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?