|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   les v kopalnici
6.6.2008 17:36:13   
Hope2
Ima katera les v kopalnici po tleh? Kako se obnese?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: les v kopalnici
6.6.2008 21:01:19   
želva
Po tleh ga nimamo, ga imamo ob banji na steni. Fino ga je treba zaščitit in je čist ok.Enkar na 2 leti mal preštrihaš.za potleh pa ne vem, voda ga ne bo uničila, sam za pucat, pa ne vemuser posted image Se mi ne zdi najbolj higienično.Aja, kakšen les to misliš?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: les v kopalnici
6.6.2008 23:43:57   
Majuska
V prejšnjem najetem stanovanju smo imeli lesen strop ... ne vem, če kopalnica ni dovolj prezračena oziroma da je preveč vlažna, se mi les ne zdi najboljša varianta. Sploh za po tleh, ko moker stopiš iz banje - se mi zdi, da je precej idealno gojišče za kake bakterije ipd.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: les v kopalnici
7.6.2008 6:26:04   
Hope2
Listam neke revije o opremljanju stanovanja in sem tam naletela na kopalnice, kjer je po tleh bil les. Vedno na več takih slikic naletim ob modernih kopalnicah. Kakšen les je ne vem, je pa najbrž kak kvaliteten (tako kot za terase, ko ne rabiš velik mazat in ščitit). Zato pa sem spraševala, če katera ima, kako to zgleda in kak je funkcionalno. Zgleda lepo, vendar lepota ni vse.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: les v kopalnici
7.6.2008 8:29:05   
Anonimen
Ga nimam, ga imaš pa lahko, ja user posted image . Pogoj je, da nimaš talnega sifona (novejše stavbe ga običajno nimajo), uporablja pa se tropske lesove, kot sta tik ali bangkirai, mogoče še kakšen merbau ali kaj podobnega. Te lesove se zaščiti z naravno mešanico voskov in smol, enkrat na leto in to je to. Če položiš bangkirai, potem moraš še enkrat na leto malo pobrusiti, da odstraniš trske (se trstiči) in to je to.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: les v kopalnici
7.6.2008 8:41:21   
potepinček
To so posebne vrste lesa (tik in podobno), ki so obdelane s posebnim lakom, tako, da so obstojne na vlago. Če ti je všeč, kar brez skrbi, nima kaj biti. Malo se pozanimaj in ne pozabi dobiti strokovnjaka, ki je to že delal, da nebi parket oz. deske razpokale. 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: les v kopalnici
7.6.2008 9:06:50   
Hope2
Enega smo že vprašali, pa nam je odsvetoval. No, najbrž bomo kar pri ploščicah ostali, saj vseh želja pa tudi ne moreš izpolnituser posted image

Če pa kdo ima, ali pa pozna koga, pa naj kar napiše izkušnje, je še čas, da si spet premislimouser posted image

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: les v kopalnici
8.6.2008 15:39:52   
Strawberrie Cherrie
A nisi ti imela wenge parket že v kopalnici, men se zdi, da sem to na tvojih slikcah videla? V glavnem se spomnem, da je ful fino zgledalo.  Al sem mal zabocljalauser posted image

< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 8.6.2008 15:40:09 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: les v kopalnici
8.6.2008 17:21:32   
Hope2
ja mal si zabocljalauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: les v kopalnici
8.6.2008 17:24:22   
Strawberrie Cherrie
Ok, pol pa ničuser posted image

Btw, sem te res pogrešala.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: les v kopalnici
9.6.2008 21:05:50   
maja1488
Mi imamo wenge ploščice, ki zgledajo kot les. Tudi tekstura je takšna.

Midva sva tudi želela les, pa sva se potem odločla za te ploščice. Ful dolgo sva jih iskala, ker sva želela, da ni samo neka falš imitacija ampak da zgleda kot pravo.

Kar se tiče lesa v kopalnici ni problema, sam najdi nekoga, ki to obvlada. Jaz sem takrat našla enega tipa, ki je to delal na ladjah, je pa bil kvadratni meter polaganja skor tolko kot meter lesa.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: les v kopalnici
13.6.2008 14:06:03   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mi imamo wenge ploščice, ki zgledajo kot les. Tudi tekstura je takšna.



kje sta jih pa kupila?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: les v kopalnici
14.6.2008 11:57:23   
maja1488
V italiji. Jih pa dobiš sedaj tudi pri nas, na viču. Ne vem kako se trgovina imenuje ampak če greš po tržaški proti centru je ob cesti na desni strani. Tak vhod na V imajo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: les v kopalnici
14.6.2008 16:37:48   
Hope2
Tudi mi smo pred leti (4) kupili v tej trgovini wenge ploščice. So ravno pršle v prodajo takrat, tak da jih poznam in so mi všeč, vendar zdaj bi nekaj drugega. Sem že videla ploščice v svetli barvi lesa in zgledajo celo kot ta pravi les, vendar mi vseeno ne delujejo tako toplo oz naravno. 
S_C imeli smo wenge parket po celem stanovanju, le v kopalnicah so bile wenge ploščice. Glede na to, da so se barve prelivale, si zato najbrž mislila, da je bil les.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?