|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampiranje-jadran
4.3.2008 21:07:00   
žetev
Ali  mi lahko priporočate kraj za kampiranje poleti-na Jadranu.....kamor bi lahko šli z našo 4-letnico...do sedaj smo kampirali samo enkrat..v Savudriji,(Zatišje)...bili zeloooo navdušeni, zato bi letos šli malo dlje...

V naprej hvala....


_____________________________

kar seješ to žanješ
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampiranje-jadran
4.3.2008 21:29:24   
živa
Pag, Straško. Lepo urejen kamp, prodnata plaža, Novalja oddaljena manj kot pol ure peš, v bližini tudi peščene plaže.

Lp,

živa 

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampiranje-jadran
4.3.2008 23:11:52   
facka
nam je zakon Camp Galeb v Omišu (30 km naprej od Splita), plaža mivka, kamp pod topoli. Odvisno kolk južno nameravate iti. Drugače je pa tudi na Murterju lepo

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampiranje-jadran
9.3.2008 9:45:27   
borovnička
Mi pa ne znamo več brez Loparja na Rabu. Avtokamp San Marino. Idealno za otroke, mivka v vodi in na plaži, plitva, topla voda, kamp čist, kopalnice urejene, mi smo zadovoljni. Ti kar link prilagam, pa si lahko sama pogledaš...

http://www.rab-camping.com/hrv/sanmarino.htm

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampiranje-jadran
15.3.2008 7:42:01   
tjaga
Tole sem si pogledala in zna biti res zanimivo. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampiranje-jadran
22.3.2008 20:45:42   
UOBERC
ja kamp straško že ampak je drag ko pes, vsaj za mene. Pa fajn je če si prostor preko mail rezervirate.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampiranje-jadran
28.4.2008 14:34:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: borovnička

Mi pa ne znamo več brez Loparja na Rabu. Avtokamp San Marino. Idealno za otroke, mivka v vodi in na plaži, plitva, topla voda, kamp čist, kopalnice urejene, mi smo zadovoljni. Ti kar link prilagam, pa si lahko sama pogledaš...

http://www.rab-camping.com/hrv/sanmarino.htm

Pozdravček user posted image

Se podpišem. Kamp Straško je res drag, bi bolj prišel prav čez kakšno leto, ko tamala zraste, je pa za otroka do 7 leta zastonj, kar Sam marino ni. Pa Šimuni je tudi v redu, ki je tudi na Pagu, je mivka, ampak drag drag.
Bolj bo uživala na Rabu, ker je nizka voda, pa mivka, samo vidva bosta kar nekaj časa mogla hodit, da bosta lahko zapalavalauser posted image
Drugače pa poglej na AMZS
http://www.avtokampi.si/default.asp?drzava=2

Mi smo prvič kampirali v avtokamp Polari-Rovinj, imam zelo lepe spomine, ca 6 let nazaj). Smo vse kampe od Rovinja do Pule prečesali in nam je bil ta najbolj všeč. Sanitarije so bile tukaj najbolj čiste do zdaj, kjer smo bili, če je še tako, pa ne vem. So parcele v senci z visokimi drevesi ali pa si izberete raje mesto brez parcel. Zdaj imajo bazen, pa še en bazen je v apartmajskem naselju Villas Rubin, ki je čisto blizu. Verjetno se bomo letos vrnili tukaj, ker imamo nekajmesečnega, pa smo raje na celini in bližje SLO. Baje je sedaj še bolj urejen kot takrat, bili so tam kolegi lansko leto. Blizu pa je nacionalni park Rovinj, baje tudi veliko plaže, ampak do tja nismo uspeli priti, letos pa sigurno ja.
Drugače pa je menda priporočljiv kamp Medulin, ampak še nisem bila. Pa Krk-Pila zelo pohvalijo-so bili sosedi.

(odgovor članu borovnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kampiranje-jadran
28.4.2008 14:37:58   
Anonimen
Aja, še to. če se odločite za kamp Sam marino, bi na vašem mestu rezervirala parcelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kampiranje-jadran
5.6.2008 19:12:42   
jelka123
mi je do sedaj nismo pa mislim da je pametno če kampirate v drugi polovici julija lai avg.

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kampiranje-jadran
12.6.2008 20:27:25   
borovnička
Mi je v vseh 23-ih letih nismo rezervirali, pa vedno kampiramo v San Marinu, pa smo vedno dobili mesto. No, po tolikih letih, nas mesto že kar samo čaka user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kampiranje-jadran
12.6.2008 20:28:16   
borovnička
Sem pa pozabila napisat, da je rezervacija parcele nekaj čisto malega... mislim, da je okrog 300 kn.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kampiranje-jadran
13.6.2008 17:52:40   
hella
Je kdo že kampiral v kampu Marina - Rabac? Me zanima kako je.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kampiranje-jadran
13.6.2008 22:33:56   
Anonimen
Borovnička, a ste šli kar tako in dobili parcelo al kaj? Ko smo bili mi, so nam pokazali samo del, ki ni parcel, tam pa tako zaseden, da smo dobili na soncu, ki je pribijal že ob 8 zjutraj, da nismo mogli več spati. Kolikor nam je bilo rečeno, so bile parcele samo za tiste, ki so rezervirali. Bilo jih je pa ogromno prostih in to v hudi sezoni. Ampak ker smo prenočevali samo 3 dni, nismo potem plačali rezervacije in vzeli parcelo. Se mogoče motim, da ni tako? Ali smo potem narobe razumeli?Lp

(odgovor članu hella)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kampiranje-jadran
14.6.2008 10:44:35   
borovnička
Decembrka, sem pozabila tud to napisat, da mi si prostor sami poiščemo in ne jemljemo parcele.

Drugače ste pa prav razumeli ja... če prideš za krajši čas in je parcela prosta, potem jo dobiš brez rezervacije, ampak se pač moraš spakirat takrat ko potem pridejo tisti, ki so jo rezervirali.

Drugače smo pa vedno v tem prvem delu kampa, pa vedno najdemo fajn mesto.

Je pa res, da je najbolj fajn eno leto prej rezervirat parcelo, pa pol v miru prideš in je takoj ena skrb manj.

Greste letos tud na Rab?

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?