|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koga za poroko
23.6.2008 14:26:16   
birdy
Hoj,
mene pa zanima kerga duhovnika priporocate za poroko. Midva sva mela enga v planu pa je nazalost v Ameriki in naju ne bo mogel porocit. Se pa kar mudi ker bi se rada porocila septembra.
Pa da bi bila poroka v kaki cerkvi ali bolj ljubljansko ali kranjsko podrocje. Pa prosim tud za kontakte.
Ajdiuser posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koga za poroko
24.6.2008 8:37:59   
NATAŠI
naju bo poročil kar naš župnik in priporočilo za kakšnega specifičnega župnika nimam ... razen za enega vem da če nimaš kakšnih dokumentov poštimanih mal čez prste pogleda user posted image  

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koga za poroko
26.6.2008 8:48:06   
Martina27
Najboljše ti je,če greš v tiso cerkev iz tvojega lai njegovega kraja ali pač tam kjer se boš poročila.

Jaz mislim pa da tuki ni kaj za komplicirat,vsaj meni se tak zdi,glavno je,da boš oz bosta imela nepozabno poroko in da vaju bo en gospod župnik,ki je normalen in dostojen poročil.


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koga za poroko
26.6.2008 9:03:30   
April
A poroka bouser posted image

zakaj pa bena ne pokličeš, ko si bla  že pri nelinem krstu zadovoljnauser posted image
al gre prav on čez lužouser posted image

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koga za poroko
27.6.2008 17:27:34   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: April

A poroka bouser posted image

zakaj pa bena ne pokličeš, ko si bla  že pri nelinem krstu zadovoljnauser posted image
al gre prav on čez lužouser posted image



Ja April, prov on je čez lužo, pride šele septembra. Sej mu bom mejl poslala, če bi lohk prec kako poroko vodu k dam prideuser posted image Sam jst rabm še ta hitro birmo.
Kje pa hitr ta hitro birmo narest, pa da je res hitr? Nekje jo mende v enem dnevu naredijo, kera ve? Pa tud če en mesec traja, sam da pa ne traja res ful dolg.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koga za poroko
27.6.2008 22:27:29   
benika
V Tunjicah je župnik Pavle Juhant. Če rabiš kaj na hitro, je on zakon.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koga za poroko
28.6.2008 17:24:47   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: benika

V Tunjicah je župnik Pavle Juhant. Če rabiš kaj na hitro, je on zakon.


Sem slišala da ful hvalijo poroke v Tunjicah.
A maš slučajno kak kontakt?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koga za poroko
28.6.2008 23:51:12   
Anonimen
V Tunjicah je župnik Pavle Juhant. Če rabiš kaj na hitro, je on zakon.




Se podpišem pod tole. Kolegica je bila pri njemu res hitro čez vse to, pa še poroko je imela potem v Tunjicah in je bila maša res sproščena, ne tisto zateženo kot ponavadi.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koga za poroko
30.6.2008 9:04:36   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: benika

V Tunjicah je župnik Pavle Juhant. Če rabiš kaj na hitro, je on zakon.


no tega sem imela tudi jaz v mislih user posted image ...aja kontakt. .. uf ravno kolegica ki se pri njem poroči v avtustu je šla danes v grčijo .. če lahko počakaš ti drug teden dam cifro. Drugače se pa kar tja zapelji, sem pa bila že na dveh porokah pri njem in je faca user posted image

< Sporočilo je popravil NATAŠI -- 30.6.2008 9:05:45 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koga za poroko
30.6.2008 12:10:26   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

IZVIRNO SPOROČILO: benika

V Tunjicah je župnik Pavle Juhant. Če rabiš kaj na hitro, je on zakon.


no tega sem imela tudi jaz v mislih user posted image ...aja kontakt. .. uf ravno kolegica ki se pri njem poroči v avtustu je šla danes v grčijo .. če lahko počakaš ti drug teden dam cifro. Drugače se pa kar tja zapelji, sem pa bila že na dveh porokah pri njem in je faca user posted image


Imam mobi njegov. Piši na ZS, če še potrebuješ.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koga za poroko
30.6.2008 15:35:22   
cotonella
V Tunjicah so poroke res krasne. Videla sem dve, ki ju je snemal moj bodoči mož. Vse je dovoljeno, poroka je sproščena - vse pove v šali in potem iz tega izpelje res lepe misli. Vse pohvale župniku! Midva sva Štajerca, pa se sprašujeva, če je mogoče, da bi naju on poročil. Ga bova kar obiskala...user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?