|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pozabiti....
13.6.2008 13:33:02   
puncica
ma ne bom novga nika odpirala....

Torej kako pozabiti nekoga s katerim je veza nemogoča, a se vseeno privlačita tako zelo, da kar boli?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:34:39   
tanikaa
In zakaj je veza nemogoča?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:36:26   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

In zakaj je veza nemogoča?


ker je vpletenih preveč ljudi, ki bi bili prizadeti.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:37:10   
tanikaa
Aha. Torej sta vidva oba v vezah. Peasda, v sranju si.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:39:30   
maruškaŠ
Tko, da se spomniš vseh lepih stvari zaradi katerih si z osebo s katero si (mož, partner) - če to ni mogoče bo prizadetih veliko več ljudi, če situacija ostane takšna kot je kot pa obratno.

Vedno je vpletenih veliko ljudi.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:44:07   
Azzurra
Definiraj za kakšno privlačnost gre. Se poznata? Gre za telesno privlačnost?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:45:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Definiraj za kakšno privlačnost gre. Se poznata? Gre za telesno privlačnost?


user posted image

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:46:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Definiraj za kakšno privlačnost gre. Se poznata? Gre za telesno privlačnost?


user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:48:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra
Definiraj za kakšno privlačnost gre. Se poznata? Gre za telesno privlačnost?
Ja, če jo boli, gre verjetno za telesno privlačnost. user posted image

Jojmene, puncica, kaj naj ti rečem? Nimam pojma in upam, da mi nikoli ne bo treba tuhtat teh stvari.  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:49:11   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Definiraj za kakšno privlačnost gre. Se poznata? Gre za telesno privlačnost?


Pa a je to bitno za kako privlačnost greuser posted image . Jaz bi človeka le pozabila rada pa mi ne ratuje glih najbolj... Stikov pa nimava oz. sva se po tistem ko sva se spoznala pogovarjala parkrat po telefonu in ko sem jaz zvedela za njega kaj čuti in on zame kaj čutim sva stike prekinila.


< Sporočilo je popravil puncica -- 13.6.2008 13:51:58 >

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:52:11   
Lunc_a
Pozabila ne boš,sčasoma,če se ne bosta nič videla,bo pa minilo!!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 13:53:33   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Pa a je to bitno za kako privlačnost greuser posted image . Jaz bi človeka le pozabila rada pa mi ne ratuje glih najbolj... Stikov pa nimava oz. sva se po tistem ko sva se spoznala pogovarjala parkrat po telefonu in ko sem jaz zvedela za njega kaj čuti in on zame kaj čutim sva stike prekinila.

Saj kaj več pa že narest ne moreš. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 14:00:42   
puncica
uh mi je težko, vem da ne morem nič druga narest in rabim le čas, ampak nekomu sem se mogla zaupat in rabim kako spodbudno besedo, da bo minilo, ker trenutno tega ne verjamem user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 14:03:14   
Katey
Po moje pozabiti nemogoče, boljš pa odmilsiti če veš da je nemogoče in se osredotočit na to kar imaš, sploh pa če nimata več stikov bo lažje pa boljš zate če nočeš prizadet ljudi ki jih imaš rada.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 14:03:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

uh mi je težko, vem da ne morem nič druga narest in rabim le čas, ampak nekomu sem se mogla zaupat in rabim kako spodbudno besedo, da bo minilo, ker trenutno tega ne verjamem user posted image


Saj boš. Tudi jaz sem enkrat bila tak noro zaljubljena v enega tipa, da sem slišala, kako mi dlake pod pazduho poganjajo. user posted image  Na srečo sem bila takrat samska, ampak to budalo ni vedelo, kaj zamuja, ko me ni hotel meti. user posted image user posted image user posted image  Pa sem si enega dneva rekla, zdaj pa je dovolj. Ko se ti ta tip prikrade v misli, se zakopaj v delo ali pa se trudi misliti na nekaj drugega. Vaja dela mojstra in počasi bo spomin bledel.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 14:06:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

uh mi je težko, vem da ne morem nič druga narest in rabim le čas, ampak nekomu sem se mogla zaupat in rabim kako spodbudno besedo, da bo minilo, ker trenutno tega ne verjamem user posted image


odvisno kako gledaš na stvaruser posted image lahko se obremenjuješ, sekiraš, si slabe volje in si zagreniš življenje z nezadovoljstvom, pa tudi ostalim vpletenim zraven....lahko pa vzameš da tko pač je....to se dogaja, vsak normalen človek sreča slej ko prej nekoga, k mu požene kri po žilah, neodvisno a je vezan al ne....situacije se pa razpletajo glede na prioritete, k jih posameznik ima, pa seveda tud glede na kvaliteto življenja do prihoda te osebe....tako da lahko vzameš tudi kot nekaj lepega, nekej kar ti bo malo pogrelo srce(pa še kej drugegauser posted image ) ob kakem samotnem večeru....čimmanj kompliciraj, itak sama najbolj veš kako stvari stojijo, stvari okol vseh vpletenih...

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 14:07:15   
lenika
Spomni se na to kaj sta vse z možem skupaj čez dala. Spomni se na vajine otroke.
Takšne stvari se včasih dogajajo, ko zaradi preobremenjenosti padeš v monotonijo. Poskušajta z možem obudit tisto kar je mogoče sedaj potisnjeno nekoliko v ozadje.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
13.6.2008 14:54:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 14:56:10   
snake
čestitam ti za iskrenost, jaz si ne bi upala kaj takega objavit in se izpostavljat....

nasveta pa nimam ker res ne vem kaj bi naredila....


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 15:42:55   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ko se ti ta tip prikrade v misli, se zakopaj v delo ali pa se trudi misliti na nekaj drugega. Vaja dela mojstra in počasi bo spomin bledel.



no tudi jaz ti predlagam delo....da se zamotiš da ne študiraš nanj. ne daj mislim, da se on znajde v njih

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 16:44:37   
vesel
Svetujem ti čimveč lepih trenutkov z možem in še lepših z družino. Posvečaj se otrokom in možu pa bo minilo.

A mož ve? Upam,da ne.Ker tako ne boš mogla pozabiti to zvezo.


Vso srečo!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 16:57:37   
muška
Poznam to! Jaz sem stopila na realna tla, ko sem po vsem tem kar ti opisuješ , osebo videla ponovno čez mesec dni približno in takrat mi je kapnilo, kaj se sploh grem! Ker prej sem ga imela v oblakih (z možem sva bila na tenkem ledu) , no in po tistem mesecu dni mi je končno cigl padel na glavo (metaforično) , da sem skapčala, da je pa moj dec, pa čeprav je  na čase en velik k.... in egoist vseeno 1A proti onemu drugemu.

vso srečo! user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 17:26:05   
dido
Ne bi se mogla strinjat bolj z ullo 80. Takšno je življenje, vzemi to kot nekaj lepega, nekaj kar ti da nov elan, prepotrebno energijo. Verjamem ti, da je težko, ampak res pretehtaj ali se splača tvegat ali ne.
Kot vidiš si dobila veliko odgovor, da se spomni na to kaj imaš pri možu, ampak mogoče pa nimaš dovolj,mogoče ti manjka kaj, lahko pa je tudi to ( ampak verjemi, da je to pri zelo malo primerih ), da je prava kemija, ko se človek "voha" in je mogoče to človek s katerim bi lahko tudi bila v resni vezi.
Veš,veliko žensk ti bo reklo, da se zresni, da začni cenit stvari, da glej raje na svojega moža, ampak včasih enostavno to ne gre, včasih moraš misliti tudi na svojo srečo,apak pri tem pazit, da se ne opečeš. Vem, zmedeno je moje pisanje, ampak tako je tudi življenje v takšni situaciji. KAj narediti ? Se predati človeku, ki te moooooooooooooočno privlači ali pustiti vse tako kot je in se do konca življenja spraševati kaj bi bilo, če bi bilo.
Veš,življenje ni črno-belo, je na srečo pisano in tako je tudi tvoja situacija. Glej le toliko, da ne boš izgubila nekaj dobrega, zdaj pa je lahko to tvoj mož ali pa ta drugi!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 17:36:21   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Definiraj za kakšno privlačnost gre. Se poznata? Gre za telesno privlačnost?


Pa a je to bitno za kako privlačnost greuser posted image . Jaz bi človeka le pozabila rada pa mi ne ratuje glih najbolj... Stikov pa nimava oz. sva se po tistem ko sva se spoznala pogovarjala parkrat po telefonu in ko sem jaz zvedela za njega kaj čuti in on zame kaj čutim sva stike prekinila.



Ma ja, meni je to bitno. Preden bi vzdihovala za nekom, bi ga rada vsaj poznala. Kaj veš, lahko bi se dala enkrat dol z njim in pol bi ugotovila, da je daleč od predstav, ki si si jih naredila v glavi in ti bi zaradi tega postavila na kocko vse, kar si do zdaj gradila - odnos s partnerjem, družino in ostalo.

Ne vem, kaj vam je tako čudno to, kar sem vprašala.
Pred leti sem bila zaljubljena do ušes in čez in sem se spraševala enako kot ti, pa nisem imela ne fanta, ne družine, pač zdelo se mi je nemogoče, da bi bila s tistim človekom in sem ga skušala čimprej pozabit. In ni šlo in ni šlo in to je trajalo več let. In potem je naneslo, da sva se srečala v skupni družbi in v enem samem večeru so se mi podrli vsi gradovi v oblakih in ugotovila sem, da je lep, ja, ampak samo lep in nič več. Če se postavim zdaj v to situacijo in če bi se mi zgodilo enako - torej, da bi mi bil všeč nekdo, s katerim sem se parkrat pogovarjala in je lahko lep kot bog - s to izkušnjo, ki jo imam (da je telesna privlačnost oz. platonska ljubezen), nebi nikoli tvegala. Vidiš, zanimivo je, da po tistem večeru nikoli več nisem pomislila nanj kot na nekoga, s katerim bi želela bit. Da pa je lep, ja, je lep. Še danes.

Zato sem hotela razumet, če se s tem človekom poznata že od prej, če sta bila že prej par, če....itd...

Pa dobim same neke user posted image user posted image user posted image  kot da sem vprašala nevemkaj...



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako pozabiti....
13.6.2008 18:01:49   
dido
Mislim, da ni govorila o taki privlačnossti, ko ti je nekdo lep, ampak o taki ko čutiš privlačnost, ko te vleče k njemu, ko je kemija. To ni isto ( vsaj po tvojem opisu ) kot to kar ti opisuješ. Tebi je bil on všeč in te je zato privlačil, njo pa vleče k njemu.To je velika razlika in mislim, da je dosti lažje nekoga pozabiti, če ti je všeč vizualno kot pa če ga "čutiš" oz. se s človekom privlačiš. Kemija je lahkouser posted image  user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?