|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 8:46:55   
temboli1
Pozdravljene,

kdaj ste ve svojim malčkom dale čeveljčke? Namreč moja hčerka doma sicer hodi ob pohištvu bosa, sama še ne hodi, ko pa sva zunaj je pa ne morem povsod na tla dat (umazanija, črepinje-sej veste).

Sprašujem se glede na to, da sama še ne hodi, a bi ji že dajala čeveljčke ali naj počakam pa da samo doma vadi in je bosa.

V bistvu me zanima kdaj je sploh najbolj primeren čas da daš čevelje.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 8:49:36   
glen
pri 10 mes,shodla pri 12

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 9:16:00   
Anonimen
Notri je bila in še vedno je ves čas bosa, redko si natakne copate. Za zunaj pa sem ji obula sandalčke, ko je začela hoditi. Prej sva se itak gibale bolj po kakšni travi in ni bilo potrebe. Tudi doma pred hišoje najraje bosa, čeprav je po tleh kar grob pesek, ampak jo očitno ne moti user posted image .

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 9:34:56   
Mišni
Če zunaj hodi in je nevarno, kot praviš, potem ji kupi kakšne mehke, lahke copatke ali kaj podobnega. Mora biti pa čimlažje in čimmehkejše in zračno.
Jaz sem prve čeveljčke tudi kupila, ko jih je pač potreboval, čeprav še ni sam hodil. Samo pri nas je bilo to jeseni, ko je zunaj pač bilo ves čas mokro.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.8.2008 9:40:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 10:49:29   
Kranjcanka
Jaz sem mu jih dala ko se je zacel postavljati na nogice. No, najprej copatke s trsim podplatom, kasneje ceveljcke. Doma je bil bos.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 12:24:25   
gaya24
Nabavi ji Roobez copatke. Menda so najboljše za shodit. So ful mehke in cele usnjene. Imajo jih pa že tudi pri nas v Pikapolonici pa mislim, da jih Baby center tud ma.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj čeveljčke?
8.8.2008 14:47:38   
kaya2007
naša je stara skoraj 15 mesecev in sama še ne hodi. čevlje sem ji dala kakšen mesec nazaj, ko je začela full hoditi tako, da se koga drži, pa tudi to samo za ven. brez čevljev je bila opraskana, pa tudi fizioterapevtka mi je tako svetovala, ker je tamala bolj švohcana in je fino da ima malo opore. če je na travi, pesku oz. kakšni taki podlagi, je pa bosa ali v ABS štumfkih.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj čeveljčke?
9.8.2008 15:20:26   
soncipunci
naš je star 11,5mes. do zdaj smo imeli copatke za plazenje Robeez, te dni pa sem mu iz istega razloga kot pišeš ti šla kupit ene spredaj zaprte sandalčke Ciciban. Prstki so pri plazenju zaščiteni, drugače pa imajo dovolj odprtin, da mu ni vroče. Če ni potrebe po čeveljčkih , pa ga imam najraje bosega.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj čeveljčke?
9.8.2008 22:07:32   
marjanaR
Patronažna je svetovala, ko se začne otrok postavljati na noge sam.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj čeveljčke?
10.8.2008 12:53:59   
livia
Z kakimi mehkimi copatki kot so Robeez, lahko probata že sedaj tudi zunaj malo ob opori hodit. Drugače sem pa pristaš, da otrok dobi prave čevlje šele, ko začne samostojno hodit. Najprej naj shodi bos, nato čevlji.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?