|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 18:49:21   
Tipi
... saj imate kar nekaj izkušenj, kolikor sem zasledila. Doma imamo eno lepo princesko in z atijem sva sklenila, da bi bilo dobro če bi se nam počasi pridružil še en družinski član. Ker imamo :roza:, bi sedaj radi :modri:, pa tudi če bo še ena :roza:, bo vse O.K.
Da preidem k 'problemu'. V kolikor sem prebirala naj bi se za :modri: seksalona dan ovulacije. Tu pa nastane :hudicek:, ker jaz enostavno ne morem ugotoviti kdaj se to zgodi. A mi lahko pomagate??:zmeden::zmeden:

LP:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 18:51:30   
Udb
Kar se spola tiče - te stvari so bolj larifari!! Genetika se ne ozira na to kdaj seksaš, kakšen položaj imata....kar bo, pač bo!

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 19:00:05   
Anonimen
Če hočta fanta, naj mož ne pozabi škornjev obut:-))

(odgovor članu Tipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 19:06:35   
mujcek
probajta se po tisti kitajski metodi ravnat; starost matere + mesec zanositve!!!! Se mi zdi, da to metodo nekje na RR tudi najdeš, če ne pa sporoči svojo staros oz. roj datum in ti napišem, kdaj bi morala zanosit, da bo :modri:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 19:09:22   
mujcek
Aha sem že našla, na vrhu strani je vodoravno napisana bededa nosečnost, potem pa imaš vprašanje Fantek ali Punčka???;)

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.2.2005 19:10:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 19:22:38   
mujcek
Tipi pa še to: večina nas na tem forumu bi bilo presrečnih že če bi samo zagledale :modri::roza: in se ne obremenjujemo s tem kaj bi raje imele, ker bi bile srečneta tako s :modri: kot s :roza:, samo da bi nam uspelo in da bi dobile :duda:!!!!

Tako, da razmišljaja raje tako: saj ni važno katerega spola bo; še sreča da nam uspe, koliko je takšnih punc, ki se morajo za to pošteno truditi in marsikaj pretrpeti:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 19:42:51   
Pia73
To je absolutno larifari,... kitajska karta pa vedno ne drži, imaš pa 50% možnosti, kot tudi brez nje,....

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 20:28:11   
luna39
Tipi, jest enostavno ne bi premišljevala o spolu, ki si ga želim, temveč le, da se prime, če je že želja po novem :angel::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 21:17:59   
Nyah*
Naj bo karkoli, samo da si :nosecka: in da pricakas :duda:!

kaj bi jaz dala za :roza: ali :modri: ali kar za oboje, pa ne le jaz, kar nekaj nas je takih tukaj:(, ane punce...;)

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 21:32:48   
mujcek
Nyah :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Malo mi pomagajte
23.2.2005 21:36:27   
Nyah*
Hvala :bravo: hvala :bravo: hvala :bravo:

(odgovor članu Tipi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?