|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ''Dobre'' agencije
30.6.2008 14:13:46   
malania
Živjo!

Mene pa zanima kateri od vas ste potovali z agencijami, niste imeli problemov z njimi in so bile počitnice user posted image
Sicer je včasih veliko odvisno že od samega vodiča, ampak šla bi na počitnice nekam ala Španija, Grčija... brez kakšnih ekstra ogledov in pohajanj, ležanje na plaži itd.
Pa me zanimajo vaša mnenja in izkušnje (predvsem ali je tako kot obljubljajo pred odhodom) user posted image

Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 14:18:23   
majcci
Midva vedno greva preko Sončka in Relaxa in do zdaj ni bilo nobenih problemov. Je pa res, da nisva zahtevna gosta in nama je pomembno to, da imava posteljo in hrano.
Se pa obojni držijo tega kar rečejo oz napišejo. Vsaj midva imava takšno izkušnjo.
Kar se pa tiče dopustov v Grčiji in Španiji pa Relax ni toliko specializiran kot npr. Intelekta.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 15:16:09   
malania
Zdaj ko čekiram na netu... nikakor ne morem dobit agencije, ki bi ponujala počitnice na Tenerifih.user posted image
Ali ve kdo kaj več?

Hvala!

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 16:37:34   
emmy
Če te zanima glede Tenerifov ti jaz lahko povem svoje izkušnje:

Na "kanarce" sem jaz potovala enkrat z Neckermanom (otok Lanzarote) in drugič z Guletom (Gran Canaria). Vedno je bil polet iz Salzburga.

Obe agenciji sta se odlično odrezali. Vodenje in ostalo je potekalo v nemškem in angleškem jeziku, imaš pa tudi plačano parkiranje v Salzburgu ali Gradcu. Tako da vse poteka enako kot s katerokoli slovensko agencijo in enako kot če letiš iz Brnika.

Kolikor vem se iz Slovenije (Brnika) potuje na kanarce samo v mesecu decembru.
Aja, pa rezervirala sem vse iz Slovenije, sem šla v agencijo pri kateri imajo aranžmaje od vseh agencij na enem mestu.



(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 19:28:15   
bilbo
poglej na www.sonchek.com


(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 19:33:37   
malania
Za Tenerife sem gledala pri Sončku ja (ma tako bogo je napisano na spletu - sej potem sem nekaj klicala še po tel. ker spolh nisem vedela kaj vključujejo cene), me pa zanima ali ste šli tudi v lastni režiji. Vidla sva en hotel, ki nama je všeč, pa tudi letališče je blizu. Je pa fora, da se vsi leti, ki sva jih prečekirala križajo user posted image  (in to vse možne kombinacije kar sva se jih spomnila user posted image ).

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 19:36:55   
Anonimen
Mene pa zanima kateri od vas ste potovali z agencijami, niste imeli problemov z njimi in so bile počitnice user posted image


Do sedaj sem bila zadovoljna z vsemi. Kompas, Globtour (ne vem, ce se obstaja?), Relax, Gulet, Tao, celo z Avanturo user posted image .

Najbolj neumorna je bila vodicka od Guleta. Bila sem edina gostja v enem od hotelov (pac potujem s penziči, ko se ni gnece user posted image ) in gospodicna je prisla vsak dan vprasat, kako sem, spila z mano kavo na vrtu hotela in  malo poklepetala. Govorila je nemsko, sama pa nemscine "obvladam" ravno toliko, da rezerviram "reise" in pridem v zeleni kraj. Skratka, bila je lusno simpaticna :).

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ''Dobre'' agencije
30.6.2008 19:48:08   
Anonimen
Za Tenerife sem gledala pri Sončku ja (ma tako bogo je napisano na spletu - sej potem sem nekaj klicala še po tel. ker spolh nisem vedela kaj vključujejo cene),


Obicajno kar na spletni strani Tui iscem, mi njihov iskalnik najbolj odgovarja. Celo z mojo nemscino se znajdem...user posted image . Zdi se mi, da je Soncek tudi zastopnik (ali kako se to rece pri agencijah) za Tui. Ce so dobra agencija, ti bodo ze uredili, da prides v zeleni hotel :).

Aja, se povezava: Tui.de

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ''Dobre'' agencije
1.7.2008 19:45:30   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: malania

Za Tenerife sem gledala pri Sončku ja (ma tako bogo je napisano na spletu - sej potem sem nekaj klicala še po tel. ker spolh nisem vedela kaj vključujejo cene), me pa zanima ali ste šli tudi v lastni režiji. Vidla sva en hotel, ki nama je všeč, pa tudi letališče je blizu. Je pa fora, da se vsi leti, ki sva jih prečekirala križajo user posted image  (in to vse možne kombinacije kar sva se jih spomnila user posted image ).



pošlji PM pa ti preverim kako in kaj. TUdi bil 2 X na TFS, tako da ni blema

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ''Dobre'' agencije
2.7.2008 10:09:38   
Lianna
Za potovanje (ne kakšnega poležavanja na plaži) je dobera agencija Oskar ter Ars Longa. Ostale se žal sanmo skrijejo pred njimi.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ''Dobre'' agencije
5.7.2008 9:35:58   
pikicak
Jaz potujem z agencijo Ilirika že več kot 10 let . . . po novem je agencija Adriatica. Lahko rečem, da do zdaj nisem imela nikoli nobenega problema ali kakršnekoli druge pritožbe čez njih. user posted image user posted image user posted image

Zelo nerada se odločam za druge agencije! Letos smo bili za 1.maj na dopustu v Poreču - tako kot vsa vesoljna Slovenija -, ampa z Mercatorjevo agencijo. Tudi ni bilo slabo .  . . Hotel s 3 zvezdicami celo nad pričakovanji. Prijetno presenečenje.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ''Dobre'' agencije
7.7.2008 11:39:37   
honey
Jaz pa, odkar sva bila z možem na poročnem potovanju v Turčiji, prisegam na Gullet. Imela sem hude zdravstvene težave in moram reči: kapo dol za Gullet in njihovo vodičko. Pa tudi to: ko smo prišli v hotel, nas je za naslednji dan vodička sklicala, smo dobili vsi koktail dobrodiščice, nam je vse razložila, kaj in kako, povedala, kakšni so organizirani izleti, kaj se splača videti (tudi za v lastni režiji), kaj naj pričakujemo od hotela, v glavnem vse, kar moraš vedeti. Ker tega nisem doživela še pri nobeni agenciji, pa moram reči, da sva z možem že kar nekaj prepotovala. Pa tudi potem organizacija glede dodatnega tedna v hotelu, ker nisem smela domov, glede plačila hotela, zavarovanja in vsega - res so se odrezali. In naslednjič, ko gremo kam, gremo sigurno z Gulletom user posted image

(odgovor članu pikicak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?