|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakanje zalivančkov
2.7.2008 12:35:41   
kodrana
zanima me, na koliko časa morajo kakat tisti dojenčki, ki so na adaptiranem mleku?
slišala sem, da vsak dan ali pa vsaj vsak drug dan.
naša Tara ima izredne težave. nič ji ne pomaga.
poskusile smo s sladkimi kamilicami.. kupili smo Novolac IT-proti zaprtju. pa nič.
kaj svetujete?


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakanje zalivančkov
2.7.2008 12:58:23   
kristinaj
naša je kakala na začetku po vsakem obroku potem pa cca 4x dnevno... sedaj ima 15m, ni več zalivanček in še vedno smo nekje v popvprečju pokakani 2x dnevno... lahko samo 1x, lahko pa tudi 4x.....
nismo bili pa nikoli zaprti, no ja enkrat ampak je bila že na gh.....

poskusi mali košček mila-zaobljen v ritko vstavit, ker ne vem če tako mali lahko glicerinske svečke dobijo..... oz. se posvetuj s p...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakanje zalivančkov
2.7.2008 13:58:57   
Anonimen
moja je bila od 4,5 m na adaptiranem pa je šla 2 do 4×na dan. imela sem pa tud novolak navaden.
najbolje da prašaš v ZD

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakanje zalivančkov
2.7.2008 14:06:11   
nemrak
user posted image user posted image ,
to je odvisno od otroka.
Naša ta starejša je imela probleme. Kakala ni tudi po 4-5 dni.
Ta mlajša kaka pa vsak dan, včasih tudi po 2x ali 3x.
Vse je pa "kao" normalno za zalivančke!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakanje zalivančkov
2.7.2008 14:48:57   
Bonnie_RR
Moj tamali je bil skoraj od rojstva na adaptiranem mleku, kakal je pa vsak dan (povprečno nekje 4x).

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakanje zalivančkov
2.7.2008 16:07:04   
matic0105
Meni so svetovali malo bolj "vodeno" AM - namesto da daš npr 90ml in tri merice, daš 95 ml in tri merice.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakanje zalivančkov
2.7.2008 21:47:23   
Kranjcanka
Adaptiranemu mleku dodas zlicko laktoze. Kupis jo v lekarni. Gre za neke vrste sladkor, ki bolj pozene. Nic skodljivega, je tudi v Novalac IT, ocitno premalo za vaso. JAz sem pazila, da je kakal 1x dnevno, ce drugi dan ni, sem dala laktozo.

Lp

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakanje zalivančkov
6.7.2008 12:13:09   
petra05
PORTALAK, je za dojenčke otroke in odrasle.Jest sem ga jedla k sem po porodu mela težave nisem šla na potrebo, pa se mi maternica ni krčila. Sem ga pa enkrat dala tamali k je mela 2m pa jo je ful pognalo.Je tak kot sirup malo sladek..

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakanje zalivančkov
6.7.2008 22:35:30   
Anonimen
Svojemu sinu sem dodajala sicer samo zvečer(HIPP).Bil je pa vseeno zaprt,oziroma je težko kakal.Zato sem mu namesto z vodo mleko mešala z zelo sladkimi kamilicami.Ta mešanica je sicer hudo smrdela,ampak moj mali jo je jedel z velikim veseljem.Po tem je začel kakati in nisva imela več težav.To pa mi je svetovala otroška zdravnica.

(odgovor članu petra05)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?