|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa kaj je spet zdaj to...???
8.8.2008 11:04:12   
liam
Punce... odkar sem nehala decembra jest KT, me moja user posted image  preseneča v neštetih oblikah. Najprej je hodla na 30 dni, potem 45 dni, pa spet dvakrat na 30 pa spet 45... Danes pa je 27 dan ciklusa in poglej ga no zlomka... grem zjutraj na wc in opazim roza flekec na papirju??? Sm najprej misnla d je prišlauser posted image  z svetlobno hitrostjo, kajti pričakovala sm jo šele nekje okoli 22.8., ampak potem sm malo razmišljala in se spomnila, da mam ponavadi 2 dni preden se konkretno vlije rjav izcedek (kar obilen), zdaj pa ga ni blo nič... samo roza flekec...user posted image user posted image user posted image
Punce jst res več ne vem kaj naj si sploh mislim... zadnja 2 ciklusa me nekje od ovulacije dalje pa do user posted image  bolijo bradavice, ko pa se vlije pa nehajo. Bradavice me tokrat pa še zdaj bolijo, pa je kao že prišla...

Ojej to naše telo... vsaki mesec neki drugiga... Najhujše je pa to, ko ne morem nič vedet kdaj bo prišlauser posted image  na obisk... pač pride enkrat prej drugič pozneje.

No, bomo preživeli... sam sem mogla na RR napisat, da vidim če je mela še katera take spremembe po prenehanju jemanja KT.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa kaj je spet zdaj to...???
8.8.2008 11:34:40   
Serendipity
liam - ja, tele M znajo bit kar muhaste. jaz imam včasih tak rozast izcedek, Prejšnjič sem imela 4 dni pred M kar reden rjaavkast izcedek, potem 4 dni nič in pride M. Prsi me včasih bolijo takoj po O, včasih le bradavice, včasih pa nič ...
Ne vem ... Po mojih (zdaj že lahko rečem dolgoletnih) izkušnjah, je dobro da opazujemo svoje telo in spremembe, ampak večino stvari vzamemo kot del procesa ...
Držim pestke, da je pri tebi drugače, ampak lažje ti bo, če se prepustiš toku dogajanja ...

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?